Treść opublikowana przez quadral20004
-
moje nowe audi A4 Avant :)
a olej? zjada?
-
moje nowe audi A4 Avant :)
po wymianie lancucha? ponoc dozywotnie sa
-
Koledzy co byscie polecili na fele 18 cali 235/40
za klase premium zaplacisz 700-800 zl za sztuke.serwis ostatnio zalozyl mi fulde za 550 .jestem bardzo zadowolony.bieznik wysoki,produkcja niemiecka.watpie zeby roznily sie od tych z klasy premium.ale jak chcesz inwestowac w tego dziadka to mozesz kupic nawet i za 2 tys sztuke.pozdro
-
Koledzy co byscie polecili na fele 18 cali 235/40
fulda
-
Rozrząd
jak mozna nie byc przekonanym do czegos co jest montowane seryjnie
- Rozrząd
-
A4 podatne na atak radiowy
wiec nie brac key lessa
-
Błąd 001287
sprawdzales przeplywke tak jak ci pisalem na pm
-
silnik gotuje, wyrzuca płyn
termostat,uszczelka pod glowica,w skrajnych wypadkach zapowietrzony uklad
-
płyn cieknie do oleju
o tym nie mowiles.to na 100% walniety blok
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
moim zdaniem jest to powod duzy.pewnie i o odszkodowanie mogliby sie starac
-
płyn cieknie do oleju
jest ale zeby to stwierdzic trzeba caly silnik rozbebeszyc
-
Błąd 001287
na przyszlosc zrob tak jak ja to robie.wrzuc blad w wujka gogle. pozniej przetlumacz jesli nie ma w j.polskim i tyle ;p
-
Bzyczy coś pod maską
stetoskop w uszy i szukaj
-
Brak świateł przeciwmgielnych tylnych
a bezpiecznik?
-
płyn cieknie do oleju
dziwne ze pekniecia glowicy nie zauwazyl.
-
Błąd 001287
cos z przeepustnica,sprawdz kable,kostki.jak nie to zdemontuj przepustnice i ja wyczysc.aha i sprawdz szczelnosc ukladu zasysania
-
Nowicjusz - wątek powitalny
poka foto
-
Spalanie oleju - wizyta w ASO - problem
wlali ci wiecej,po przejechaniu 1000km,pojedziesz do nich ,oni ci beda wpierac ze auto nie zjada oleju.zrobia znow ten sam myk i tak przeciagna az minie 5 lat i bedziesz mogl pocalowac ich w nos
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
wiesz co.jakos mi to wisi to niech ida do sadu.ja tez pojde bo spierdzielili mi auto ;/
-
[BPW] Czarny Sedan 2.0TDI
luistwy czarne?? bedzie wygladac jak taczka
-
Spalanie oleju - wizyta w ASO - problem
moim zdaniem wlali ci duzo wiecej,zeby ci spalil tyle zeby duzego spadku na mmi nie bylo.ty pomyslisz sobie : "super naprawili czarodziejskim olejem" a w tym czasie gwarancja minie i bedziesz w czarnej d*pie.spusc olej do stanu tzn. srodkowej kreski na mmi. i wtedy patrz ci ci spala olej
-
tak sie szanuja pracownicy serwisu audi&vw Lubin :) video!
haha .najpierw auto stalo odpalone pol godziny,pozniej jakis młody cieć sciagal z niego snieg przez kolejne 15 minut.nastepnie widzieliscie nagranie p.s vw t5 mogl obciekac na hali .po tym kamere wylaczyli .na fb mialem ten film. zadzwonili do mnie z serwisu zebym film usunal, bo widac twarze pracownikow,ktorzy sobie tego nie zycza.wiec wrzucilem to tutaj :D quatro/myrmex kamerka to prestigio road runner 530a5 .kosztowala jakis rok temu cos kolo 400zl. w nocy nie liczcie na dobra jakosc.z reszta tu macie przyklad: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/352420-drastyczne-videodla-ludzi-o-mocnych-nerwach/
-
Spalanie oleju - wizyta w ASO - problem
moze wlali ci 2 stany.dlatego jeszcze nie spada.fak jest faktem zjadal ci olej. wizyta aso nie miala zadnego wplywu.szykuj sie na powazny remont silnika
-
Kopci na niebiesko na zimnym przy dodaniu gazu
tak sie objawia lejacy wtrysk