Treść opublikowana przez quadral20004
-
Zakup z salonu Audi A5
nie rozumiem tego kalkulatora.np audi a6 wartosc 146 tys,wplata wlasna 30 procent czyli okolo 50tys . rata miesieczna 980zl 36 msc x 980 = okolo 42tys zl 42tys + 50tys = 92 tys. czyli auto warte 146 netto mamy za 92 tys?? nie kminie tego kalkulatora
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
sprawdzal twoj ele. przekaznik
-
Stuki, cykanie w silniku AFN
pewnie zawory pocalowaly sie z tlokami.i teraz jest tego efekt
-
Pytanie po szkodzie
to jestes w czarnej d....
-
Pytanie po szkodzie
sprzedaj wrak wpisz w umowie 1000 zl a roznice 9 tys zl ci wyplaca.ja tak zrobilem .
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
przegub
-
BRAK MOCY 2.0 tdi BRD
bardzo mozliwe ze egr ci sie zawiesza.wyczysc pozadnie i zobacz czy bedzie roznica
-
Spotkania na drodze
Pozdrawiam b5 na klubowych ramkach d.krajowa 12 przed radwanicami
-
Czy to wysprzeglik? Mam samochod tydzien i się zalamalem.
pompa sprzegla tez moze byc tu winna.ale jak wyzej: odpowietrz uklad sprzegla,dolewaj czesto plyn bo audi maja male zbiorniczki i mozesz odpowietrzac bez konca.jesli dalej bedzie to samo to sciagaj wysprzeglik,trzebabyloby sprawdzic jego szczelnosc.jesli bedzie ok to pompa sprzegla,a nie ona sama tylko uszczelniacze jej do wymiany
-
Nie działające wejścia zapalniczek
na oslonie masz opis bezpiecznikow ale w jez niemieckim
-
3.0 TDI [ASB] "Poci się" pompa paliwa.
Co było powodem
-
Zle wskazanie predkosciomierza
kup uzywke bedzie taniej
-
Nie działające wejścia zapalniczek
bezpiecznik
-
Zle wskazanie predkosciomierza
pewnie zegary szlag trafia
-
Czy to objaw zużytej poduszki skrzyni? (manual)
poduszki sie bardzo prosto sprawdza,zaciagni reczny,wbij jedynke,puszczaj delikatnie sprzeglo tak aby samochod zaczalk sie duscic ,jak zacznie walic cos to poduchy
-
Black B8-211KM by Arczi46
auto na podnosnik lub kanal,druga osoba niech stuka a ty szukaj ze stetoskopem w uszach
-
Dziwne stuki podczas jazdy
moze lemforder sie poluzowal,tzn zle byl dokrecony
-
Problem pomocy b7 2.0tdi blb
czuc olej w spalinach?
-
3,0 v6 multitronic wibruje
przegub latwo zdiagnozowac,a ty kupujesz bo ci ktos na forum powiedzial.to jak loteria
-
1.9 AHU - czy to uszczelka pod głowicą?
stawialbym na peknieta glowice,ale plynu nie ubywa? kopci teraz?
-
Piszczenie przy hamowaniu
bo przegrzales tarcze:D
-
Zawieszenie - pływa tył
niedokrecone kolo,walniety amortyzator,walniete wachacze
-
Piszczenie przy hamowaniu
jesli nie pamietasz kiedy wymieniales to znak ze sie koncza.jesli wymieniles nie dawno i piszcza to po prostu sa z takiego materialu i nie zgrywaja sie z twoimi tarczami
-
Obrotomierz spada do 0 podczas jazdy
sprawdz przewody przy alternatorze czy czasem sie nie poluzowaly
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
czemu jedziesz tam??kto ci karze