Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. jakim cudem? msz bagnet czy mmi ?
  2. imo swiruje.a z tymi swiecami to kolega poszedl po bandzie:D:D:D
  3. przykro mi to mowic ale chytry 2 razy traci. mogles za jednym zamachem wymienic caly komplet(dwumas plus sprzeglo) teraz trzeba znow skrzynie zrzucac:(
  4. koles ty masz jakies problemy ze soba? czlowiek chce ci pomoc a ty sie spinasz z reszta jedz sprawdz te czujki.podlacz oscyloskop,zeby je wykluczyc.jesli one beda dobre to cos w rozrzadzie jest nie tak,napinacz,moze pasek. na przyszlosc troche szacunku
  5. czlowieku ciepliwosci, a nie forum zasmiecasz
  6. felgi 18'' model AURA .kozackie sa:)
  7. wpisz w google ''17748 audi blad'' jest tego masa
  8. wiec mowie,nawet najlepsi potrafia sie pomylic.ja poznalem po tylnmej lampie:P
  9. napisal i edytowal .nie widziales to nie gadaj:D
  10. s4 kolego. dev nie wiem z ktorej strony to przypomina a6,szybka edycja poszła ; d nawet njalepsi sie myla.znam to;p
  11. czujnik polozenia wałka rozrzadu. najprawdopodobniej sam czujnik swiruje.robiles rozrzad nie dawno?
  12. ja sie zamienie napedem tylko ze mam b8
  13. Zgadzam sie.ja tak zalatwilem nowe trw
  14. przelozyles anteny z innego auta? dostroiles je na innej budzie? jesli nie to zle. anteny stroi sie z karoseria ,nie z radiem:)
  15. jedne i drugie beda pracowa tak samo
  16. zakopcilo bo zgromaszila sie duza ilosc paliwa w komorze spalania. swiece zarowe do wymiany
  17. oba swiatla mrygaly czy tylko ten prawy co blad pokazywal? na wylaczonym silniku i wlaczonych swiatlach tez swiatla przygasaja?
  18. wedlug aso tez wchodzi u mnie 4,6 litra. wiec wlalem te 4,6 litra i mialem dolny stan na mmi. dolalem jeszcze 0,2-0,3litra dopiero uzyskalem stan na mmi. na dolewke zostalo okolo 0,2 litra.
  19. 5l musisz kupic
  20. a plakowanie cos daje?
  21. na podnosnik lub kanal. trzeba badac to z dolu,moze tlumik wisi,lub poducha pod skrznia do wymiany
  22. jakby ktos ja wypiaskowal:D cos ala jak w starych ferari
  23. nie rozumie sokreslanie "przeskok" mozesz to opisac jakos?
  24. najprawdopodobniej dwumas do wymiany. lub multi sie sypie
  25. haha nie chce nikogo tu obrazac ale wchodzicie tam zeby walic kapucyna. te dziewczyny to nie kur** .zarabiaja uczciwie.a barany przed kompami im placa:D lol

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.