Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. 3g by sie przydalo.ale tak to spoko fura
  2. probowales przypalic sprzeglo podczas jazdy. u mnie tak bylo ale na 1 biegu . pzypałka pomogla.teraz rusza bez zadnego telepania
  3. kozacka jest:D ale cena powala a co do objawow:D zamowilem ramki na allegro szukam ciuchow:D i wiele wiele innych planow:D to jak jakis nalog:d
  4. long life "niby" mozna wymieniac co 30 tys km :D dluzsza ma zywotnosc,ale w to nie wierz.bierz ten drugi i wymieniaj co 15 kkm
  5. http://allegro.pl/nowa-oryginalna-meska-kurtka-skorzana-audi-i5024109637.html
  6. hehe dobre:D:P
  7. 6 sie posypala,trzeba zrzucac skrzynie i regenerowac ja. chyba ze uzywke znajdziesz w dobrej cenie
  8. to nie czasem pod sobofer ?
  9. w tym dziale pytaj http://a4-klub.pl/index.php?/forum/280-audi-a4-b6b7/ ruszylo,rozgrzej je i sprobj przyspieszyc gwaltownie.powinno sie slizgac,jesli to sprzeglo
  10. znajomy wskrzesza teraz jaguara xj 2010 r 3.0 disel . podluznica az wyszla na zewnatrz w miejsce felgi:D drzwi tylnie sie przesunely o 5 cm. za kilka tygodni wyjedzie jak nowy:D masakra,ze cos takiego w polsce klepia;D oto on
  11. obawiam sie ze cos połamiesz albo pogniesz.kolega tu na forum to robil nie dawno. nazywa sie Tazio .pisz mu na pw
  12. jak 50 zl za nie dostaniesz to bedzie miód
  13. jak juz zmieniasz to zmieniaj oba. bedzie bardzo widoczna roznica,miedzy lewym a prawym. rozebranie tego nie jest takie proste.niech to zrobi ktos kto to wczesiej juz robil. a peklo bo pewnie dostales kamyczkiem od ciezarowki
  14. ok poprawka ta czerwona ma 60-70 procent jak nowa. a reszta w kosz.mozesz w sumie nimi cos jeszcze przeciac ale to bedzie zaledwie kilka ciec:)
  15. nie wiedzialem ze ciezarowki polskie jezdza do chin bylem swiecie przekonany ,ze wszytsko idzie droga morska i powietrzna pozdrawiam:D
  16. to co to za opony?? do roweru?
  17. sprzeglo do wymiany
  18. Bez jaj. Masz B8 i na oponach chcesz oszczędzać ?
  19. tylko i wylacznie premium. tanie opony nie dosc ze beda ci bily,to gumy maja liche. lepiej kilka stowek dac wiecej i jezdzic bezpiecznie
  20. mialem kiedys z lidla taka pomke.nabicie kola zajmowalo jakies 10 min.po tym zabiegu na pompe mozna byly jajka smazyc. ta org audi nabija kolo w okolo 2 minut,nie grzeje sie,narawde swietny kompresor
  21. te tarcze to zlom.nie maja praktycznie diamentu.taka tarcza moze przetniesz jeden kraweznik drogowy i sie skonczy:D jedna ruska,jedn polska:D napewno miodu z nich nie bedziesz mial
  22. czlwieku jeszcze raz ci to napisze. ''wpisz w google ''17748 audi blad'' jest tego masa'' czym cie tu urazilem.naprawde masz problemy ze soba. przykro mi ,no ale takie jest zycie p.s. te "info" jest tu na forum.jakbys troche poczytal i poszukal to nie musialbys zakladac nowego tematu,przy okazji zasmiecac forum
  23. quadral20004 odpowiedział(a) na wojcian temat w Małopolskie
    od 5 do 10 tys

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.