Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. co do odpalania,moze aku do wymiany?disel potrzebuje mocnego pradu i strzalu podczas krecania. a lewarek ,moze ta poduche ktos zle zalozyl,dziwne .nowa i taki objaw.
  2. lej tego castrola. mozesz wziac tez motula,roznicy nie bedzie a cena duzo wyzsza
  3. mialem taki problem w oplu. tylko ze tam bylo elektryczne wspomagania ,wystarczylo czujnik kata skretu przesunac i problem z glowy.u ciebie jest hydrauliczne wpomagania,czujnik tez masz w kolumnie kierowonicy.mozliwe ze to on swiruje.najlepiej podnies przod auta tak by kola sie oderwaly,kiere ustaw na wprost.odpal i zoabzc czy wtedy ci skreci sama kierownica.jesli tak to czujnik do regulacji lub wymiany
  4. dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku Damian możesz rozwinąć swoją tezę dlaczego nie wraca się do syntetyku? widzialem sytuacje ze ktos mial mineralny,wlal polsyntetyk .wyplukal i zatar silnik. temat znany mi z maszyn ciezkich bo przy nich pracuje.nigdy nie wlewam rzadszego oleju .zawsze gesciejszy albo ten sam co byl
  5. synchro to raczej powoduje te haczenie biegow
  6. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    wzialem sie na sposob i nie telepie.przy odpaleniu wciskam pedalgazu tak by obroty krecily sie w granicy 1000 . przytrzymam ja tak 30 sekund i po problemie;p
  7. dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku
  8. moim zdaniem przyzyna jest w sprzegle.docisk albo lozysko oporowe siada
  9. Z podziękowaniem Tak odrazu,żeby nie spamować jeśli magiel cieknie to w których miejscach szukać wycieku tzn. czy moze cieknąć na całej długości czy w określonych miejscach ? magiel to silownik,wiec ciekna zuzyte uszcelniacze
  10. moze wilgoc ma na to wplywa.podmien.posmigaj ,jak cos wywali to sprawdz tak jak mowiles
  11. decyzja nalezy do ciebie;p
  12. zrob tak jak mowisz.jak blad bedzie na innym cylindrze to przyczyna jasna
  13. pompa oleju juz swoje przezyla.niskie temperatura,gestosc oleju = taki objaw.zaczalbym od podpiecia (RANO PRZED ODPALENIEM) manometru zapalic,sprawdzac cisnienie,nasluchiwac stuki.jest to bardzo nie zdrowe dla silnika bo przez sekunde lub kilka chodzi bez smarowania.kwestia zcasu i silnik na smieci
  14. jak dla mnie to wszedles tu i szukasz jasnowidza:) wjedz na kanal,posciagaj oslony i szukaj przecieku!! moze to maglownica,moze zbiorniczek moze przewody
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na marcin9962 temat w 1.9TDI
    sprawdz na intercars.pl oni maja duza czesci i cos podobnego do etki
  16. quadral20004 odpowiedział(a) na marcin9962 temat w 1.9TDI
    wystarczy trocheposzukac na forum -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/
  17. pierwszy problem: zmierz cisnienie w komorach.jesli bedzie ponizej normy to pierscienie lub zawory
  18. quadral20004 odpowiedział(a) na marcin9962 temat w 1.9TDI
    nie widze problemu sciagni ja.nawet jak uszkodzisz to przeciez jest i tak do wymiany
  19. Wrzuc foty jak juz ci ja polakieruje
  20. Tak moze to on
  21. a tyle zachodu:D
  22. alarm swiruje
  23. intercars ale ceny maja syte:) najlepiej w sklepie:)
  24. jesli chcesz sciagnac wew przegub,wystarczy sciagnac gume ,i wyciagnac go,powinien wyskoczyc z lekkim oporem. ale wtedy musialbyc odkrecac ktores z wachaczy zeby cala piasta ci odeszla.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.