Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. daj znac co tam wyjdzie
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    olej w dolocie disla to norma,wiec sie nie przejmuj.od wymiany do wymiany ile dolewasz oleju?
  3. to ok ale mowa jest o laniu pod korek.
  4. hejka.poka fotki:)
  5. http://moto.onet.pl/aktualnosci/tankujac-pod-korek-psujesz-samochod/7ts1s http://www.autocentrum.pl/nasze-porady/tankuj-do-pelna-ale-nie-pod-korek/ ja tankuje do pierwszego odbicia,nic nie kombinuje i nic mi nie bulgota... temat walkowany tu na forum kikasetkrotnie.zawsze konczy sie teksem "nie tankuj pod korek"
  6. a ten tablet na desce nie wk8888ia oka? wszystkie marki poszly w te "tablety" nie wiem czemu ale zle to wyglada. juz lepiej bylo jak ekran wyjezdzal lub byl wkomponowany w deske
  7. stanowczo pioneer .sony ladne ale ciezsze w obsludze,bardziej skomplikowane. jak chcesz na przyszlosc podlaczyc jakis "buffer" to bierz radyjko z wyjsciem na czincze
  8. ja zwykla pasta tempo i szlifierka niskoobrotowa z filcem polerskim doprowadzilem reflektory do stanu perfekcyjnego.wiec nie wiem czy warto przeplacac
  9. quadral20004 odpowiedział(a) na Piosko93 temat w 2.0TDI
    nic nie jest przyczyna!! norma
  10. zelazna zasada"nie leje sie pod korek" koniec kropka
  11. cwani ci co nie chca pomoc:/
  12. Omg... nie leje się pod korek.mozesz bak uszkodzić. Popusc korek i po przejechaniu 50km zakręcony go
  13. Gorzej jak kupi nowa .zapłaci conajmniej 500zl a okaże się że dalej lipa.tak czy inaczej jak wymienisz walnie część przez którą wywala ci ten błąd to nadal będzie kopcic bo nie ma dpfa .a na zachodniej stronie jak helmuty się kapna to ci auto na laweta załaduja . A tego mechanika co ci filtr wyciąg to powinien ci kasę oddać
  14. Znajomy mi mówił że w jakiejś a4 wystarczy odkręcić poduchy skrzyni.u mnie to nic nie pomogło. Czujnik leży w schowku .wymienię go jak będę wymieniał sprzeglo
  15. my wszysy mu to piszemy a on ma to w d**ie. najlepiej nie idz na paly ,usiadz spokojnie w domu i wygladaj co 5 minut przez okno,noz widelec autko bedzie stalo pod domem:) albo powroz z fusow,ponoc tez dziala
  16. dziwne ze ja kupiles.chyba ze w ciemno uwierzyles handlarzowi no i masz ci los teraz
  17. nie znajdziesz nic na etce.mi w serwisie nic nie mogli powiedziec.w koncu sam zlokalizowalem go.u mnie w b8 jest z prawej strony skrzyni,bez zdjecia skrzyni nie ma opcji wymiany
  18. nie zalacza turba bo komp nie pozwala.nie ma smarowania
  19. no ale jesli komplet wymieniali to lozysko tez
  20. czesc warta 10 zl a twoi mechanicy naciagneli cie conajmniej na 1500 http://allegro.pl/przeplywomierz-03l906461a-audi-a4-b8-8k0-2-0-tdi-i5990874029.html
  21. bandzior jest bardzo lekki i latwo sie prowadzi.
  22. jak juz ja odzyskasz to nie bedzie czym jezdzic:)
  23. czy to sklep?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.