Treść opublikowana przez quadral20004
-
przyspieszenie
filtr paliwa kiedy wymieniany ? filtr powietrza kiedy wymieniany ? egr-przepustnica czyszczone? paliwo na jakiej staci tankowane?
-
Co to za kostka
nie ma to sensu .
-
Co to za kostka
jak wlaczysz awaryjki to przycisk tez mryga?
-
Problem z centralnym zamkiem
jakby zasniedzialy to by wcale sie nie zamykal .
-
Co to za kostka
jest to podswietlenie przycisku od awaryjnych . tak mi sie wydaje
-
Odnowienie felg
Taaa, pierwsza wizyta w wulkanizacji i po lakierze to do takich oponiarzy jezdzisz. jesli ktos ma odpowiedni sprzet to nie ma prawa uszkodzic lakier. co do fel to wypiaskowac, baza , lakier i gotowe
-
Problem z centralnym zamkiem
centalny w pilocie czy kluczykiem tylko ?
-
Co to za kostka
dlugosc przewodow powinna ci pomoc w lokalizaowaniu odpowiedniego otworu
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
dlaczego smieszni ?
-
Co to za kostka
no to podswietlenie zegarow.za zegarami musisz miec wolny otwor.wrzuc zaroweczke i zaloz to tak jak ma byc
-
Prośba o pomoc z ABS
nadal jest zle skalibrowany .tu masz instrukcje a co do drugiego bledu.swieca ci wszytskie zarowki?
-
Co to za kostka
podswietlenie czegos.w to wkladasz malą zaroweczke.a czarny korpus ma zastrzaski.a skad ja wyjales?pewnie gdzies za radiem
-
Auto pływa przy mocniejszym przyśpieszeniu
swieci jak sie wlaczy.wydaje mi sie ze luz na laczniku stabilizatora nie wlaczy ci kontroli trakcji. esp smiga na tej samej czujce co abs.czyli w przegubie zew. stawialbym raczej na ktorys wachacz nic nie stuka?
-
Akcja serwisowa sprawdzenie przewodu masy
daj znac jak znajdziesz
-
Auto pływa przy mocniejszym przyśpieszeniu
a jak jedziesz i wrzucisz luz nie telepie autem? w b8 pospolity jest problem lozysk przegubow wew w skrzyni.
-
Bardzo prosimy z żoną o pomoc w głosowaniu - możemy wygrać lot balonem
lol
-
Akcja serwisowa sprawdzenie przewodu masy
kiedys na forum ktos wrzucil stronke audi,gdzie mozna bylo wpisac vin i zobaczysz czy jest jakas akcja serwisowa.
-
Szkoda w De sprawca niemiec
u nas masz 2 lata od daty zdarzenia .wiec nie widze problemu
-
Jaki wosk kupić ?
Shiny Garage Tar Remover nie kupujcie tego .zwykly plyn z woda.nie pomaga na kropki smoly . pomogl srodek w sprayu firmy "moje auto" .jest on na benzynie .
-
Różne dziwne odgłosu podczas przyśpieszania
z tymi poduchami to inne objawy by byly. sciagni pasek alternatora ,odpal i zobacz czy wtedy slychac.
-
Po wymianie Oleju komputer wskazuje czy jest Ok?
zas ja walelm 4,7 litra i 3/4 stanu bylo na mmi
-
Po wymianie Oleju komputer wskazuje czy jest Ok?
dolej 100 ml i bedzie ok.choc teraz tez jest ok.
-
Nie działa centralny zamek
i nasmaruj zamki
-
A4 1.8 20v Pierwszy raz Ciężko pali
na gazie jak i benzynie to samo? czy masz sekwencje
-
Różne dziwne odgłosu podczas przyśpieszania
mowisz ze jak wlaczysz swiatla to troche ustaje.stawiam na lozysko alternatora. kup stetoskop ,10 zl kosztuje. sam uzywam i powiem szczerze zaden dzwiek mi sie nie ukryje