Treść opublikowana przez quadral20004
-
Ciekawy motyw
daj znac ile dostaniesz.ale nie licz na kokosy:)
-
Dwumas jaki polecicie?
sachs chyba najlepsza z mozliwych na rynku. ale nie kupowalbym na allegro,bo duzo podrobek jest
-
Kontrolka od poziomu płynu do spryskiwaczy w Audi A4 B8 ciągle świeci
czujnik masz w zbiorniczku od plyny.sprawdz najpierw styki,jesli nie pomoze .to dwa kabelki ktore do niego dochodza zewrzyj ze soba.jesli kontrolka zgasnie tzn ze czujnik uwalony
-
jak wymontować dwumas ze skrzyni biegów Quattro
a z przegubu nie chce wyskoczyc?
-
(chrobotanie) wspomagania
niepokojaca jest sprawa obrotow.jakby pompa zacierała sie i stawia duze opory dla silnika
-
Dziwne głuche stukanie
tez tak sadze. to nie te trw co kiedys.mozna postawic tez czesci kolo "abe" albo "maxgear":)
-
Ciekawy motyw
najlepiej oddaj do serwisu.lampe wymienia reszte polakieruje(jesli nic nie polamane) .usuna wszystko co powstalo podczas tego zdarzenia. i to oni beda wystawia ubezpieczalni rachunek,a ty bedziesz sie cieszyl zreperowanym autem. jeden minus: nic na tym nie zarobisz;p mozesz wziac kase od nich jaka ci zaproponuja,naprawic u "zdzicha" w warsztacie .moze cos ci jeszcze zostanie. znajomy nie wiem jakim cudem mu sie to udalo,ale wzial kase z ubezpieczalni,pojechal do aso,zrobili kosztorys,naprawil auto u "zdzicha" (w miedzyczasie),z kosztorysem do prawnika,zaplacil prawnikowi 80 zl,prawnik jakimis paragrafami na pismie mu nasmarowal,te pismo wyslal do ubezpieczalni. i defacto zwrocili mu kase : wycena aso - wycena ubepieczalni = zysk ktory zarobil .cos kolo 5 tysiecy a mial tylko nadkole i drzwi wgniecione. kombinacja jest ale warto:)
-
Co rozładowało akumulator?
12.43 szalu nie robi.ale podczas rozruchu dobre napiecie jest. jakie natezenie ma te aku?? podaj wszytskie parametry z naklejki na nim
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
mi to nie przeszkadza,nie wiem jak wam.ale czy warto regenerowac skrzynie? moze warto poczekac na jakas akcje serwisowa
-
(chrobotanie) wspomagania
odkrec korek zbiorniczka plynu wspomagania.daj troche gazu i krec w prawo do konca nastepnie w lewo do konca i tak kilka razy. mialem cos podobnego ,uklad mi sie zapowietrzyl,jakim cudem nie wiem:)
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
gdzies wyczytałem ,ze to wina synchronizatorów w skrzyni.ale jak to sie ma do b8 to nie mam pojecia. u mnie tez sie hacza biegi,chociaz jak delikatnie wbije to prawie nie czuje tego haczenia
-
Witam wszystkich problem z ABS i ESp
to ci juz nie pomoge;p
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
a my sie bujamy klekotami jak 80 letnie emeryty
-
Ciekawy motyw
no ale skad beda wiedziec ze auto bylo wczesniej uszkodzone.przeciez nie trafil na ta sama ubezpieczalnie.osobiscie rzeczoznawcy wmowilbym ze te uszkodzenia sa po tej drugim zdarzeniu ,a autoi wczesnioej bylo w stanie idealnym
-
Co rozładowało akumulator?
ile lat ma aku? jakiej marki jest?
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)
ładne,wygodne,komfortowe ale w czysczeniu tragedia
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
to wymieniles rozrzad czy go nie wymnieniales bo nie rozumiem tego zdania. ale patrzac co wymieniales to dziekuje bogu ,ze mi sie trafila taka lala.przejechalem 20kkm i kupilem tylko czujnik cofania,bo na zimnym mi nie wlacza swiatel cofania:D pozatym zero wkaldu.rozrzad zaplanowany na 200kkm
-
Witam wszystkich problem z ABS i ESp
przeswietliles kabel czy tylko obejzales je z zewnatrz?
-
[B7 BGB] 400+ TFSI quattro [STAGE 3+] sprzedam?
rakieta
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
ja mam za lusterkiem,a zasilanie z zapalniczki i nic mi nie przeszkadza.
-
Wilgotny EGR
wymiana egra nic nie pomoze.bo olej idzie z turba lub odmy. a odma w aso jest sprzedawana z cala pokrywa ,ktora kosztuje 750zl
-
Prośba o wycenę felg 18"
800zl
-
Ciekawy motyw
nie amsz sie czym martwic jesli dziadek sie przyzna.szkode maja ci usunac czy ona tam wczesniej byla czy nie ,musza to naprawic.najlepiej oddaj auto do aso
-
Witam wszystkich problem z ABS i ESp
jesli nikt nic nie kombinowal przy sterowniku to powinienes szukac przyczyny z lewej strony. na twoim miejscu poprzeswietlalbym przewody od sterownika az do kostki gdzie wpinasz czujnik.
-
Problem z wyświetlaczem FIS
gdzies bylo opisane jak to naprawic.z tego co pamietam to koszt naprawy fisu okolo 300-400zl. na twoim miejscu wymienilbym go ,z jakiegos angola za grosze wyrwiesz caly fis