Treść opublikowana przez quadral20004
-
Problem z odpaleniem Audi A4 B5
mowisz ze po deszczu tak sie zaczelo dziac,cewki,kable,swiece,wszytsko moze miec wplyw przez wilgoc.sprawdz klemy,moze juz sa lekko przezarte,sprawdz kable przy rozruszniku,moze zasniedziale.mozwliwe tez ze masa przy silniku sie odkerecila. 2 opcja: jesli kupiles tanie aku to przykro mi tak bedzie sie dzialo.napiecie mozesz miec 12,75 v lecz odpowiedniego natezenia pradu nie masz.jesli po podlaczeniu drugiego aku pali normalnie to przyczyna jest prosta. ja osobiscie kupilem kiedys bannera,rok czasu nie wytrzymal.
-
Dziwne głuche stukanie
dziwne.moiwisz o poduszce ktora jest nawinieta na sprezyne?? czy o tej co jest centralnie w srodku mcpersona i laczy amorek z kielichem?
-
3.0 TDI quattro automat B7 drgania całego nadwozia przy przyspieszaniu
wada ciezka do zdiagnozowanie bez rozebrania. czyli gniazdo w skrzyni sie wyrobilo.czesta usterka w naszych audi:)
-
Problem z przepustnica powietrza
kolego wymiena jest banalna.jesli masz jakies pytanie pisz na priv. wszytsko ci wytlumacze
-
stukniecie przy wiekszych nierównościach
wystarczy minimalny luz zeby wyczuc stukniecia.na twoim miejscu wymienilbym to co ma luz i to co ma brzydkie spekane gumy. to sa wlasnie uroki wielowachaczowego zawieszenia
-
Dziwne głuche stukanie
a lozyska mcpersona w jakim stanie i czy dobrze je ktos zamontowal?
-
Dziwne głuche stukanie
a sprezyny orinalne?
-
stukniecie przy wiekszych nierównościach
amorek,lacznik stabilizatora,gumy na stabilizatorze ,sworzen,gumy na wachaczach do sprawdzenia
-
Dziwne głuche stukanie
najlatwiej jechac na stacje diagnostyczna. trudniejsza opcja ,sciagnac kolo ,odkrecic lacznik(mocowany jedna sruba) i zobaczyc czy ma luz.a lozyska mc percona w jakim stanie?
-
tłumik 1.8t
dziwne,woda podczas jazdy powinna odparowac.no chyba ze dlugo auto stalo.za zostawilbym to.samo wyparuje
-
centralny nie zamyka
pompka siadla
-
Dziwne głuche stukanie
ogolnie trw to dla mnie jest juz wielki shit jak bosh. przejechalem sie na tej marce kilka razy.wszytsko chyba dlatego ze swoje czesci zaczeli robic w rosji i chinach.ale mowisz ze przechodzi raz na lewa raz na prawa.sprawdzales laczniki stabilizatora czy nie sa wybite?
-
Problem z przepustnica powietrza
bierzcie nowa.kolega tutaj wrzucil link do allegro. koles co je sprzedaje ma 2 sztuki.nowki za 450 zl,to naprawde tanio.w aso zaplacicie conajmniej 900zl
-
złamany joystick na pokretle Panelu MMI
dzieki kolego:) ale udalo mi sie go przykleic poxipolem.jedna kropelka. nie za duzo zeby nie spłynal mi w dolna czesc joystika:) trzyma teraz lepiej.nie idzie go nawet ułamac
-
pomiar ilości oleju
moj cr po przejechaniu 10 tys wzial 100ml oleju wiec przy 2 tys nie bedziesz widzial roznicy na bagnecie;)
-
Broker wysyłaj taniej i wezwania do zapłaty.
zaplaciles 30 zl.masz potwierdzenie tej płatnosci.przefaksuj im to .sprawdz daty.jesli ty szybciej przelales forse niz oni wyslali wezwanie to niech sie wypchaja:)
-
[AWX] Dziwne szarpnięcia...
dobrze myslales.wymien kompletne sprzeglo z dwumasa
-
Dziwne głuche stukanie
stetoskop w uszy i musisz szukac
-
Głośniki
podlacz inne radio i zobacz wtedy czy gra wszytsko
-
Głośniki
to wychodzi na to ze cos z radiem.
-
Głośniki
a sopran z lewej normalnie slychac?
-
Audi a4 b8-problem z kierunkowskazem w lusterku
najprawdopodobniej pekl przewod miedzy drzwiami a kabiną.sciagni gume i tam szukaj przyczyny
-
Problem z przepustnica powietrza
jesli to org to okazja.
-
Problem z przepustnica powietrza
to wychodzi tylko na to ze musisz ja wymienic
-
Problem z przepustnica powietrza
100000% przepustnica.ale zanim wymiena,rozebralbym wyczyscil komore jak i mechanizm sterujacy. moze problem tylko w tym ze brudna i sie przycina:)