Treść opublikowana przez quadral20004
-
Skrzynia Biegow zablokowała przednie koła co robic!
zagladales pod spod. podobna sytacje mialem w golfie.skrzynia zerwala mi sie z poduszek i zawisla na wachaczu
-
Problem z wybierakiem - brak powrotu w poz. neutralna
zaczalbym od wymiany oleju w skrzyni
-
Zlot Zg
dokladnie.jak ktos powaznie sie tym nie zajmie to nici ze spotu.jestem za
-
dziwny hałas - pompa wspomagania czy coś innego
odkrec korek zbiorniczka plyny wspomagania.krec w lewo do konca pozniej w prawo do konca.powtorz to do momentu az przestanie tyrkotac.masz zapowietrzony uklad.stad ta piana w zbiorniczku.dziwne jest tylko to ze sie bez powodu zapowietrzyl.sprawdz na zimnym silniku stan ww plynu.moze jest go za malo
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siem.ale nie musisz dublowac tematow
-
pompa oleju
silnik caha ma juz wzmocniony naped pompy.wykluczam to.raczej cos po stronie elektroniki
-
Żarnik Xenon sprawia problem
tylko rob to na wyl swiatlach zeby cie czasami nie pierdyklo kilka tys volt
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
tak samo jest z silnikami napedzanymi wodorem uzyskiwanego z rozszczepienia czastki h2o ,a spalina bylby tylko ''o'' czyli tlen.ale to juz marzenia
-
Żarnik Xenon sprawia problem
sprawdzales kostke czy nie zasniedziala czasem?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
vw zawsze miały duży gratis mocy.Wiec moc ew.zmniejszy sie do katalogowej no to jesli vw ma taki duzy zapas mocy,to po co ten caly preceder? ciekawe porownanie:))
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
czym sie martwic:) bedzie akccja serwisowa,darmowy nowy kat ale moc spadnie z143 do 120 km:D
-
klej po folii samochodowej
hehe zle przeczytalem.myslalem o folii do przyciemniania szyb.a gorącą woda probowales?
-
klej po folii samochodowej
rozpuszczalnikiem
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
wazne ze kolo wro:): dzieki sliczne
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
daj namiar na te katy wrocławskie
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
kolego kiedy to robiles?cena moze sie zmienila.jesli nie to do swidnicy mam rzut beretem, bo aktualnie siedze we wrocławiu
-
Dziwny odgłos z silnika
cos ewidetnie tlucze. moimz daniem kat synchro do sprawdzenia
-
Kodowanie nowego pilota i wymiana baterii kluczyka w A4 B8
tez mam tylko jeden kluczyk.dzwonilem do aso ,powiedzialem ze chce kupic uzywany kluczyk na allegro i zaprogramowac u nich.babka z info.nie widziala zadnych problemow,wrecz zaprosila i powiedziala ze programowanie kosztuje 200 zl. Natomiast bylem kilka dni temu w tym samym serwisie na wymianie rozrzadu i dowiedzialem sie ,ze jednak wchodzi w rachube tylko i wylacznie nowy kluczyk z aso. Koszt 1200 zl w Switon Paczkowski Lubin -Dolnosladkie natomiast kluczyk serwisowy (ten plastikowy) 600 zl. wiec sie narazie wstrzymuje:)
-
Dziwny odgłos z silnika
ale tu nie ma zadnego linku do filmu
-
Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
lol .ja wlalem 4,9 litra i musialem upuszczac.a 6 litrow:D heh zaraz bedziesz mial po panewkach itd.
-
skrzypienie ze skrzyni biegów podczas wciskania sprzegła.
od jakiegos czasu podczas redukowania biegów i checi przyspieszenia poczulem delikatne uderzenie w silniku,podobne uderzenie jest czasami wyczuwalne przy wbijaniu jedynki lub biegu wstecznego. zaczalem sie zaglebiac i zauwazylem na wylaczonym silniku ze strasznie ze skrzyni cos skrzypi przy wciskaniu sprzegla i jego puszczaniu.wyciagnalem wysprzeglik(on jest na pewno sprawny,szczelny ,nieskrzypiacy) majac wyciagniety wysprzeglik wsadzilem w jego miejsce swozen i przez dzwignie scisnalem mechanizm sprzegla,po tym zabiegu jestem pewien ze skrzypienie wydobywa sie ze skrzyni . przymierzam sie do sciagniecia skrzyni w celu nasmarowania lozyska dociskowego.powiedzcie mi z czym moge miec klopot przy demontazu skrzyni,co zrobic zeby czegos nie urwac,nie uszkodzic. aha i jakis smar uzyc? po kolejnej jezdzie w inny sposob wyczuwam ten mankament,mianowicie jadac na 4 lub 3 biegu(bo wtedy najlepiej to czuc) jak ujme gaz to czuje uderzenie ,jak dodam znow gaz to znow czuje to uderzenie.co waszym zdaniem to jest? docisk czy lozysko?
-
drgania przy predkosci powyzej 120km/h
ja tez juz znalazlem przyczyne.oponiarze zle mocowali kolo na wywazarce .optymalizacja i po klopocie:)
-
2.0 TDI CAHA falujace obroty
stawiam na ktorys wtrysk
-
Długo kreci,
to czemu nie odpalasz na benzynie:)?? nic dziwnego ze na lpg takie cuda sie dzialy
-
A4 B8 2.0tdi 143ps. Nowe dziecko ;-)