Treść opublikowana przez quadral20004
-
Po odłączeniu przepływki silnik powninien zgasnąć ?
kolega moze ma slabe sprezanie na ktorej komorze i mu zdycha
-
Co to jest? Proszę O Pomoc!
przeciez jest z boku czujnik na 4 piny,jak i we wtyczce.wiec po co te pytanie?
-
Wilgotny EGR
tak czy inaczej czesc do przepustnicy nie dostaniecie.uzywka lub nowa
-
Po odłączeniu przepływki silnik powninien zgasnąć ?
ja naturlich:)
-
Wilgotny EGR
po to jest vag. osobiście tego nie robiłem bo nie było potrzeby. zastanawiam się nad wyczyszczeniem kolektora ssacego,tam to dopiero jest syf.wydaje mi się,ze takim zabiegiem oszczędzę dpfa:) nie wiem może sie myle:)
-
sprawdzenie auta przed zakupem
tak kompem sprawdzisz najwiecej:)
-
Wilgotny EGR
przypadkiem nie porysowales korpusu wew w przepustnicy.bo z tego co widze egr porysowales.jesli to samo zrobiles w przepustnicy to masz odp na swoje pytanie.klapka sie nie domyka(bo chaczy o rysy).rozbierz przejedz palcem w srodku.jesli beda zadziory to wodny papier scierny i jechana:D
-
Osiaga 90 stopni po czym przy obrotach 1.500 spada do 70-80stopni
sciagnac,wrzucic do wrzatku i patrzec czy sie otwiera.najlepiej wymienic
-
Osiaga 90 stopni po czym przy obrotach 1.500 spada do 70-80stopni
lub termostat
- Bialy dym!
-
Przybywanie oleju silnikowego
wstyd
-
Proszę o pomoc
zaczalbym od wyczyszczenia zbiornika paliwa,przewodów paliwowych i wymiania filtra paliwa.pozniej pozadnie odpowietrzyc i proba:)
-
Avant 1.8t by zimny21
własnie
-
Ubywa płynu chłodniczego po wymianie chłodnicy. Proszę o pomoc
Gdzies cos jest nieszczelne
- Bialy dym!
-
Przybywanie oleju silnikowego
to audi daje 2 lata gwar.? lol nie wiedzialem:D myslalem ze 3:)
-
Wymiana oprogramowania w tablecie a gwarancja
oczywiscie ze tak.mialem tak w lapku.zmienilem system na pirata i nie stracilem gwar.
-
Przybywanie oleju silnikowego
ato masz na gwar.czemu z tym do aso nie pojdziesz?
-
Szumy w kabinie powyże 100km/h
15 lat:) maja prawo się dziać lepsze cuda:)
-
NAWIEW
Chybabnajtanszym sposobem bedzie wymiana calego paneli cli.
-
Limo by Kasku&Nosb:)
Ale w lewej przednim kole trzeba zrobic optymalizacje.troche nienormalna ilosc odwaznikow na feldze.cos kolo 100g
-
1.8t AEB bład doładowania
vagiem musisz pacjenta zbadać
-
[B5] 1.8T
tak to ten otworek.na rozgrzanym silniku zsuwasz lekko wąż i będziesz widział co poleci,jesli pójdzie powietrze to zostaw do momentu az poleci płyn.a uchwyt upierdzielony bo jakiś nieuk wepchał swoje łapy:D
-
Postojówki świecą cały czas !
vagiem to wylacz
-
[B5] 1.8T
przedewszystkim sprawdz stan plyny chlodzacego.mozliwe ze jest układ zapowietrzony.odpowietrz go.na przewodach od nagrzewnicy powinien byc jakis odpowietrznik