Treść opublikowana przez quadral20004
-
Problem z przepływką ,napięcie.
przeplywka uzywana.nie wiadomo teraz czy jest dobra.bledy wskazuja ze nie jest dobra chyba ze gdzies nie ma styku w kostce,lub przeowd jest trzasniety.trzeba przeswietlac
-
Wycie silnika
czyli pompa wspomagania odpada.myslalem ze pompa zapowietrzona. mowisz ze przypiszczy jak skrecasz.pompa stawia jakis opor dla paska. mechanik "cos grzebał" ,wydaje mi sie ze pasek do wymiany.
-
Problem z przepływką ,napięcie.
A po wymianie przeplywki skasowales blad?
-
Brak mocy czarny dym 1z
To wymien i problem z glowy
-
Brak mocy czarny dym 1z
A Turbo wymieniles?
-
[B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/
skad wziales ramki klubowe?
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
chyba kazdy z nas szuka;p wystrczy popatrzec na nasze lale:D
-
Problem z przepływką ,napięcie.
to wychodzi na to ze nowa tez walnieta
-
[B5 AWT] Audi 1.8T+Stage Progress/Kw v1/
moja lala tez dzis odprowadzona do lakiernika:D
-
Wycie silnika
a jak krecisz kiera ,to czujesz lekkie opory?
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
nie mam z nim zadnego problemu
-
Ciekawe znalezisko na drodze :D
Wiele rzeczy w zyciu znalazlem:D ale to mnie zaskoczyło na maxa Nowy MOD na magnesie do jazdy po podwórku , dzieki polskiej POLICJI
-
Rejestrator jazdy - ukrycie i podłączenie
wszytsko zalezy ile chcesz wydac za nia. im wyzsza cena tym wyzsza jakosc rejestatora i nagran.Ja mam prestigio roadrunner 530 .jestem bardzo zadowolony .jakoscia bije drozsze marki jak MIO. cena jest bardzo przystepna,cos kolo 350 zl
-
ABS ESP
moze to wyciek,moze przewod.podlaczaj kompa jak bedziesz mial blad na desce
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
bo kupuja na allegro lub ebayu. mysla ze zaoszczedza 20 zl ,a pozniej silnik do remontu. takie rzeczy kupuje sie w pozadnych sklepach
-
Drganie lewarka wybieraka oraz zle wbijanie pierwszego biegu
nie chce mi sie opisywa krok po kroku.napisz do wojka google "test przelewowy" jest tego duzo w kubeczku w ktorym bedzie mniej ropy niz w pozostalych tzn ze tenm wtrysk leje
-
Moja lekko agresywna a4 po remoncie
powrzucaj fotki jak juz skonczysz.a tak w ogole to mega sie prezentuje:) to cos pod nimi to przewody od intercoolera kolego mrogal;p
-
Tuleje Poliuretanowe Tył Quattro
napewno zrobi sie sztywna jak formula 1;p
-
A4 B5 1.8t 97r. Wymiana sprzęgła i dwumasy
jesli cos zepsuja to przy pierwszej jezdzie probnej bedziesz czul ze cos nie tak chodzi(trzesie,szarpie itp)
-
Drganie lewarka wybieraka oraz zle wbijanie pierwszego biegu
biegi wchodza ciezko bo to bolaczka audi.wsyztski audio maja ten sam problem. powodem sa synchronizatory w skrzyni.taka naprawa jest kosztowna.a uderzenie to juz wina sprzegla,lozysko oporowe najprawdopodobniej sie konczy zeby wykluczy lejace wtryski zrob test przelewowy.bardzo prosta sprawa.
-
Kilku sekundowe klepanie na zimny, potem OK.
powiem tak sheel / mobil srednia polka,nawet mniej jak srednia. castrol / motul wysoka polka,nawet bardzo wysoka:)
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
Bardzo dobry
-
Drganie lewarka wybieraka oraz zle wbijanie pierwszego biegu
tez to mozliwe .ale to by ci laly caly czas.widzialbys ze kopci na bialo podczas jazdy
-
[A4 B5 ADR] Jaki najlepszy olej ? 1.8 Pb
dokladnie.slyszalem tu na forum ze ktos wlal motula i silnik zaczal mu klekotac. catrol to jedna z najwyzszych polek.nie wiem skad kolega wyskoczyl z tym "smietnikeim" .smialo lej ten sam ,jesli nic sie nie dzieje zlego to nie masz powodow do obaw
-
Problem z przepływką ,napięcie.
przeplywka nowa czy uzywka?