Treść opublikowana przez quadral20004
-
Słabe światła drogowe
co masz za lampy??
-
dziwny hałas - pompa wspomagania czy coś innego
no widzisz a mowilem ;p tak na przyszlosc,jak bedziesz odpowietrzal to rob to na podniesionych kolach .krecenie w miejscu na szorstkiej powierzchni moze uszkodzic zawieszenie. mi sprezyna pekla w mondziaku sluzbowym ;p
-
Słabe światła drogowe
zeby 2 foto dzialalo byloby co porownac
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
raczej .wprost proporcjonalnie.dlatego zrobia nam z 143 np 130 zeby uzyskac norme
-
[AVJ] Błąd 18265
wojek google ma tego multum
-
dziwny hałas - pompa wspomagania czy coś innego
daj znac jak wymienisz i odpowietrzysz
-
dziwny hałas - pompa wspomagania czy coś innego
no to dziwna sprawa.ale w zbiorniczku znow jest kasza?? wymien plyn na nowy,odpowietrz i zobacz wtedy.jesli uklad zapowietrzalby sie to automatycznie gdzieb bylby przeciek i olej by kapal pod autem.mozliwe ze stary plyn masz,z czasem odstala sie w nim woda i miesza sie z olejem.szkoda zajechac pompe(jak juz jej nie przytarlo)
-
naprawa elektrycznego fotela
no najwygodniej bedzie
-
Nie działa tempomat S4 B6
moze tasma w kiero poszla
-
naprawa elektrycznego fotela
trzeba rozebrac.zobaczyc co tam sie posypalo
-
Zgasł i nie chce odpalić
przewody ? swiece? cewki ? filtr paliwa? pompka paliwa? itd.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
no dobrze ja nie chcial. zalozmy ze nie pojade na zmiane oprogramowania. kto i przy uzyciu jakiego urzadzenia sprawdzi moje auto na drodze czy wydziela odpowiadnia ilosc tlenku azotu ??
-
słaby ręczny po wymianie hamulców
moze fakycznie cos zle poskladales
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
poczytajcie na forum jest to napewno.z pamieci nie pomoge
-
Ręczny i błędy .
vcds podlaczyc i sprawdzic bledy
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
podjedz do kogos kto ma vcds.sprawdz kat synchro
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
jesli czysciles i blad nadal jest to przepustnica do wymiany
-
[A4 B5] Słabo grzeje.
odpowietrz uklad a wszytsko powinno wrocic do normy
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
olej ,kotory masz w dolocie dostal sie do elektroniki przepustnicy.mowisz ze dzieje sie to czasami.jesli nie chcesz pchac sie w koszta to sciagni przepustnice,rozbierz caly mechanizm,wyczysc nasmaruj a na jakis czas jeszcze ci ona posluzy. tak czy inaczej przyjdzie czas na wymiane.a to koszt 700zl
-
Jazda bez sprężarki
po zatartej sprezarce wymiana samej sprezarki nic nie da.opilki ktore sa teraz w ukladzie zajada ci kolejny kompresor.mozesz dac krotki pasek ale dlugosci ci nie powiem
-
Mrowienie w lewarku kierownicy itd
powodow moze byc masa.wtryski.zawor na liatwie wtryskowej a nawet dwumas
-
[BPW] PADNIĘTY EGR
duzoooooo w ciul .200zl max
-
słaby ręczny po wymianie hamulców
ta co sie opiera jest ok.wyreguluj linke.moze tam jest problem
-
Mrowienie w lewarku kierownicy itd
posuchy olejewe szczelne?
-
[BPW] PADNIĘTY EGR
zaslepic na amen i bedziesz mial spokoj