Treść opublikowana przez quadral20004
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
Wyzej opisalem co trzeba zrobic
-
[1Z] Nie można uruchomić silnika.
zawor odciecia paliwa.stawiam ze on do wymiany
-
cieknąca przepustnica i egr. Czyścić czy wymienić?
Elektronike zalalo olejem.rozbierz.dokladnie wyczysc.na jakis czas bedzie spokoj
-
Dziwna sprawa ze skrzynią
podejzane.obawiam sie ze sprzeglo moze swirowac.tzn. docisk
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
Kolega wyzej uzywa koloru czerwonego.nie zmieniles tego.mi dajesz ostrzezenia za slowa cenzurowane.zamiast literki u dalem przecinek.masz do mnie problem to pisz na pw.
-
Dziwny dzwięk z silnika przy dodawaniu gazu.
To nie egr.jakies lozysko sie skonczylo
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
Panstwo r,cha nas wszystkich.ja staram sie r, uchac panstwo.bedziecie mieli swoja dzialalnosc to zrozumiecie.a co do oszustw , zwyklego kowalskiego nie skrzywdzilem.co do mojej dziewczyny to sprzedaje czesci.jesli ludzie nie biora dowodu zakupu to jakim prawem chca zwrotu.nie mowcie ze mi sie ban nalezy bo nikomu z forum krzywdy nie chce robic.wrecz przeciwnie, aktywnie pomagam:) pozdrawiam
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
Heh napewno wszyscy jestescie wzorowymi obywatelami.jesli mielibyscie zarobic 30tysi w miesiacu to posunelibyscie sie do malych przekretow.z reszta to moj biznes. Szacunek dla moda.swietnie to ujales:) to norma na legalu
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
ale jej za to placa wiec w czym widzisz problem.sam osobiscie oszukalem kilku ludzi.kazdy to robi
-
nie można otworzyć drzwi tylnych od pasażera
rozebrac boczek i szukac przyczyny
-
Prośba o pomoc z ABS
tego to ja nie wiem
-
UWAGA na Naciągacza z ALLEGRO
moja dziewczyna sprzedaje czesci uzywane.jak ktos kupi poza allegro, to mowi : "ze kupujacy moga sie pocalowac w dupe w razie zwrotu" zas przez allegro za glupia zlotowke moga zablokowac cala firme,poprzez wstrzymanie kilkutysiecy aukcji.
-
Regularnie włącza się lampka Oleju
mowisz ,ze zaczniesz od wymiany czujnika.sprawdzales to cisnienie na cieplym silniku ,tzn.na wolnych obrotach i na okolo 3 tys??
-
Regularnie włącza się lampka Oleju
15w owszem ale po pol milionie przebiegu
-
Prośba o pomoc z ABS
moduł kontroli hamowania.mozliwe ze on jest uwalony i takie cyrki robi
-
Regularnie włącza się lampka Oleju
tak czy inaczej to nie samochod kilku lecz juz kilkunastoletni.wiec zuzycie czesci scierajacych sie w silniku jest duzo wieksze jak w aucie kilkuletnim. jesli ktos lał posyntetyk to,zeby nie ryzykowac powinienes zalac polsyntetyk. napewno by to nie zaszkodzilo,a teraz masz tylko klopot.hurtownia od ktorej biore oleje,a biore ich duzo,powiedziala mi kiedys,ze sie nie wraca do rzadszych. bo znaja wiele przypdkow,ze ktos wrocil do 5w i po pol roku przyszedl do nich z pretensjami,ze z silnika sie leje wszystkimi mozliwymi dziurami olej. ja sie trzymam swojej teorii,ktora moim zdaniem jest podzielona,jak zrobicie- wasza sprawa
-
Regularnie włącza się lampka Oleju
od kiedy sie wraca do rzadszego oleju ?? ktos z forum ci zle powiedzial.spuszczaj ten syf i wlej 10w40 póki silnika nie zatarles
-
Prośba o pomoc z ABS
co do absu.wydaje mi sie ze przewod masz gdzies przelamany,jesli go wymieniles tzn.,ze jest walniety gdzies dalej
-
stukniecie w ostatniej fazie odpalenia silnika
witam.od jakiegos czasu zauwazylem,ze po kilkudniowym postoju, gdy odpalam auto to sluchac metaliczne stukniecie. jest to jednorazowe stukniecie,a slychac je jak bendiks zostaje rozlaczony. ten dziwny dziek raz na kilka odpalen slychac. dzis go uslyszalem,3 sekundy po odpaleniu zgasilem i znow odpalilem ,juz tego dziwku nie bylo. mial ktos taki przypadek?
- Wilgotny EGR
-
Wilgotny EGR
wlaczasz zaplon.czekasz 30 sec i adaptacja zrobiona:D
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
umowa zawarta na odleglosc.nawet moze byc zawarta na tzw. "gębe" .masz 14 dni zeby mu to zwrocic
-
Pęknięta i spawana felga. Opłaca się robić?
zwroc te felgi najlepiej
-
Problem z jednym xenonem.. proszę o pomoc
zarnik zle wkrecony.ktos pewnie nieumiejetnie go zalozyl.
-
Akcja serwisowa sprawdzenie przewodu masy
my too