Treść opublikowana przez quadral20004
-
Wymiana rozrządu, bardzo wysoka cena
nic mu nie zrobisz.narzucił sobie taka marze i mozesz go pocalowac w 4 litery.
-
Wymiana rozrządu, bardzo wysoka cena
co on w aso kupywal czesci ?;/
-
Żadne biegi nie wchodzą.
CZYLI BYLY INNE OBJAWY;P
-
dziwne dzwieki nad odtwarzaczem DVD
tez macie taki dziwny mankament?????po wlaczeniu zaplonu,gdy wszytsko sie uruchamia słychać dosc głośńo, jakby silniczek od jakiegos z napedu tuż za lub nad odtwarzaczem dvd? po kilkudziesieciu sekundach stopniowo zanika,a po kilku minutach jest calkowita cisza.myślałem ze to naped dvd,ale wlozylem plytke i bez zmian dzwiek ten sam.
-
Pod pokrywą zaworów
napewno będzie
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
a mowilem;p
-
Żadne biegi nie wchodzą.
takze wysprzeglik.trza rozebrac i szukac przyczyny
-
Poduszka silnika 2.0 T FSI BGB
Lem nie idzie na 1 montaż w B6/B7 jako poducha silnika. na 1montaz idą poduchy angielskiej firmy Avon a poducha lewa do BGB występuje w 4 rodzajach , w zależności czy jest z czujnikiem/bez, manual/automat, ośka/quattro. Najlepiej kup w serwisie po nr VIN a kto powiedzial ze w audi?
-
Poduszka silnika 2.0 T FSI BGB
bierz lemfa.na pierwszy montaz ida
-
Po wymianie skrzyni trzęsie przy ruszaniu na 1 biegu
a jednak;p
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
dzieki
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
widziałem przypadki ,że cos bylo tansze w aso niz na allegro:)warto ich zapytac
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich
dajcie namiar na dobry taki widelczyk
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
raz kupilem zamiennik jakiejs taniej firmy to wytrzymaly mi miesiac,od tamtej pory tylko te co rekomenduje aso. no a z tego co z zycia znam, to osram robi bardzo dobre zarówki:) z reszta cena mowi za siebie
-
Audi a4 b7 2.0 170ps [BRD]
hehe wymiana,xen sie wypalil .wymien oba .bo ten od strony kierowcy tez ci zaraz szlag trafi:)
-
Ubywa płynu chłodniczego po wymianie chłodnicy. Proszę o pomoc
no widzisz,przewody od nagrzewnicy ciekna:) napraw to i moze problem ustapi
-
Odczuwalne drgania.
na cieplym tez ci telepal?
-
wentylator chodzi caly czas
to jak gra w totka. metada prob i bledów idzie naprawic wszytsko. dobrze ze mechanikowi tego nie dales bo zaplacilbys za 4 czujniki i 5 godzin robocizny:P
-
Po odłączeniu przepływki silnik powninien zgasnąć ?
na allegro tego w brud:) http://allegro.pl/przeplywomierz-audi-a4-b5-1-8-20v-adr-037906461b-i4943202401.html masz tu sztuke.wpisz w allegro "przepływomierz audi 1.8 adr" jest kilka.ta najladniejsza
-
Głośna praca przy -10* C
w moijej b8 cos strasznie głosno cyka.jak sie nagrzeje to cyka ale cicho.gdzies kolo kolektora wydechowego.
-
Odczuwalne drgania.
nie wiem jak u was ale u mnie to jest odrazu po odpaleniu przez kilka sekund,nie rytmicznie cos sie przytrzesie na ułamek sekundy.wbibracje sa tak male ze ledwo je wyczuc.no i tylko wystepuja na wolnych obrotach.wystarczy ze nacisne pedal gazu,zwieksze obroty do tysiaca i nic nie czuc.
-
Odczuwalne drgania.
Swoja wypowiedz bazujesz na podstawie czego? na bazie tego co widze i czuje
-
Odczuwalne drgania.
ja tez to mam.ale zaczelo sie gdy pzyszly mrozy.urok wtrysków piezoelektrycznych.zobaczymy na wiosne czy bedzie to samo:)
-
Po odłączeniu przepływki silnik powninien zgasnąć ?
bylem swiecie przekonany ,ze zgaznie po odpieciu przeplywki.koledzy jednak mowia ze nie powinien.ja bym sie tym nie martwil jesli z autkiem wszytsko ok
-
Demontaż tapicerki drzwi przednich