Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. zagladales pod spod. podobna sytacje mialem w golfie.skrzynia zerwala mi sie z poduszek i zawisla na wachaczu
  2. zaczalbym od wymiany oleju w skrzyni
  3. quadral20004 odpowiedział(a) na Radek18 temat w Lubuskie
    dokladnie.jak ktos powaznie sie tym nie zajmie to nici ze spotu.jestem za
  4. odkrec korek zbiorniczka plyny wspomagania.krec w lewo do konca pozniej w prawo do konca.powtorz to do momentu az przestanie tyrkotac.masz zapowietrzony uklad.stad ta piana w zbiorniczku.dziwne jest tylko to ze sie bez powodu zapowietrzyl.sprawdz na zimnym silniku stan ww plynu.moze jest go za malo
  5. siem.ale nie musisz dublowac tematow
  6. quadral20004 odpowiedział(a) na darq1985 temat w 2.0TDI
    silnik caha ma juz wzmocniony naped pompy.wykluczam to.raczej cos po stronie elektroniki
  7. tylko rob to na wyl swiatlach zeby cie czasami nie pierdyklo kilka tys volt
  8. tak samo jest z silnikami napedzanymi wodorem uzyskiwanego z rozszczepienia czastki h2o ,a spalina bylby tylko ''o'' czyli tlen.ale to juz marzenia
  9. sprawdzales kostke czy nie zasniedziala czasem?
  10. vw zawsze miały duży gratis mocy.Wiec moc ew.zmniejszy sie do katalogowej no to jesli vw ma taki duzy zapas mocy,to po co ten caly preceder? ciekawe porownanie:))
  11. czym sie martwic:) bedzie akccja serwisowa,darmowy nowy kat ale moc spadnie z143 do 120 km:D
  12. hehe zle przeczytalem.myslalem o folii do przyciemniania szyb.a gorącą woda probowales?
  13. wazne ze kolo wro:): dzieki sliczne
  14. daj namiar na te katy wrocławskie
  15. kolego kiedy to robiles?cena moze sie zmienila.jesli nie to do swidnicy mam rzut beretem, bo aktualnie siedze we wrocławiu
  16. quadral20004 odpowiedział(a) na Rotiv temat w 1.9TDI
    cos ewidetnie tlucze. moimz daniem kat synchro do sprawdzenia
  17. tez mam tylko jeden kluczyk.dzwonilem do aso ,powiedzialem ze chce kupic uzywany kluczyk na allegro i zaprogramowac u nich.babka z info.nie widziala zadnych problemow,wrecz zaprosila i powiedziala ze programowanie kosztuje 200 zl. Natomiast bylem kilka dni temu w tym samym serwisie na wymianie rozrzadu i dowiedzialem sie ,ze jednak wchodzi w rachube tylko i wylacznie nowy kluczyk z aso. Koszt 1200 zl w Switon Paczkowski Lubin -Dolnosladkie natomiast kluczyk serwisowy (ten plastikowy) 600 zl. wiec sie narazie wstrzymuje:)
  18. quadral20004 odpowiedział(a) na Rotiv temat w 1.9TDI
    ale tu nie ma zadnego linku do filmu
  19. lol .ja wlalem 4,9 litra i musialem upuszczac.a 6 litrow:D heh zaraz bedziesz mial po panewkach itd.
  20. od jakiegos czasu podczas redukowania biegów i checi przyspieszenia poczulem delikatne uderzenie w silniku,podobne uderzenie jest czasami wyczuwalne przy wbijaniu jedynki lub biegu wstecznego. zaczalem sie zaglebiac i zauwazylem na wylaczonym silniku ze strasznie ze skrzyni cos skrzypi przy wciskaniu sprzegla i jego puszczaniu.wyciagnalem wysprzeglik(on jest na pewno sprawny,szczelny ,nieskrzypiacy) majac wyciagniety wysprzeglik wsadzilem w jego miejsce swozen i przez dzwignie scisnalem mechanizm sprzegla,po tym zabiegu jestem pewien ze skrzypienie wydobywa sie ze skrzyni . przymierzam sie do sciagniecia skrzyni w celu nasmarowania lozyska dociskowego.powiedzcie mi z czym moge miec klopot przy demontazu skrzyni,co zrobic zeby czegos nie urwac,nie uszkodzic. aha i jakis smar uzyc? po kolejnej jezdzie w inny sposob wyczuwam ten mankament,mianowicie jadac na 4 lub 3 biegu(bo wtedy najlepiej to czuc) jak ujme gaz to czuje uderzenie ,jak dodam znow gaz to znow czuje to uderzenie.co waszym zdaniem to jest? docisk czy lozysko?
  21. ja tez juz znalazlem przyczyne.oponiarze zle mocowali kolo na wywazarce .optymalizacja i po klopocie:)
  22. stawiam na ktorys wtrysk
  23. quadral20004 odpowiedział(a) na tedsonustka temat w 2.0
    to czemu nie odpalasz na benzynie:)?? nic dziwnego ze na lpg takie cuda sie dzialy

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.