Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. jesli orginalnie tam powinna byc to raczej to ona stuka. mowisz ze wymieniles cala zawieche.amorki wymieniales lub sprawdzales?
  2. dwumas do wymiany. wymien komplet tzn dwumas+sprzeglo
  3. a jak wcisniesz sprzeglo to stukow nie slychac?
  4. Dokladnie:D
  5. Wiem.do lodowki w domu przyczepilem
  6. sam to zrobiles ,,, ;/
  7. pewnie uszczelka z dolnej polki.albo kat synchronizacji przestawiony
  8. pewnie uszczelka pod turbina do wymiany
  9. nie wiadomo czy ci w ogole wymienili ten rozrzad. jesli wlascieiel tego warsztatu jest na tyle "ludzki" to moze ci naprawi lub wymieni silnik .jesli nie to jestes w plecy.mozesz przez sad dochodzic swoich praw.ciezka sprawa
  10. no to kat masz troche opozniony .jak dla mnie za bardzo.najlepiej ustawic na 0.0
  11. wvga/720p/1080p do wyboru 50hz i 60hz, ale o klatkach Ci nic jeszcze nie powiem, bynajmniej w opcjach nie widze, a jeszcze nie podłączona w audi bo zasilanie jednak musze po słupku puścić :/Tyrath Ceny hm 260-550 nowe, to mało? W sumie skłonny byłem dać te 260-300 tylko nie wiedziałem jak się to zaprezentuje, ale ja się nie spieszyłem i znalazłem używkę za 100, kolega z forum z Torunia podjechał, sprawdził, kupił, wysłał... Snt frm iP usng Tptlk to jakosci to nie ma.jadac w dzien 70 km/h,ktos z przeciwka urwie ci lusterko.zapomni ze bedziesz widzial rejestracje. ja mam 1280pixeli 60hz i 60 klatek na sekunde i przy tej predkosci w naprawde pogodny dzien ledwo cos widac tablice.
  12. stary teraz wszytsko jest podrabiane:) nie dlugo ludzi beda podrabiac ,albo juz to robia
  13. hehe musi byc ten pierwszy raz:)
  14. bepieczniki sprawdziles?
  15. nie wiedzialem ze mozna sobie wybrac kolor xenonu:D
  16. nie bo im sie w d*p*ch poprzewraca ,ale przejechac sie koło komendy można.ciekawe jaki mandat za to jest?
  17. quadral20004 odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    sprobuj odkrecic korek od zbiorniczka plynu wspomagania.pokrec kolami w lewo do konca w prawo do konca,tak kilka razy .moze uklad jest tylko zapowietzony
  18. quadral20004 odpowiedział(a) na matyss temat w 1.9TDI
    podlacz kompa i sprawdz kat synchronizacji.wydaje mi sie ze pasek rozrzadu przeskoczyl
  19. a czuc ,ze jest prawie 200 kucy?
  20. dzieki.nie wiedzialem ze taki bajer mamy kupuje
  21. jaka to ma rozdzielczosc i ile klatek na sekunde?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.