Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. nic mu nie zrobisz.narzucił sobie taka marze i mozesz go pocalowac w 4 litery.
  2. co on w aso kupywal czesci ?;/
  3. CZYLI BYLY INNE OBJAWY;P
  4. tez macie taki dziwny mankament?????po wlaczeniu zaplonu,gdy wszytsko sie uruchamia słychać dosc głośńo, jakby silniczek od jakiegos z napedu tuż za lub nad odtwarzaczem dvd? po kilkudziesieciu sekundach stopniowo zanika,a po kilku minutach jest calkowita cisza.myślałem ze to naped dvd,ale wlozylem plytke i bez zmian dzwiek ten sam.
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na kylson temat w 1.9TDI
    napewno będzie
  6. a mowilem;p
  7. takze wysprzeglik.trza rozebrac i szukac przyczyny
  8. Lem nie idzie na 1 montaż w B6/B7 jako poducha silnika. na 1montaz idą poduchy angielskiej firmy Avon a poducha lewa do BGB występuje w 4 rodzajach , w zależności czy jest z czujnikiem/bez, manual/automat, ośka/quattro. Najlepiej kup w serwisie po nr VIN a kto powiedzial ze w audi?
  9. bierz lemfa.na pierwszy montaz ida
  10. widziałem przypadki ,że cos bylo tansze w aso niz na allegro:)warto ich zapytac
  11. dajcie namiar na dobry taki widelczyk
  12. raz kupilem zamiennik jakiejs taniej firmy to wytrzymaly mi miesiac,od tamtej pory tylko te co rekomenduje aso. no a z tego co z zycia znam, to osram robi bardzo dobre zarówki:) z reszta cena mowi za siebie
  13. hehe wymiana,xen sie wypalil .wymien oba .bo ten od strony kierowcy tez ci zaraz szlag trafi:)
  14. no widzisz,przewody od nagrzewnicy ciekna:) napraw to i moze problem ustapi
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    na cieplym tez ci telepal?
  16. to jak gra w totka. metada prob i bledów idzie naprawic wszytsko. dobrze ze mechanikowi tego nie dales bo zaplacilbys za 4 czujniki i 5 godzin robocizny:P
  17. na allegro tego w brud:) http://allegro.pl/przeplywomierz-audi-a4-b5-1-8-20v-adr-037906461b-i4943202401.html masz tu sztuke.wpisz w allegro "przepływomierz audi 1.8 adr" jest kilka.ta najladniejsza
  18. w moijej b8 cos strasznie głosno cyka.jak sie nagrzeje to cyka ale cicho.gdzies kolo kolektora wydechowego.
  19. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    nie wiem jak u was ale u mnie to jest odrazu po odpaleniu przez kilka sekund,nie rytmicznie cos sie przytrzesie na ułamek sekundy.wbibracje sa tak male ze ledwo je wyczuc.no i tylko wystepuja na wolnych obrotach.wystarczy ze nacisne pedal gazu,zwieksze obroty do tysiaca i nic nie czuc.
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    Swoja wypowiedz bazujesz na podstawie czego? na bazie tego co widze i czuje
  21. quadral20004 odpowiedział(a) na marek241 temat w 2.0TDI
    ja tez to mam.ale zaczelo sie gdy pzyszly mrozy.urok wtrysków piezoelektrycznych.zobaczymy na wiosne czy bedzie to samo:)
  22. bylem swiecie przekonany ,ze zgaznie po odpieciu przeplywki.koledzy jednak mowia ze nie powinien.ja bym sie tym nie martwil jesli z autkiem wszytsko ok

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.