Treść opublikowana przez quadral20004
-
A4 B5 dolne łoże sprężyny amortyzatora
jesli orginalnie tam powinna byc to raczej to ona stuka. mowisz ze wymieniles cala zawieche.amorki wymieniales lub sprawdzales?
-
stuki z okolic skrzyni biegow w avf
dwumas do wymiany. wymien komplet tzn dwumas+sprzeglo
-
stuki z okolic skrzyni biegow w avf
a jak wcisniesz sprzeglo to stukow nie slychac?
-
dziwne ''chodzenie '' auta
Dokladnie:D
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
Wiem.do lodowki w domu przyczepilem
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
sam to zrobiles ,,, ;/
-
[AFN] Rozrząd wytrzymał 300 km. Co dalej?
wybacz mi:P
-
dziwne ''chodzenie '' auta
pewnie uszczelka z dolnej polki.albo kat synchronizacji przestawiony
-
A4 B5 dolne łoże sprężyny amortyzatora
na bank to
-
dym z okolic turbiny 1.9 tdi awx
pewnie uszczelka pod turbina do wymiany
-
[AFN] Rozrząd wytrzymał 300 km. Co dalej?
nie wiadomo czy ci w ogole wymienili ten rozrzad. jesli wlascieiel tego warsztatu jest na tyle "ludzki" to moze ci naprawi lub wymieni silnik .jesli nie to jestes w plecy.mozesz przez sad dochodzic swoich praw.ciezka sprawa
-
Dławienie podczas ruszania
no to kat masz troche opozniony .jak dla mnie za bardzo.najlepiej ustawic na 0.0
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
wvga/720p/1080p do wyboru 50hz i 60hz, ale o klatkach Ci nic jeszcze nie powiem, bynajmniej w opcjach nie widze, a jeszcze nie podłączona w audi bo zasilanie jednak musze po słupku puścić :/Tyrath Ceny hm 260-550 nowe, to mało? W sumie skłonny byłem dać te 260-300 tylko nie wiedziałem jak się to zaprezentuje, ale ja się nie spieszyłem i znalazłem używkę za 100, kolega z forum z Torunia podjechał, sprawdził, kupił, wysłał... Snt frm iP usng Tptlk to jakosci to nie ma.jadac w dzien 70 km/h,ktos z przeciwka urwie ci lusterko.zapomni ze bedziesz widzial rejestracje. ja mam 1280pixeli 60hz i 60 klatek na sekunde i przy tej predkosci w naprawde pogodny dzien ledwo cos widac tablice.
-
Dwumas jaki polecicie?
stary teraz wszytsko jest podrabiane:) nie dlugo ludzi beda podrabiac ,albo juz to robia
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
hehe musi byc ten pierwszy raz:)
-
Nowicjusz - wątek powitalny
własnie:)
-
problem z samopoziomowaniem ksenonow
bepieczniki sprawdziles?
-
[A4 B5] jaka barwa xenonów
nie wiedzialem ze mozna sobie wybrac kolor xenonu:D
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
nie bo im sie w d*p*ch poprzewraca ,ale przejechac sie koło komendy można.ciekawe jaki mandat za to jest?
-
Problem z przepływką ,napięcie.
- Wycie silnika
sprobuj odkrecic korek od zbiorniczka plynu wspomagania.pokrec kolami w lewo do konca w prawo do konca,tak kilka razy .moze uklad jest tylko zapowietzony- nie ma mocy i szarpie
podlacz kompa i sprawdz kat synchronizacji.wydaje mi sie ze pasek rozrzadu przeskoczyl- CAGA po programie wyszło 487.1NM 193KM
a czuc ,ze jest prawie 200 kucy?- [B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/
dzieki.nie wiedzialem ze taki bajer mamy kupuje- Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
jaka to ma rozdzielczosc i ile klatek na sekunde? - Wycie silnika