Treść opublikowana przez quadral20004
-
Wyrzucanie płynu przez zbiorniczek wyrównawczy
a tem. jaka na zegarze?
-
radio 24v jakie głosniki?
thx
-
radio 24v jakie głosniki?
panowie kupilem ładowarke kmm ,po 2 dniach sluchania radia na full zajechałem glosniki radio 24v .pytanie: glosniki tez musza byc pod 24v czy to nie ma znaczenia?
-
nie chce odpalic
stawialbym raczej na nieszczelny uklad paliwowy.
-
A4 B6 1.8t AVJ turbo padniete?
ale ja po regeneracji turbiny sprawdzaem j i juz ma spory luz i promieniowy i wzdluzny. oczywiscie sprawdze silnik za wasza rada ale turbina tez mi nie daje spokoju. dziekuje za podpowiedzi:) dam znac jak z cisnieniem wyszlo:) mozliwe ze zle dobrane materialy przy regeneracji turbiny przyspieszyly jej zuzycie.w moim dislu w dolocie nie mam potu lecz cala rura jest mokra od oleju i to jest norma,wiec sie tym nie martwie. nie widze twojego "potu" ,ciezko mi powiedziec czy to norma
-
A4 B6 1.8t AVJ turbo padniete?
podejzewam uszczelniacze tlokow bierz manomentr i sprawdz cisnienie w komorach spalania
-
Problem z wspomaganiem
sprawdz stan paska
-
Duże spalanie,czarne swiece itd
przeplywomierz 99 proc. do wymiany
-
tarcie podczas wciskania sprzęgła (nie łożysko wyciskowe)
mowisz ze jak wcisniesz to gwizd ustaje.czyli cos po stronie sprzegla lub skrzyni.to ci mechanicy co wymieniali to nie mogli odrazu sprawdzic stan lozysk na skrzyni?
-
tarcie podczas wciskania sprzęgła (nie łożysko wyciskowe)
a lozysko oporowe wymieniles?
-
tarcie podczas wciskania sprzęgła (nie łożysko wyciskowe)
a na wyl silniku jak wcisniesz to cos slychac? masakra ja u siebie 210 kkm a sprzegla nie ruszalem ;p
-
Jak sądzicie da się to wyciągnąć czy do wymiany błotnik?
400-500zl szykuj
-
Problem ze startem, pracuje na 2-3 cylindrach i gaśnie
haha faktycznie;p co mi sie pokickalo ze to 1.9 . to zostaje przeplywka
-
Problem ze startem, pracuje na 2-3 cylindrach i gaśnie
kolega ma racje.wadliwy przeplywomierz moze mulic silnik. najlepiej go odlaczyc i zobaczyc roznice.jest on wczepiony w rure kora wychodzi z filtra powietrza.sciagni tylko wtyczke i zobacz roznice,jesli bedzie lepiej to juz wiesz kto jest winowajca.jesli bedzie bez zmian,rozbierz dolot,klapa gaszaca(przepustnica)mozliwe ze ona jest zasyfiona lub elektronika w niej pada i zamyka ci doplyw powietrza
-
Audi a4 b7 wskazòwka wskazujaca ilosc paliwa zle reaguje
to na cholercie te zaslepki pod siedzeniami?
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
moim zdaniem bedzie juz cisza.zadnych akcji serwisowych ,zadnych bonusow. byla burza-> nie ma burzy.i tak juz zostanie:) z reszta to normalne w naszym kraju
-
Problem ze startem, pracuje na 2-3 cylindrach i gaśnie
klape gaszaca sprawdzales?
-
Podatek od kupna auta.
musisz zaplacic.jesli auto nie jest po szkodzie calkowictej to podatek bedzie naliczany od sredniej rynkowej
-
Problem przy maksymalnym skręcaniu
odkrec korek od plynu od wspomagania.pokrec w prawo do konca,w lewo o konca,powtorz to kilka razy.mozliwe ze uklad masz zapowietrzony.aha i sprawdz olej od wspomagania.
-
Lifting Audi A4 B8
polift zrobic nie trudno,przymierzam sie sam osobiscie,koszt do 10 tys zl
-
Jak to podłączyć?
oddaj paprochowi niech to naprawia.
- Lifting Audi A4 B8
-
Delikatne szarpanie podczas ruszania w Audi A4 B8
powtarzaj az przestanie telepac.nie przeginaj zeby nie spalic sprzegla.nie wiem jakie obroty,robie to na wyczucie
-
Słabe światła drogowe
wymien zarowki swiatel drogowych i jedz na stacje diagnostyczna,niech ci lampy wyreguluje prawe drogowe swieci za wysoko
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
chyba,ze wymiana na nowy