Treść opublikowana przez quadral20004
-
zajefajna kurtka skorzana audi
4 kapcie euro
-
A4 B8 2.0 TFSI quattro S-line 18" Avant 211KM 6-speed Manual
3g by sie przydalo.ale tak to spoko fura
-
Problem ze zmianą biegów B6
probowales przypalic sprzeglo podczas jazdy. u mnie tak bylo ale na 1 biegu . pzypałka pomogla.teraz rusza bez zadnego telepania
-
zajefajna kurtka skorzana audi
kozacka jest:D ale cena powala a co do objawow:D zamowilem ramki na allegro szukam ciuchow:D i wiele wiele innych planow:D to jak jakis nalog:d
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
long life "niby" mozna wymieniac co 30 tys km :D dluzsza ma zywotnosc,ale w to nie wierz.bierz ten drugi i wymieniaj co 15 kkm
-
zajefajna kurtka skorzana audi
http://allegro.pl/nowa-oryginalna-meska-kurtka-skorzana-audi-i5024109637.html
-
dziwny przeskok na biegu jałowym
hehe dobre:D:P
-
Brak możliwości wrzucenia 6-tki
6 sie posypala,trzeba zrzucac skrzynie i regenerowac ja. chyba ze uzywke znajdziesz w dobrej cenie
-
przewody przy pompce centralnego
to nie czasem pod sobofer ?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
w tym dziale pytaj http://a4-klub.pl/index.php?/forum/280-audi-a4-b6b7/ ruszylo,rozgrzej je i sprobj przyspieszyc gwaltownie.powinno sie slizgac,jesli to sprzeglo
-
Prośba o ocenę tarcz najprawdopodobniej diamentowych
fakt
-
Co to za audi ?
znajomy wskrzesza teraz jaguara xj 2010 r 3.0 disel . podluznica az wyszla na zewnatrz w miejsce felgi:D drzwi tylnie sie przesunely o 5 cm. za kilka tygodni wyjedzie jak nowy:D masakra,ze cos takiego w polsce klepia;D oto on
-
pęknięta szyba reflektora bixenonowego
obawiam sie ze cos połamiesz albo pogniesz.kolega tu na forum to robil nie dawno. nazywa sie Tazio .pisz mu na pw
-
Prośba o ocenę tarcz najprawdopodobniej diamentowych
jak 50 zl za nie dostaniesz to bedzie miód
-
pęknięta szyba reflektora bixenonowego
jak juz zmieniasz to zmieniaj oba. bedzie bardzo widoczna roznica,miedzy lewym a prawym. rozebranie tego nie jest takie proste.niech to zrobi ktos kto to wczesiej juz robil. a peklo bo pewnie dostales kamyczkiem od ciezarowki
-
Prośba o ocenę tarcz najprawdopodobniej diamentowych
ok poprawka ta czerwona ma 60-70 procent jak nowa. a reszta w kosz.mozesz w sumie nimi cos jeszcze przeciac ale to bedzie zaledwie kilka ciec:)
-
Opony budżetowe vs opony premium
nie wiedzialem ze ciezarowki polskie jezdza do chin bylem swiecie przekonany ,ze wszytsko idzie droga morska i powietrzna pozdrawiam:D
-
Opony budżetowe vs opony premium
to co to za opony?? do roweru?
-
Nowicjusz - wątek powitalny
sprzeglo do wymiany
-
Opony budżetowe vs opony premium
Bez jaj. Masz B8 i na oponach chcesz oszczędzać ?
-
Opony budżetowe vs opony premium
tylko i wylacznie premium. tanie opony nie dosc ze beda ci bily,to gumy maja liche. lepiej kilka stowek dac wiecej i jezdzic bezpiecznie
-
Pompka,kompresor powietrza audi
mialem kiedys z lidla taka pomke.nabicie kola zajmowalo jakies 10 min.po tym zabiegu na pompe mozna byly jajka smazyc. ta org audi nabija kolo w okolo 2 minut,nie grzeje sie,narawde swietny kompresor
-
Prośba o ocenę tarcz najprawdopodobniej diamentowych
te tarcze to zlom.nie maja praktycznie diamentu.taka tarcza moze przetniesz jeden kraweznik drogowy i sie skonczy:D jedna ruska,jedn polska:D napewno miodu z nich nie bedziesz mial
-
1.8T AVJ blad silnika, Ustawienie łańcucha
czlwieku jeszcze raz ci to napisze. ''wpisz w google ''17748 audi blad'' jest tego masa'' czym cie tu urazilem.naprawde masz problemy ze soba. przykro mi ,no ale takie jest zycie p.s. te "info" jest tu na forum.jakbys troche poczytal i poszukal to nie musialbys zakladac nowego tematu,przy okazji zasmiecac forum
-
Wtryski caga
od 5 do 10 tys