Treść opublikowana przez quadral20004
-
Pukanie, stukanie na wciśniętym sprzęgle w A4 B6 1.8TBFB
jak wcisniesz sprzeglo to skrzynia nie ma nic do gadania.problem tkwi w sprzegle lub dwumasie
-
Pukanie, stukanie na wciśniętym sprzęgle w A4 B6 1.8TBFB
cos zle poskladane.albo tanie sprzeglo kupiles
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
kolego poliftowe maja 28mm przedliftowe 26.analogicznie do srednicy swoznia 12 a 14 mm.wiem bo dzis udalo mi sie dzis wyrwac 2 bananki z tulejkami 14/28 mm.sprzedawca mial tez mniejsze ktore mialy 26.wiem choc jak bede jechal do tokarza to i tak sciagne najpierw swoje zeby miec pewnosc co do mikrometra
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
no walsnie"nie chce sie w takie cos bawic" czyli rzecz do zrobienia.trzeba jachac do odpowiedniego tokarza
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
czytalem,ale moim zdaniem jesli audi potrafi zrobic taka tulejke to czemu zwykly "janek" tokarz tego nie zrobi
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
rozumiem,wiec jesli aso nie ma takiej tulejki to moze tokarz dotoczy taki element
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
ktos wczesniej pisal ze tulejka kosztuje 95 zl sztuka.to nie rozumiem czemu mowisz ze nie kupi sie samej tulejki
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
polift ,widzialem na aukcji ten numer. jeszzcze jedno pytanko.ma znaczenie jaki silnik czy bez znaczenia.moge wziac wachacz z 3 litrowego allrouda?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
znalazlem 2012 r ,jestes pewien ze nie beda pasowaly? tu masz link http://allegro.pl/audi-a4-8k0-b8-2-0-tdi-wahacz-przod-prawy-lewy-i5090660972.html
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
chce tyko ze nie ma dobrych wachaczow.same sisic,meyle,topran a ja chce np. te http://e-katalog.intercars.com.pl/#/produkty/3321331732180-FE43741-O25508-wahacz-zawieszenia-kola-przod.html jesli wiecie gdzie mozna kupic dobre wachacze febi ,lemforder to prosze piszcie
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
dziwi mnie tez ze ww drgania mam tylko od 120 do 150 km . podczas hamowania cisza
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Powiedz mi jeszcze drgania bananów powodowały drgania kierownicy takie same jak przy źle wymarzonych oponach.tzn osylowala ci kierownica prawo lewo?bo ja drgania mam ale na kabinie.kierownica nic nie drga.lozysko pp mi zaczęło rytmicznie szumiec. zaczynam się zastanawiać czy to nie czasem one powoduje drgania
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
pobijak? co masz na mysli kolego?
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
pany 2 lata temu mialem ten sam problem co wszyscy tutaj.kilkukrotne wywarzanie przynioslo zadawalajacy efekt.teraz wymienilem opony i znow ich nie moge wywarzyc.czyli nadszedl i czas u mnie na wymiane "bananow".mam kilka pytan: 1.gdybybyl prolem z wyciagnieciem tulejki to mozna grzac aluminiowa zwrotnice ? boje sie zeby nie pekla 2.po wymianie bananow trzeba ustawiac geometrie? 3.poliftowe banany beda pasowaly do przed lifta?
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
TWOJ PROBLEM MOZE TKWIC TUTAJ http://a4-klub.pl/index.php?/topic/198737-drgania-na-kierownicy-w-zakresie-predkosci-110-140-rozwiazanie-wymiana-tuleje-65-mm-vs-75-mm/page-1
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
ok problem zlokalizowany.sciagnalem ponownie zamek,wyczyscilem papierem sciernym 1000 piny w gniezdzie zamka(u mnie jest ich 9 sztuk),posmarowalem je wazelina i narazie wszytsko gra i buczy
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
pany dzis otworzylem pilotem drzwi i znow sie nie otworzyly.zamknalem i otworzylem ponownie,otworzyly sie. kilka krotne proby i raz na 3 proby sie nie otwieraly.zaczalem klikac zamkni po kilka razy az pilot przestal reagowac.tylko bagarznik sie otwieral.po chwili znow zaczal zamykac i otwierac.moze u mnie przyczyna nie byl zamek,moze modul ma bledy lub bateria w pilocie sie konczy,co wy na to? dodam ze auto stoi caly tydzien zamkniente w wilognym pomieszczeniu
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
moze cos w nim sie blokuje.ciezko sprawdzic cos czego sie nie widzi.pewnie trzyma sie na 1 srubce
-
DWUKROTNA wymiana pompy sprzęgła!
wysprzeglik
-
[B6 AVJ] Silnik bierze olej
"kurna chcesz mnie zatruc" no jesli jeden cylinder wyszedl gozej to masz winowajce,silnik do remontu.a co do oleju w ukladzie ssacym,zawsze tam bedzie bo odma go troche przepusci
-
odpala tylko na lpg
to jednak nie filtr.raczej cos z ele.
-
odpala tylko na lpg
pompa,ale to juz pisales.mowisz nastepne odpalenie ale co na benzynie czy gazie?
-
Trzęsie samochodem podczas przyśpieszania
to zostaje poducha silnika lub skrzyni
-
Różnice w przyspieszeniu
disel ma wiekszy moment obrotowy.benzyna dluzej ciagnie ale nigdy nie wygeneruje tego co silnik wysokoprezny
- odpala tylko na lpg