Treść opublikowana przez quadral20004
-
Drganie lewarka wybieraka oraz zle wbijanie pierwszego biegu
co do odpalania,moze aku do wymiany?disel potrzebuje mocnego pradu i strzalu podczas krecania. a lewarek ,moze ta poduche ktos zle zalozyl,dziwne .nowa i taki objaw.
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
lej tego castrola. mozesz wziac tez motula,roznicy nie bedzie a cena duzo wyzsza
-
Dziwne samoczynne skręcanie kierownicy w Prawo Lewo podczas jazdy
mialem taki problem w oplu. tylko ze tam bylo elektryczne wspomagania ,wystarczylo czujnik kata skretu przesunac i problem z glowy.u ciebie jest hydrauliczne wpomagania,czujnik tez masz w kolumnie kierowonicy.mozliwe ze to on swiruje.najlepiej podnies przod auta tak by kola sie oderwaly,kiere ustaw na wprost.odpal i zoabzc czy wtedy ci skreci sama kierownica.jesli tak to czujnik do regulacji lub wymiany
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku Damian możesz rozwinąć swoją tezę dlaczego nie wraca się do syntetyku? widzialem sytuacje ze ktos mial mineralny,wlal polsyntetyk .wyplukal i zatar silnik. temat znany mi z maszyn ciezkich bo przy nich pracuje.nigdy nie wlewam rzadszego oleju .zawsze gesciejszy albo ten sam co byl
-
Problem z lożyskiem.
synchro to raczej powoduje te haczenie biegow
-
Odczuwalne drgania.
wzialem sie na sposob i nie telepie.przy odpaleniu wciskam pedalgazu tak by obroty krecily sie w granicy 1000 . przytrzymam ja tak 30 sekund i po problemie;p
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
dlaczego kazesz mu wlac rzadszy olej. moim zdaniem taka operacja skonczy sie zle.nie wraca sie do syntetyku
-
Problem z lożyskiem.
moim zdaniem przyzyna jest w sprzegle.docisk albo lozysko oporowe siada
-
Pompa,magiel czy coś innego?
Z podziękowaniem Tak odrazu,żeby nie spamować jeśli magiel cieknie to w których miejscach szukać wycieku tzn. czy moze cieknąć na całej długości czy w określonych miejscach ? magiel to silownik,wiec ciekna zuzyte uszcelniacze
-
b7 1.8t odcięcie przy 3-4 tys. prosze o analize
moze wilgoc ma na to wplywa.podmien.posmigaj ,jak cos wywali to sprawdz tak jak mowiles
-
Dziwny wyciek oleju i problem z tankowaniem auta.
decyzja nalezy do ciebie;p
-
b7 1.8t odcięcie przy 3-4 tys. prosze o analize
zrob tak jak mowisz.jak blad bedzie na innym cylindrze to przyczyna jasna
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
pompa oleju juz swoje przezyla.niskie temperatura,gestosc oleju = taki objaw.zaczalbym od podpiecia (RANO PRZED ODPALENIEM) manometru zapalic,sprawdzac cisnienie,nasluchiwac stuki.jest to bardzo nie zdrowe dla silnika bo przez sekunde lub kilka chodzi bez smarowania.kwestia zcasu i silnik na smieci
-
Pompa,magiel czy coś innego?
jak dla mnie to wszedles tu i szukasz jasnowidza:) wjedz na kanal,posciagaj oslony i szukaj przecieku!! moze to maglownica,moze zbiorniczek moze przewody
-
intercooler ajm
sprawdz na intercars.pl oni maja duza czesci i cos podobnego do etki
-
intercooler ajm
wystarczy trocheposzukac na forum -> http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/
-
Dziwny wyciek oleju i problem z tankowaniem auta.
pierwszy problem: zmierz cisnienie w komorach.jesli bedzie ponizej normy to pierscienie lub zawory
-
intercooler ajm
nie widze problemu sciagni ja.nawet jak uszkodzisz to przeciez jest i tak do wymiany
-
[B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/
Wrzuc foty jak juz ci ja polakieruje
-
wysokie spalanie, średnie rośnie na postoju
Tak moze to on
-
(chrobotanie) wspomagania
a tyle zachodu:D
-
Silnik 2,0 FSI Benz. Kod silnika AWA 110KW (150HP)
z tym przebiegiem to chyba zart
-
Światła awaryjne się włączają po otwarciu drzwi
alarm swiruje
-
Dwumas jaki polecicie?
intercars ale ceny maja syte:) najlepiej w sklepie:)
-
jak wymontować dwumas ze skrzyni biegów Quattro
jesli chcesz sciagnac wew przegub,wystarczy sciagnac gume ,i wyciagnac go,powinien wyskoczyc z lekkim oporem. ale wtedy musialbyc odkrecac ktores z wachaczy zeby cala piasta ci odeszla.