Treść opublikowana przez quadral20004
-
Niefabryczne radio i charczenie głośników przy większej głośności
jak chcesz nieorginalne radyjko to musisz szukac o podobnych parametrach jak org
-
Demontaż znaczka Audi na błotniku
znaczek masz na zatrzasku.jesli go sciagniesz to zostanie ci w blotniku dziura jak na tej aukcji http://allegro.pl/audi-a4-b5-blotnik-przedni-lewy-i5041026262.html
-
Po wymianie zawieszenia ściąga auto w prawo
heheh sorki czytalem kilka tematow;p a zawieszenie wymieniales na nowe?
-
Po wymianie zawieszenia ściąga auto w prawo
kat pochylenia koła tyl lewy masz przestawiony. widocznie dostala strzala w te kolo. wymiana podzespołów chyba nie nie pomoze. wymiana tylnej cwiarki pomoze:)
-
Audi 80 swap 1.8 T 180 km AJL
dokladnie :) a przeplywke wymieniales??
-
belka wleczona audi
jak to robisz ?
-
[a4 b6] Dziwne problemy z oświetleniem wnętrza
no to ktos tu niezle nakombinowal,sam fakt ze te kable stercza na wierzchu. a ta wtyczka to widze ze z pinami,gdzies ja trzeba wlutowac,a te kabelk poucinane to nie czasem do tej duzej czarnej wtyczki wchodza?
-
Czujnik sprzęgła
Ponieważ jak zmieniam biegi z 1 na 2 i z 2 na 3 i szybko puszczę sprzęgło to auto tak "zerwie", czuć po prostu zmianę biegu... Jak to zrobię delikatnie to wtedy jest okej. Co to może być innego? moze zle sie obchodzisz ze sprzeglem.wczesniej czasami nie jezdziles dislem?
-
belka wleczona audi
faktycznie:) dobry patent
-
Problem ze zmianą biegów B6
nie powinno tak byc. zlokalizuj ten przeciek i napraw go
-
Długo kreci,
kolega nie wie kiedy filtr byl wymieniany wymien go. to koszt 50 zl z robocizna. zobaczymy co wtedy bedzie.ale stawiam na neigo bo jest zapchany i pompka zasilajaca zanim paliwo zaciagnie to troche potrwa.
-
Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
masz manometr? warto sprawdzic cisnienie ukladu chlodzenia zeby wykluczyc pompe.
-
[a4 b6] Dziwne problemy z oświetleniem wnętrza
czsami ktos nie wsadzil zarowki na 24 v. sprawdz wszystkie. mialem kiedys tak w innym aucie:)
-
Długo kreci,
filtr paliwa kiedy wymieniales?
-
Silnik się przegrzewa, uszczelka pod głowicą?
a plyn ubywa,kopci na bialo?
-
Dziwna praca silnika 2.0 TDI CR
az trudno w to uwierzyc:) pozazdroscic tylko.
-
Tylne głośniki Problem
a czarny minus ;p
-
Czujnik sprzęgła
tempomat sie wylacza przy nacisnieciu sprzegla lub hamulca:D calkowicie normalna rzecz
-
belka wleczona audi
jesli masz duze imadlo to bierzesz duza tuleje(wieksza tak ta co jest w belce ) i druga tulejke milimetr mniejsza jak ta co jest w belce,wkaldasz wszytsko w imadlo i wyciskasz jak na prasie. jesli nie amsz duzego imadla to zostaje ci mlotek:D
-
Tylne głośniki Problem
do org radia ;p
-
Tylne głośniki Problem
brazowa kostka to przewody od glosnikow.przypisane sa kazdemu z glosnikow. sprawdz na ktorych pisze left lub right rear . bedziesz mial plus minus.podaj im napiecie z radia tez plus i minus,np z ktoregos z prezednich glosnikow i sprawdzisz czy graja. jak nie graja to demontaz tylnich obic i sprawdzenie tylnych glosnikow.stawiam ze poszly z dymem
-
czasami jedzie od dołu a czasami przy 2 tys obrotów
u turbinka jak dmucha?
-
Problem z olejem a kontrolka. Pilne
wlej koniecznie olej bo zajedziesz silnik . w starszych modelach jak ci sie zapali kontrolka to odrazu mozesz auto zaprowadzac do warsztatu na remont silnika
-
Problem ze zmianą biegów B6
w b8 dociski lubia przysniedziec i taki objaw sie robi.ale u ciebie na pierwszych biegach tak jest. faktycznie moze to byc dwumas
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
powiem ci szczerze ze wymienialem u siebie olej w sierpnio ;p juz zapomnialem co tam jest na 99 procent sruba torx w misce