Treść opublikowana przez quadral20004
-
Jaki pasek led wybrać?
watpliwa sprawa zeby nowa listwa miala ten sam odcien.wymien obie to wtedy bedzie ten sam odcien
-
Szarpanie przy spuszczaniu sprzęgła
na forum jest tego masa. zaczalbym od przypalenia sprzegla.czesto docisk sniedzieje i taki ambarans robi ;p ja tak bynajmniej mialem
-
Nagły spadkem mocy do 2,5 tyś obrotów
albo rozrzad ci przeskoczyl lbo tak jak mowiles turbinka poszla
-
Nagły spadkem mocy do 2,5 tyś obrotów
po tym jak ci cos strzelilo to zaczal kopcic na czarno?
-
Silnik AWX gasnie po dodaniu gazu.
przepustnice sprawdzales?
-
Oświetlenie drzwi, nie działa szyba!
dokladnie.tam najprawdopodobniej jest przyczyna. przewod minusowy pewnie sie przerwal
-
chwilowe zimne powietrze
sprawdz na przewodach od nagrzewnicy,tam tez jest odpowietrznik
-
Przedsiębiorczość lokalna
nic tylko brac lising i stawiac jakas biedre
-
Wysokie obroty silnika
wysokie obroty go wykanczaja.to fakt i nic tego nie zmieni;p chyba ze wymysla kolo jednomasowe:D
-
Czy prawidłowo odpowietrzyłem hamulce
sama napewno sie nie odpowietrzy.widocznie sie nie zapowietrzyla
-
Wysokie obroty silnika
tak i nie. dwumas przy wysokich obrotach sie zuzywa szybciej. zas uklad wydechowy sie oczyszcza. zle i dobrze.ale jazda na 3 tysiacach obr. jest najbardziej optymalna
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
dobrze myslisz,na 99 proc regulator .
-
Czy prawidłowo odpowietrzyłem hamulce
najpierw odpowietrzmy pompke,pozniej lecimy od najdalej oddalonego koła.jesli nie jest miekki to znaczy ze wsyztsko ok:)
-
chwilowe zimne powietrze
odpowietrz uklad.popusc korek w zbiorniczku.pojezdzi tak pare dni,zakrec i po problemie:) korek ma swoj zaworek ale one czesto sie zatykaja.
-
po wypadku odpala i gasnie 1,8 turbo
zapowietrzony lub imo
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
owszem.sprawdz wszystkie moze natrafisz na wlasciwy.to tylko rozwiaze sprawy z wycierczka.wymienisz bezpiecznik,wlaczysz wycieraczki i znow ci spali bezpiecznik.wymien caly mechanizm i wtedy zaloz nowy bezpiecznik
-
Który laptop wybrać?
to jakis mit .nigdy nie mialem ani nikt ze znajomych nie mial tego problemu
-
3.0 TDI quattro automat B7 drgania całego nadwozia przy przyspieszaniu
witam. czytałem o twoim problemie ze skrzynią biegów. ja mam taki sam problem. jestem można powiedzieć że z Twoich okolic. gdzie tą skrzynie naprawiałeś i jaki był tego koszt? o jakim problemie mowisz?
-
samsung smart tv - brak netu
dzwon do orangu.niech naprawiaja
-
Wilgotny EGR
odma a turbina.nie wiadomo ktore zacznie przepuszczac.zaczalbym od odmy
-
Który laptop wybrać?
nie mialem nigdy dell. ale jesli chlopaki chwala to bylbym za nim, bo ma duzo lepszy procek jak lenovo
-
wymiana rozrusznika
bedzie bedzie. a jak nie bedzie pasowal na otwory mocujace to raczej nie bedzie
-
wymiana rozrusznika
tak na oko ci nie powiem .sprawdz numer czesci na swoimm i porownaj z tym w aukcji. z wygladu moga byc identyczne,kupisz ,bedziesz chcial zalozyc i sie okaze ze rozstaw otworow rozni sie o mm. albo zadzwon do sprzedawcy.niech ci powie kod silnika czy taki sdam jak twoj. jesli tak to smialo bierz
-
Wilgotny EGR
owszem ze tak.ale nie slyszalem tu na forum zeby komus mechanizm sie posypal.z reguly olej wykancza elektronike w mechanizmie:)
-
Ciekawy motyw
690 + 720 = 1410 . jak za naprawe jednego elementu plus lampa to to ci 9 stówek zostaje moim zdnaiem dobrze wyszedles:D