Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. a tem. jaka na zegarze?
  2. panowie kupilem ładowarke kmm ,po 2 dniach sluchania radia na full zajechałem glosniki radio 24v .pytanie: glosniki tez musza byc pod 24v czy to nie ma znaczenia?
  3. stawialbym raczej na nieszczelny uklad paliwowy.
  4. ale ja po regeneracji turbiny sprawdzaem j i juz ma spory luz i promieniowy i wzdluzny. oczywiscie sprawdze silnik za wasza rada ale turbina tez mi nie daje spokoju. dziekuje za podpowiedzi:) dam znac jak z cisnieniem wyszlo:) mozliwe ze zle dobrane materialy przy regeneracji turbiny przyspieszyly jej zuzycie.w moim dislu w dolocie nie mam potu lecz cala rura jest mokra od oleju i to jest norma,wiec sie tym nie martwie. nie widze twojego "potu" ,ciezko mi powiedziec czy to norma
  5. podejzewam uszczelniacze tlokow bierz manomentr i sprawdz cisnienie w komorach spalania
  6. sprawdz stan paska
  7. przeplywomierz 99 proc. do wymiany
  8. mowisz ze jak wcisniesz to gwizd ustaje.czyli cos po stronie sprzegla lub skrzyni.to ci mechanicy co wymieniali to nie mogli odrazu sprawdzic stan lozysk na skrzyni?
  9. a na wyl silniku jak wcisniesz to cos slychac? masakra ja u siebie 210 kkm a sprzegla nie ruszalem ;p
  10. haha faktycznie;p co mi sie pokickalo ze to 1.9 . to zostaje przeplywka
  11. kolega ma racje.wadliwy przeplywomierz moze mulic silnik. najlepiej go odlaczyc i zobaczyc roznice.jest on wczepiony w rure kora wychodzi z filtra powietrza.sciagni tylko wtyczke i zobacz roznice,jesli bedzie lepiej to juz wiesz kto jest winowajca.jesli bedzie bez zmian,rozbierz dolot,klapa gaszaca(przepustnica)mozliwe ze ona jest zasyfiona lub elektronika w niej pada i zamyka ci doplyw powietrza
  12. to na cholercie te zaslepki pod siedzeniami?
  13. moim zdaniem bedzie juz cisza.zadnych akcji serwisowych ,zadnych bonusow. byla burza-> nie ma burzy.i tak juz zostanie:) z reszta to normalne w naszym kraju
  14. klape gaszaca sprawdzales?
  15. musisz zaplacic.jesli auto nie jest po szkodzie calkowictej to podatek bedzie naliczany od sredniej rynkowej
  16. odkrec korek od plynu od wspomagania.pokrec w prawo do konca,w lewo o konca,powtorz to kilka razy.mozliwe ze uklad masz zapowietrzony.aha i sprawdz olej od wspomagania.
  17. quadral20004 odpowiedział(a) na Osta temat w Audi A4 B8
    polift zrobic nie trudno,przymierzam sie sam osobiscie,koszt do 10 tys zl
  18. quadral20004 odpowiedział(a) na k232 temat w Audi A4 B5
    oddaj paprochowi niech to naprawia.
  19. quadral20004 odpowiedział(a) na Osta temat w Audi A4 B8
    2012
  20. powtarzaj az przestanie telepac.nie przeginaj zeby nie spalic sprzegla.nie wiem jakie obroty,robie to na wyczucie
  21. wymien zarowki swiatel drogowych i jedz na stacje diagnostyczna,niech ci lampy wyreguluje prawe drogowe swieci za wysoko

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.