Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. wykrec czujnik,podlacz w to miejsce manometr i sprawdz cisnienie.na wolnych i wysokich obrotach.w ten sposob sprawdzisz czy czujnik uwalony,czy pompa
  2. znalazlem http://www.audi.de/de/brand/de/kundenbereich/weitere-informationen/layer/rueckrufaktionen.html
  3. niemale.masz do wyboru . nowa skrzynia. koszt kilkunastu tys. lub tanszy : demontaz skrzyni,toczenie nowych otworow,wprasowanie nowych lozysk. moze w 1000 zl sie zmiescisz.
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na kazikskrz temat w Audi A4 B7
    racja.taki jakim sie łancuchy smaruje:)
  5. Możesz napisać coś wiecej na ten temat. Znajoma ma własnie tak żę nie idzie ruszyc z piskiem opon tylko auto targa do przodu ale tak jakby hmm skacze to samo jest jak jedzie z mala predkoscia gaz w podloge to auto traci trakcje silnik 2.0tdi CAHA 170 niech znajoma wylaczy najpierw esp
  6. robiles jak tutaj kolega opisał ? http://a4-klub.pl/index.php?/topic/80139-klima-z-jednej-strony-grzeje-z-drugiej-chlodzi/
  7. quadral20004 odpowiedział(a) na kazikskrz temat w Audi A4 B7
    wd40
  8. u mnie tez nie bylo jak kupilem wsadzilem nowa obek zestawu naprawczego .tam gdzie zapasowka
  9. a co za oponki?
  10. mowa o lakierowaniu
  11. quadral20004 odpowiedział(a) na lukasz321 temat w 1.9TDI
    nagraj ten dziwek i wrzuc na forum
  12. hehe i tu sie mylisz. olej hydrauliczny jak cala materia tego swiata rozszerza sie pod wplywem wzrastania temperatury.jesli po nocy nie ma plamy pod autem to wszystko jest all right
  13. owszem zrobia
  14. po przekroczeniu 70km/h ecu wlaczy ci z powrotem esp/asr. jak nacisniesz "esp off",wylaczysz esp jak przytrzymasz "esp off" wylaczysz asr.
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na mokry_mtb temat w Audi A4 B5
    jesli mowa o konrolnce kierownkow w przyczepce to musi byc na desce. ikona haku,ktora sie poswietla wraz z kierunkiem, jesli swiata w przyczepie sa sprawne ale mokry wlaczal kierunki bez przyczepki i mu swiecila zarowka
  16. z tego co czytam na forum to blad 0003 wywalaja spalone zarowki w tylnej klapie.
  17. aha czyli moze sie zrobic z tego 4700 ?
  18. na allegro?
  19. racja .dzieki
  20. tanie przeguby tak maja
  21. nie no wiadomo ,ze lepiej zaoszczedzic.ale u mnie za 2100 to rozrzadu nie wymienie ;p
  22. data juz znana? z zachodu tez jest ekipa ?
  23. z tymi 2100 to juz przesadziles ;p 3700 to moim zdaniem jest atrakcyjna cena:p banajmniej u mnie na zachodzie tam gdzies na wschodzie moze byc taniej ;p
  24. quadral20004 odpowiedział(a) na vega25 temat w 1.9TDI
    disle sa bardzo uczulone na powietrze.mialem ostatnio identyczna sytuacje. w ukladzie zasilania paliwa mialem mikro dziurke przez ktora zaciagal lewe powietrze.auto na odcinku 10 km jechalo dobrze pozniej sie mulilo na kolejnych 10 km (nie szarpalo) po prostu jakby stracil 50 koni mechanicznych. i tak na zmiane. podejzewam ze osoba ,ktora zmie iala filtr zrobila to zle lub filtr jest z niskiej połki

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.