Treść opublikowana przez quadral20004
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
czyli zmiana swoznia na 14mm, spowodowana jest slabym swozniem 12mm,ktory sie najzwyczajniej wyrabia i dostaje luz. a tak na marginesie,wymieilem opony ,znow nikt nie mogl mi ich wywarzyc.pojechaqlem wczoraj na wywarzanie dynamiczne z testem drogowym,jak reka odjal.nic nie drga juz:)
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
czyli wymiana na nowe wachacze 65x12 tez zalatwia sprawe?
-
[BRE] Toruń wymiana napędu pompy oleju
bez sensu.skad wiesz,moze usterka juz zostala usunieta
-
Spotkania na drodze
wczoraj ,okolo 9 rano ,autostrada s8, wrocłąw.piekna czerwona r8 przemknela jak wicher:)pozdro
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
powiedzcie mi . co jest wlasciwie powodem tego wszystkiego? zuzyty sworzen ,tuleja olejowa ,jedno i drugie? natomiast jesli one sa przyczyna to nie lepiej kupic nowe 65mm x 12mm i jezdzic kolejne 200tys km??
-
a4 b6 1.9 klima nie chlodzi pomoc
sprzegielko zalacza,kompresor daje cisnienie?
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
pany macie tu gotowa i przetlumaczona wersje przez wojka gogle sobie tak przygotowalem ,wydrukowalem,zeby z lapkiem nie biegac po warsztacie http://chomikuj.pl/damian20004/rozbiorka+drzwi+audi+a4+b8
-
Pojedyncze puknięcie na sprzęgle podczas ruszania
no to u mnie tez tak jest.tak zgrzytnie i czuje jakby pedal uderzyl mi w buta.nie masz sie czym martwic
-
Pancerwagon CC - 2.0 Tdi 170km in progres..
osobiscie nie kupilbym
-
Nosi na 17"
oczywiscie ze one moga byc powodem.nie trzymaja swojego cisnienia i plywasz jak taczka:)
-
Jaki Pies do Ogrodu?
zelazna zasada. albo psa chowasz pod katem zeby byl lagodny dla dziewci i doroslych,wtedy masz minus bo zlodziejowi zamerda ogonem.albo robisz z niego psa morderce co nie wpusci nikogo a jak ktos wejdzie to na wlasne ryzyko:) p.s. moj owczarek niemiecki wpuscil kilku zlodzieji,ukradli mi 400 l ropy.nawet nie szczeknal:) chcialem lagodnego i mam.1500zl w plecy
-
Pancerwagon CC - 2.0 Tdi 170km in progres..
ile dales?
-
Pojedyncze puknięcie na sprzęgle podczas ruszania
bolaczka b8 jak szarpanie sprzeglem,haczacymi sie biegami itd itd. pewnie wymiana kompletnego spzregla zalatwilaby sprawe ale poki tarcza nie ciagnie to trzeba sie z tym meczyc
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
jak nie dzialaja??
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
heh jak zawsze:D trzeba sie nastwic ze w kolejnym zamku bedzie taka sytuacja,ale teraz to juz z zamknietymi oczyma to zrobimy
-
Dziwny szum podczas jazdy
mozliwe ze lozyska na skrzyni lub w kolach
-
Dziwny szum podczas jazdy
.wez lewarek,podnies przednie ktores kolo,zobacz czy jest luz gora-dol,jesli nie ma to wylacz esp , wbij 4bieg,pusc sprzeglo,rozpedz kolo do 50 km i wcisni sprzeglo.gdy kolo bedzie schodzic z obrotow posluchaj czy slychac jakies niepokojace dzwieki. jesli nic nie uslyszysz,niech druga osoba znow rozpedzi to kolo,najlepiej z kanalu ze stetoskopem w uszach sprawdz na zwrotnicy czy nic nie chrupie.to samo zrob dla drugiego kola. u mnie rytmicznie szumialo .aso nie moglo tego zdiagnozowac,dopiero sam to wspolnie z narzeczona rozkminilismy
-
Dziwny szum podczas jazdy
mam to samo.winowajca jest lozysko
-
Jaki Pies do Ogrodu?
.
-
Jaki Pies do Ogrodu?
owczarek niemiecki.troche duzy:) moj wazy 50 kg:D ale dzieci kocha:)
-
walka online dzis adamek ? ktos zna moze jakis link
Livelooker.com tam jest wszystko.ksw 3 razy ogladalem
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
I co teraz już nie stuka ?
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
sprawdze to i dam znac i dzieki Ok zrobiłem. Na tą chwilę chodzi. 2.5 h potrzebowałem. Dekor tzn górna listwa na przyszłość podwarzajcie ja z obu stron.bardzo łatwo zerwać mocowania.srodkowy mi strzelił. Ale spawarka do ABS naprawia sprawę. Druga sprawa jak będziecie mechanikę oddzielić od elektroniki to uważajcie bo łatwo wyskakuj inne zcjatrzaski reszty tych plasticzkow.tez wyskoczyło mi nie tak jak chciałem. Hadzi z moich obserwacji to oba silniczki pracują przy zamykaniu jak i otwieraniu
-
Prostowanie wgniotki
nie zawsze ci lakiernik wyprostuje odksztalcony element do stanu pierwotnego.mozliwe ze trzeba bedzie szpachlowac i malowac
-
dziwne dźwięki
a potem piszesz no to jesli wiesz ze byl lany 10w to lej 10 w. jesli nie wiedziales co bylo lane to trzeba bylo mowic konkretniej.ale masz najechane grubo ponad 300kkm. wiec polsyntetyk jaknajbardziej moze smaowac twoj motór zadne kleje tutaj nie sa wskazane. trzeba wiercic,gwintowac itd. najlepiej bedzie kupic uzywke