Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. tuleje lub lacznik stabilizatora
  2. odlacz aku ale conajmniej na 15 min
  3. ja tak mialem ale w dislu.powodem byl zacinajacy sie egr
  4. mowie ci ze gdzies cos nie laczy.predzej czy pozniej znow to bedzie. profilaktycznie nie zaszkdozi podociskac wszytskie kostki i przekazniki
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na dayton2 temat w 1.9TDI
    dobre
  6. ampero godzina jest to pojemnosc akumulatora,przy aku 44ah jak wlaczysz cos co bedzie bralo 1 amper to starsczy ci pradu na 44 godziny. 440 amper to prad rozruchowy,to jest naistotniejsze.ale przy benzynie bedzie to chula. 60 ah tez moze byc ale pamietaj zeby prad rozruchowy byl odpowiedni,jak bedzie za maly to nie odpalisz auta
  7. quadral20004 odpowiedział(a) na dayton2 temat w 1.9TDI
    przedewszytskim musisz zastosowac jakis srodek do mycia silnikow.takie srodki sa na kwasach,wiec nie psikaj nimi po kostkach ,kablach itp. w najlepszym przypadku pozabezpieczaj elektryczne elementy np folia z jednorazówek. pozniej zlej zimna woda,takze uwazajac na w/w elementy. i po zabiegu.ja osobiscie nie myje silnika bo to nic nie pomaga a moze zaszkodzic
  8. wlacznik kupisz za 6 zl -> http://allegro.pl/audi-a4-b5-95-99-r-przelacznik-szyby-szyb-i4886628381.html
  9. przedewszystkim climatronic czy zwykly?
  10. stawiam ze cos gdzies przysniedzialo i nie styka.sprawdz wszytskie przekazniki,bezpieczniki,kostki.te pod dekska jak i te pod maska
  11. kolega tu na forum tez tak ma.ponoc na vagu wyszedl mu blad pompki paliwa,choc wszytsko gra i bucz(zadnych objawow).podlacz sie pod kompa i sprawdz co masz za blad.
  12. jakis przewód przerwany.układ komfortu... pierwszo słysze:)
  13. quadral20004 odpowiedział(a) na jesper74 temat w Audi
    http://a4-klub.pl/index.php?/topic/206744-etka-online-po-polsku/
  14. na wieloklinie przeskakiwała hehe a tyle zachodu tutaj:D
  15. prawie jak b8 teraz:) fajnie sie prezentuje
  16. demontaz na czesci pierwsze i szukanie usterki.jesli jej nie bedzie bo mozliwe ze na zebatce cos przeskoczylo to wystarczy poskladac odpowiednio i bedzie chodzic jak nalezy
  17. jesli ty byles sprawca to wolalbym na twoim miejscu sam to pokryc bo koszt takiej naprawy to max 400 zl. jesli ty nie byles sprawca to bierz 1000zl,napraw u "kazika" w warsztacie ,a za reszte z zona na zakupy ;p
  18. podobna sytuacje mialem,wymiana przeplywki i sondy zalatwila sprawe. nie mowie ze u ciebie tak jest.przeczysc dolot,moze przepustnica zasyfiona
  19. napewno trzeba wyciagnac mechanizm ,rozebrac i zobaczyc co sie posypalo w srodku.kiedys tak mialem to korpus przekladni pekl(nadawal sie tylko do wymiany)
  20. Myslalem o zalegajacym piachu.nie powiedziales ze skrzypi w innym miejscu.
  21. Z krorej strony szumi?
  22. EDYTKA ma racje.a co do usterki to stawiam ,ze na ej myjce zalales ktoras z cewek. sciagni je ,wysusz.moze uratujesz

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.