Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. skot men "i kasy" . a co do twojego kolegi autorze tematu to : masz tu numer,oni ci pomoga najszybciej : 997
  2. wystarczy ze ten ktos ma mikrometr i tokarke. ten co mi toczyl mial tokarke z 50tych lat ubieglego wieku sprzet 70 letni ale zrobil mi robote .zawsze mozesz tez przewiercic zwrotnice i nowa tulejka ci podejdie ale osblabisz zwrotnice:)
  3. a przeplywomierz? nie myslales o nim.on moze podawac bledne pomiary i zla dawke powietrza.podmien od kogos kto ma b8
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na dyslexia temat w 3.0
    poduchy,przeguby,polosie,opony zawiecha .wszytsko ma wplyw na to
  5. wtryski jakby ci laly to kopcilby na bialo.olej jakby jadl to bys widzial spadek i tez bialy dym.jakby ktorys wtrysk sie zacinal; to nierownoby pracowal silnik.z reszta jak patrze na b8 te do 2010 r w dislu,to wszytskie maja strasznie czarne kominy.czli norma
  6. od polaka kupiles?
  7. wadliwa jest tuleja.wydaje mi sie ze przejsciowka tez bedzie dobra choc nie probowalem.zalozylem 75 m14
  8. 50tys za co? chyba s4 .trzeba bylo dpf wymienic to kopcenie ustaloby
  9. sa 3 rodzaje 1. tuleja 65mm sworzen 12mm (ten wadliwy) 2. tuleja 75mm sworzen 12mm (przejsciówka) 3. tuleja 75mm sworzen 14mm (poprawiony)
  10. moim zaniem nie masz sie czym martwic .rocznik,przebieg robia swoje.stare disle juz tak maja
  11. wow..ile ci zajeło doprowazenie lakieru do takiego stanu?
  12. Jaki widzisz problem.sanki trzymają się na 4 śrubami. ..
  13. quadral20004 odpowiedział(a) na odpowiedź w temacie w Audi A4 B7
    nie ma zadnej prowadnicy.silniczek ele.plus zebatki aluminiowe.tak czy siak caly mechanizm do wymiany.skorodowany,nie sciagniesz,predzej szybe pobijesz.tjw. trzeba ciac flexem
  14. milej wymiany sprzegla to juz nie dlugo
  15. łąpa lub docisk
  16. Jaki to ma sens? Jezeli okaze sie ze to jakas pier**la - przypadek to calkowicie bez sensu. Auto jest w dobrym stanie, sprawdzane pod komputerem i ogolnie po przegladzie przedzakupowym Jedyna rzecz ktora znalazlem przy ogledzinach - uszkodzona pompka paliwa, auto raz zgaslo - usterka zostala usunieta. Dam znac dzisiaj co sie dzieje - mechanik ma miec dzis wiecej czasu. Pozdrawiam tak przypadek handlarz sie cieszy ze pogonil ta wadliwa sztuke a ty sie bedziesz meczyl i wydawal tysiace na jej naprawe.masz prawo zwrotu .powodzenia
  17. oddaj te auto i po problemie bedzie
  18. wszytsko jest mozliwe.mi na przegladzie sprawdzali tylny hamulec,wywalilo blad. podlaczylem kompa a bledy po tym przegladzie pokazaly sie w absie,w hamulcu recznym i gdzies jeszcze. moim zdaniem zaciagniety reczny nie powinien blokowac rozruchu.postukaj czyms metalowym rozrusznik,moze szczotki sie koncza i taki zbieg okolicznosci wyszedl
  19. pokrywa zostaje,polos wyciska sie z niej tak samo jak przegub z polosi
  20. przewod drozny? moze jak wymieniales to jakis syf wlazl i zatkal.mozliwe tez ze lapa w skrzyni ci sie zapiekla.u mnie juz skrzypi,ale nie bede zrzucal calej skrzyni zeby posmarowac ten jeden element
  21. ok.jade zaraz do tokarza.i zaczne skladac. masakra z tulejkami,musialem zrobic sciagacz zeby tulejki w ogole drgnely,jak juz ruszyly to dopiero zaczalem uderzac,no i wyszly,ale rece opadaja. mialem dac znac z rozmiarem tulejek,wiec srednica zew. starych tulejek to 26mm natomiast kolnierz to 35,5mm edit. dzieki "krupskim".sceptyczne mialem do tej wady podejscie,ale mnie przekonales . no i dobrze ze sie ciebie posluchalem:) 150 na budziku i az milo
  22. ja mam suwmiarke mikrometryczna.bede sie bral za to piatek /sobota.dam znac edit. pany sruba z starej tuleji 65 zostaje ta sama? z tego co widze w tuleji 75 otwor jest wiekszy o 1 mm
  23. a przewod wymieniles? moze w nim tkwi problem
  24. jakiego samochodu?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.