Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. co masz za lampy??
  2. no widzisz a mowilem ;p tak na przyszlosc,jak bedziesz odpowietrzal to rob to na podniesionych kolach .krecenie w miejscu na szorstkiej powierzchni moze uszkodzic zawieszenie. mi sprezyna pekla w mondziaku sluzbowym ;p
  3. zeby 2 foto dzialalo byloby co porownac
  4. raczej .wprost proporcjonalnie.dlatego zrobia nam z 143 np 130 zeby uzyskac norme
  5. daj znac jak wymienisz i odpowietrzysz
  6. no to dziwna sprawa.ale w zbiorniczku znow jest kasza?? wymien plyn na nowy,odpowietrz i zobacz wtedy.jesli uklad zapowietrzalby sie to automatycznie gdzieb bylby przeciek i olej by kapal pod autem.mozliwe ze stary plyn masz,z czasem odstala sie w nim woda i miesza sie z olejem.szkoda zajechac pompe(jak juz jej nie przytarlo)
  7. no najwygodniej bedzie
  8. moze tasma w kiero poszla
  9. trzeba rozebrac.zobaczyc co tam sie posypalo
  10. quadral20004 odpowiedział(a) na Radtko temat w 1.6
    przewody ? swiece? cewki ? filtr paliwa? pompka paliwa? itd.
  11. no dobrze ja nie chcial. zalozmy ze nie pojade na zmiane oprogramowania. kto i przy uzyciu jakiego urzadzenia sprawdzi moje auto na drodze czy wydziela odpowiadnia ilosc tlenku azotu ??
  12. moze fakycznie cos zle poskladales
  13. poczytajcie na forum jest to napewno.z pamieci nie pomoge
  14. vcds podlaczyc i sprawdzic bledy
  15. podjedz do kogos kto ma vcds.sprawdz kat synchro
  16. jesli czysciles i blad nadal jest to przepustnica do wymiany
  17. odpowietrz uklad a wszytsko powinno wrocic do normy
  18. olej ,kotory masz w dolocie dostal sie do elektroniki przepustnicy.mowisz ze dzieje sie to czasami.jesli nie chcesz pchac sie w koszta to sciagni przepustnice,rozbierz caly mechanizm,wyczysc nasmaruj a na jakis czas jeszcze ci ona posluzy. tak czy inaczej przyjdzie czas na wymiane.a to koszt 700zl
  19. po zatartej sprezarce wymiana samej sprezarki nic nie da.opilki ktore sa teraz w ukladzie zajada ci kolejny kompresor.mozesz dac krotki pasek ale dlugosci ci nie powiem
  20. powodow moze byc masa.wtryski.zawor na liatwie wtryskowej a nawet dwumas
  21. quadral20004 odpowiedział(a) na KOS.PL temat w 2.0TDI
    duzoooooo w ciul .200zl max
  22. ta co sie opiera jest ok.wyreguluj linke.moze tam jest problem
  23. posuchy olejewe szczelne?
  24. quadral20004 odpowiedział(a) na KOS.PL temat w 2.0TDI
    zaslepic na amen i bedziesz mial spokoj

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.