Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. przeplywka uzywana.nie wiadomo teraz czy jest dobra.bledy wskazuja ze nie jest dobra chyba ze gdzies nie ma styku w kostce,lub przeowd jest trzasniety.trzeba przeswietlac
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    czyli pompa wspomagania odpada.myslalem ze pompa zapowietrzona. mowisz ze przypiszczy jak skrecasz.pompa stawia jakis opor dla paska. mechanik "cos grzebał" ,wydaje mi sie ze pasek do wymiany.
  3. A po wymianie przeplywki skasowales blad?
  4. skad wziales ramki klubowe?
  5. chyba kazdy z nas szuka;p wystrczy popatrzec na nasze lale:D
  6. to wychodzi na to ze nowa tez walnieta
  7. moja lala tez dzis odprowadzona do lakiernika:D
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na michalsoldat temat w 1.6
    a jak krecisz kiera ,to czujesz lekkie opory?
  9. nie mam z nim zadnego problemu
  10. Wiele rzeczy w zyciu znalazlem:D ale to mnie zaskoczyło na maxa Nowy MOD na magnesie do jazdy po podwórku , dzieki polskiej POLICJI
  11. wszytsko zalezy ile chcesz wydac za nia. im wyzsza cena tym wyzsza jakosc rejestatora i nagran.Ja mam prestigio roadrunner 530 .jestem bardzo zadowolony .jakoscia bije drozsze marki jak MIO. cena jest bardzo przystepna,cos kolo 350 zl
  12. quadral20004 odpowiedział(a) na ziom2327 temat w 2.0TDI
    moze to wyciek,moze przewod.podlaczaj kompa jak bedziesz mial blad na desce
  13. bo kupuja na allegro lub ebayu. mysla ze zaoszczedza 20 zl ,a pozniej silnik do remontu. takie rzeczy kupuje sie w pozadnych sklepach
  14. nie chce mi sie opisywa krok po kroku.napisz do wojka google "test przelewowy" jest tego duzo w kubeczku w ktorym bedzie mniej ropy niz w pozostalych tzn ze tenm wtrysk leje
  15. powrzucaj fotki jak juz skonczysz.a tak w ogole to mega sie prezentuje:) to cos pod nimi to przewody od intercoolera kolego mrogal;p
  16. napewno zrobi sie sztywna jak formula 1;p
  17. quadral20004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B5
    jesli cos zepsuja to przy pierwszej jezdzie probnej bedziesz czul ze cos nie tak chodzi(trzesie,szarpie itp)
  18. biegi wchodza ciezko bo to bolaczka audi.wsyztski audio maja ten sam problem. powodem sa synchronizatory w skrzyni.taka naprawa jest kosztowna.a uderzenie to juz wina sprzegla,lozysko oporowe najprawdopodobniej sie konczy zeby wykluczy lejace wtryski zrob test przelewowy.bardzo prosta sprawa.
  19. powiem tak sheel / mobil srednia polka,nawet mniej jak srednia. castrol / motul wysoka polka,nawet bardzo wysoka:)
  20. Bardzo dobry
  21. tez to mozliwe .ale to by ci laly caly czas.widzialbys ze kopci na bialo podczas jazdy
  22. dokladnie.slyszalem tu na forum ze ktos wlal motula i silnik zaczal mu klekotac. catrol to jedna z najwyzszych polek.nie wiem skad kolega wyskoczyl z tym "smietnikeim" .smialo lej ten sam ,jesli nic sie nie dzieje zlego to nie masz powodow do obaw
  23. przeplywka nowa czy uzywka?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.