Treść opublikowana przez quadral20004
-
Problem z silniczkiem tylnej wycieraczki
cos mi sie wydaje ze tylko to ci zostaje http://allegro.pl/silniczek-tylnej-wycieraczki-audi-a4-b6-b7-i5095041673.html
-
[A4 B6 1.9 TDI 130km] Gaśnie po zapaleniu.
sprawdzilbym wszytskie styki w imo przy pompie
-
Dziwne hamowanie, szarpanie, utrata benzyny
czuc paliwo jak stoisz kolo auta? bo to nie mozliwe ze spalil tyle benzyny.
-
Dziwne hamowanie, szarpanie, utrata benzyny
30litrow ci pozarl na jakim dystansie? przyczyn jest wiele
-
kontrolka oleju
kolego przedewszytskim podlacz manometr w miejsce czujnika i sprawdz jakie masz cisnienie oleju na wolnych obrotach ,a jakie na 5 tys. jak to sprawdzisz daj znac.podejzewam ze pompa sie konczy
-
coraz wieksze spalanie paliwa
nie rozumiem dlaczego tankujesz po 4-8l .zatankuj go do pelna,do pierwszego odbicia. zrob 100 km ,zajedz na cpn zalaj do pierwszego obicia i ci wyjdzie ile pali na 100km
-
[A4 B6] BiTurbo - trumna by Trewor
masakiera:D podziwiam cie kolego,felgi i zaciski z bentleya niszcza system :)
-
Który laptop wybrać?
dokaldnie,bo sie swieca jak psie kohones:D matryce maja lustrzane,ale idzie sie do tego przyzwyczaic jedna rzecz jaka mi sie podoba w lenovo to poswietlana klawiatura. ja mam cos takiego http://allegro.pl/lenovo-y580-i7-3630qm-8gb-1tb-gtx-660m-fhd-w8-fv-i5088465683.html lol cena po 2 latach prawie 2 razy nizsza
-
Który laptop wybrać?
Acer asus to jak mowicie totalny smiec. A co ddo tych 2 3 godzin trzymania baterii to zasluga jej ojca.nigdy baterii nie uzywal.zawsze podlaczal sie pod ladowarke
-
Czy warto zrobić chip w 1.9 TDI 115 KM
Warto ale licz sie z szybsza wymiana tarczy sprzeglowej
-
Który laptop wybrać?
dziewczyna ma lenovo 8 lat i chodzi bez problemu bateria jej trzyma 2-3 godziny bez ladowarki. ja mam lenovo 2 lata i wyglada jak nowy. moim zdaniem lenovo robi solidne lapki z dobrych materialow.
-
[A4 B6 1.9 TDI 130km] Gaśnie po zapaleniu.
przeciez napisal ze zaczelo sie wszytsko dziac po wymianie wszytskich filtrow.ktore wymianil na dniach
-
[A4 B6 1.9 TDI 130km] Gaśnie po zapaleniu.
przewody od filtra paliwa zle powciskal albo dal jakies badziewne opaski i lapie lewe powietrze.jedz niech to robia i nawet nie plac im
-
Który laptop wybrać?
oczywiste ze lenovo. naprawde robia dobre lapki. wez go ale bez systemu. zaplacisz duzo taniej. a system sam sobie wgrasz,jakiegos pirata na i3 to w mario brosa chyba tylko pogra
-
Problem ze skrzynią biegów
stawiam na dwumase
-
Demontaż znaczka Audi na błotniku
no to sróbokretem odradzam.spróbuj palcami oderwac.a jak nie to karta kredytowa lub jakis inny plastkowe narzedzie
-
belka wleczona audi
i nie gadaj ze w to wszystko młotkiem napierdzielasz ?
-
instalacja telefonu
dzieki sliczne.jutro sprawdze i dam znac.jak nie bedzie modulu to trzeba bedzie go zamontowac
-
instalacja telefonu
witam.jak sparwdzic czy mam system blutooth? jesli go mam to jak to zainstalowac ?
-
Buzer - głośnik przypominający o światłach B7
glosniczek masz za zegarami
- Długo kreci,
-
Demontaż znaczka Audi na błotniku
najlepiej bedzie jak zdejmiesz nadkole i od wenatrza wypchniesz zastrzask.mozesz to zrobic od zewnetrznej strony ale wieksze prawdopodobienstwo ze cos ulamiesz
-
Po wymianie zawieszenia ściąga auto w prawo
hehe trafiles w 10 spalilem jointa godzine temu przerzuc koła tyl na przod.jak bieznik nie kierunkowy to prawe na lewe tez mozesz sprobowac.
-
Po wymianie zawieszenia ściąga auto w prawo
nie jest,masz w pierwszej rubryce parametry ponad norme.zacznie ci zdzierac opone
-
Po wymianie zawieszenia ściąga auto w prawo
no to widocznie bylo cos w nim uszkodzone.teraz pytanie co