Treść opublikowana przez quadral20004
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
jakim cudem? msz bagnet czy mmi ?
-
2.0TDI CR odpala i gaśnie po kilku sekundach
imo swiruje.a z tymi swiecami to kolega poszedl po bandzie:D:D:D
-
spadek obrotów przy przyspieszaniu
przykro mi to mowic ale chytry 2 razy traci. mogles za jednym zamachem wymienic caly komplet(dwumas plus sprzeglo) teraz trzeba znow skrzynie zrzucac:(
-
1.8T AVJ blad silnika, Ustawienie łańcucha
koles ty masz jakies problemy ze soba? czlowiek chce ci pomoc a ty sie spinasz z reszta jedz sprawdz te czujki.podlacz oscyloskop,zeby je wykluczyc.jesli one beda dobre to cos w rozrzadzie jest nie tak,napinacz,moze pasek. na przyszlosc troche szacunku
-
Termostat spalanie ?
czlowieku ciepliwosci, a nie forum zasmiecasz
-
B6 AVJ Smerf 1.8T Quattro
felgi 18'' model AURA .kozackie sa:)
-
1.8T AVJ blad silnika, Ustawienie łańcucha
wpisz w google ''17748 audi blad'' jest tego masa
-
Co to za audi ?
wiec mowie,nawet najlepsi potrafia sie pomylic.ja poznalem po tylnmej lampie:P
-
Co to za audi ?
napisal i edytowal .nie widziales to nie gadaj:D
-
Co to za audi ?
s4 kolego. dev nie wiem z ktorej strony to przypomina a6,szybka edycja poszła ; d nawet njalepsi sie myla.znam to;p
-
1.8T AVJ blad silnika, Ustawienie łańcucha
czujnik polozenia wałka rozrzadu. najprawdopodobniej sam czujnik swiruje.robiles rozrzad nie dawno?
-
Audi a4 1.8 quattro, pytanie.
ja sie zamienie napedem tylko ze mam b8
-
Bicie kierowncy
Zgadzam sie.ja tak zalatwilem nowe trw
-
Zakłócanie radia i CB
przelozyles anteny z innego auta? dostroiles je na innej budzie? jesli nie to zle. anteny stroi sie z karoseria ,nie z radiem:)
-
Wtryski 2.7 i 3.0- Jakie różnice?
jedne i drugie beda pracowa tak samo
-
Problem z odpaleniem na zimnym silniku!
zakopcilo bo zgromaszila sie duza ilosc paliwa w komorze spalania. swiece zarowe do wymiany
-
Kłopot z regulacją napięcia ?
oba swiatla mrygaly czy tylko ten prawy co blad pokazywal? na wylaczonym silniku i wlaczonych swiatlach tez swiatla przygasaja?
-
Wymiana Oleju 2.0T 211 km
wedlug aso tez wchodzi u mnie 4,6 litra. wiec wlalem te 4,6 litra i mialem dolny stan na mmi. dolalem jeszcze 0,2-0,3litra dopiero uzyskalem stan na mmi. na dolewke zostalo okolo 0,2 litra.
-
Wymiana Oleju 2.0T 211 km
5l musisz kupic
-
chropowaty kokpit ? jakaś specjalna wersja ? :D
a plakowanie cos daje?
-
dziwny przeskok na biegu jałowym
na podnosnik lub kanal. trzeba badac to z dolu,moze tlumik wisi,lub poducha pod skrznia do wymiany
-
chropowaty kokpit ? jakaś specjalna wersja ? :D
jakby ktos ja wypiaskowal:D cos ala jak w starych ferari
-
dziwny przeskok na biegu jałowym
nie rozumie sokreslanie "przeskok" mozesz to opisac jakos?
-
B6 A4 szarpanie przy ruszaniu
najprawdopodobniej dwumas do wymiany. lub multi sie sypie
-
Co myślicie?
haha nie chce nikogo tu obrazac ale wchodzicie tam zeby walic kapucyna. te dziewczyny to nie kur** .zarabiaja uczciwie.a barany przed kompami im placa:D lol