Treść opublikowana przez quadral20004
-
wymiana rozrusznika
dawn dawno temu mialem b5 z tym silnikiem. powiem szczerze ze juz nie pamietam w ktorym miejscu dokaldnie jest rozrusznik,ale jak sciagniesz gorna oslone to powinienes go zlokalizowac bez problemu .jesli nie to wjedz na kanal i od spodu lukni.napewno gdzies jest.nie jest maly wiec rzuci sie szybko w oczy
-
wymiana rozrusznika
z boku przy bloku silnika. tak wyglada http://allegro.pl/rozrusznik-audi-passat-1-6-a4-adp-b5-i5097341373.html napewno jest do niego dobre dojscie
-
wymiana rozrusznika
sam wymienisz.wymiana jest banalna. odlacz aku.przewody od rozrusznika.3 srubki go tylko trzymaja.odkercisz je ,wyciagniesz rozrusznik i po sprawie.
-
wąż wychodzący z turbo nieszczelne połączenie
nie zasmiecaj forum!! wystarczy ze jeden temat umiescisz Panie Sliwinski z BSszprotawa
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
jesli masz wersje w ktorej wymienia sie co 180 to nastepna przy 360. jesli masz wersje na 210 tys to nastepna przy 390
-
Jakie felgi 16 kupić?
ja tez szukam czegos nowego bo moje irg,cale z masy bitumicznej a na dodatek porysowane. te zostawie na zime a nowe na lato. myslalem o tych opcjach ale boje sie ze na aucie beda brzydkie http://allegro.pl/felgi-momo-revenge-16-5x112-vw-audi-mercedes-seat-i5083801824.html http://allegro.pl/felgi-momo-quantum-5x112-17-audi-mercedes-vw-seat-i5107963460.html
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
To klikniecie to przekaznik tylnej wycieraczki.sprawdz czy prad dochodzi do niej.jesli tak to silniczek umarl
-
nierówna praca silnika AJM
Dziwne ze raz jest a raz nie ma tego objawu.
-
Jakie felgi 16 kupić?
Wszystkie uzywki.jaka pewnosc ze sa proste.jak juz ori to nowe
-
Jakie felgi 16 kupić?
A mi koledzy na forum mowili ze podrobki sa dobre tylko z czasem lakier zacznie schodzic. Aura 16 jest na bank bo sam chce kupic
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
przeginasz,zebys sie nie zdziwil jak ci przyjdzie wymienic caly motór
-
Jakie felgi 16 kupić?
na allegro jest duzo fajnych podrobek. zmiescisz sie w tej cenie. zobacz model aura
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
no wlasnie ja mialem sferyczne,czyli lipa. bierz asferyczne, tylko nie wiem czy zamiennik bedzie mial taki sam efekt jak org.
-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
namieszalem . przepraszam. jeszcze raz plus podlaczasz gdzies pod prad za stacyjka,minus gdzies do masy. a ten 3 przwod podlaczasz pod swiatla mijania. twoje ledy maja wbudowany przekaznik . to bedziesz mial efekt taki ze jak wlaczysz zaplan to zapala sie ledy,na pozycji auto "powinny" choc nie jestem pewien czy beda sie palic ledy. ale zalózmy ze beda to po zmierzchu jak swiatla mijania sie wlacza a ten 3 kebelk dostanie napiecie ,automatycznie wylaczy ci ledy
-
Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
- Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
w tych lampach masz swiatla do jazdy dziennej?- Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła
sensor zmierzchu masz?- Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
nie wiem ja kiedys kupilem tylko,ze na allegro i mialem szkła jak lutro w domu- Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
dokladnie. piston nie polecam podrobek wkladów podgrzewanych . lepiej kup uzywki z jakiegos rozbitego germańca .- Filmy z drogi nagrane naszymi CAR DVR
kolego wystarczy ze wyzlesz foto na policje.nie musisz calego nagrania- Filmy z drogi nagrane naszymi CAR DVR
na stronce policji jest dzial gdzie sie umieszcza takie filmy . kolega z legnicy z tej b6 moze starci prawko.ja na twoim miejscu pomoglbym mu w tym pozdrawiam cie serdecznie.obyw wiecej nagaran i lapanek na piratow- 1.8T ANB szarpie na lpg
stawiam na swiece- Brak możliwości wrzucenia 6-tki
koło 4-5 tys sie zakreci- Nowicjusz - wątek powitalny
- Chcem założyć ledy włącznik z funkcją AUTO zwykłe światła