Treść opublikowana przez quadral20004
-
Uszkodzona Głowica, czy jest dla niej szansa, jak groźne jest to uszkodzenie?
jak juz taka powazna operacje robisz to jedz z ta glowica do warsztatu gdzie regeneruja glowice.oni ci najlepiej powiedza co z tym fantem zrobic
-
Czy na tym forum są jakieś kobiety:(
heja,a czemu ci tak zalezy na tych kobietach?? przeciez faceci sa bardziej kobiecie potrzebni
-
Uszkodzona Głowica, czy jest dla niej szansa, jak groźne jest to uszkodzenie?
nie przejmowalbym sie tym,poki nie ma objawow.nikt ci nie powie czy to wytrzyma czy nie.bo nikt nie jest jasnowidzem.
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
teraz powinno dzialac.chcialem naprawic to sam,ale nawal pracy i brak czasu zmusil mnie oddac autko do serwisu.w poniedzialek maja dzwonic z diagnoza i wycena.
-
Uszkodzona Głowica, czy jest dla niej szansa, jak groźne jest to uszkodzenie?
u mnie przez pekniecie dostawala sie woda do komory spalania.nie wiem jakie ty masz objawy
-
Uszkodzona Głowica, czy jest dla niej szansa, jak groźne jest to uszkodzenie?
oczywiscie ze spawaja takie uszkodzenia. mi jak glowica pekla to zaplacilem 1000zl za regeneracje.moze kupno uzywanej bardziej sie oplaci
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Panowie koszt tej naprawy aso lubin 1000 zl z czego czesci 500zl. Wracajac do mojego "luzu" . podczas jazdy gdy ostro przyspieszam to nic nie slychac ,natomiast jak puszcze noge z gazu na biegu to slychac ten stukot,tak samo jak dam luz.wszytsko sie dzieje z zakresie 70-100 km/h . podnioslem dzis lewe kolo,wbilem szostke ,ruszylem -cisza. podnioslem prawe ,ruszylem i w momencie schodzenia skrzyni z obrotow slychac stukot. rozebralem oslony zeby blizej to zobaczyc.jest luz ale wzdluzny.Gora-dol praktycznie w ogole nie ma. czy to jest ten sam problem co maja wszyscy?? chce to naprawic na wlasna reke . powiedzcie czy obudowa mechanizmu roznicowego zejdzie mi bez demontazu skrzyni??bo z tego co widze to chyba bez jej sciagnecia nie wyciagne calego walka z lozyskami. ponizej zamieszczam film dla pewnej diagnozy mojej usterki. jesli ktos robil prawa strone i wie jak to rozebrac to prosze o wszelkie informacje
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
ok sprawdzone.mam luz po prawej stronie.czas zadzwonic po czesci do aso
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
moglby mi ktos powiedziec jakie byly poczatkowe objawy?
-
Luz podczasz jazdy na prosto
amorki,lozyska ,zawiecha
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
odgrzewam temat.od kilku dni podczas delikatnego przyspieszania ,od 70-100km/h i zwalniania na biegu lub luzie slysze delikatne rytmiczne stuki(podobnego jakby osolona plastikowa mi pod wplywem powietrza oscylowala) wjechalem na kanal,wszystkie oslony zamocowane jak trzeba.lapiac przegub wew lewy przy zbiorniczku zero luzu.lapiac lewa polos zero luzu.natomiast prawa polos ma luz ale wzdluzny .prawego przegubu wew nie zlapalem poniewaz nie mialem czasu aby rozebrac oslony. wyieranie sie gniazd w skrzyni tez wam sie tak objawialo?? czy sie tym nie martwic i nie szukac tam przyczyny?
-
Audi A4 B5- ciężko wchodzi bieg 1 oraz 2
skrzynia na stoł
-
alufelgi 5x112 17" - może ktoś pozna model felg po fotkach
czyli jakis wloski shit. kupe tego na portalach aukcyjnych
-
alufelgi 5x112 17" - może ktoś pozna model felg po fotkach
org to nie jest ale jakis model firmy borbet
-
a4 b6
trzeba go wyczyscic
-
A4 b8 CDHA nie odpala
jak nie slychac pompki to trzeba szukac przyczyny tam wlasnie. te nieszczesne 1.8tfsi
-
Czy warto zakupić 1.8 quattro 280kkm
jak dla mnie fajna sprawa dla TURBO KAMERY
-
Nowicjusz - wątek powitalny
siema.wrzuc fotki
-
Brak napędu
Ten przy skrzyni. Półośkę tak łatwo się nie ukręca. mialem podobnie i zew przegub szlag trafil
-
Brak napędu
przegub sie skonczyl albo polos z niego wyskoczyla
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Siema kolego
-
Nie moge ruszyć wajchą od skrzyni biegów
Boze .nie pisz wiecej prosze!Chodziło mi o pedał sprzęgła, to że jest sprzęgło to jest zeczą oczywistą, może nie napisałem precyzyjnie ale jak ktoś już grzebie w aucie to powinien się domyśleć że chodzi o 3 pedał sprzęgła, często się używa tego określenia, wcisnąć sprzęgło a wcisnąć pedał sprzęgła, proste więc nie naskakuj, dokładnie w temacie to na pedale hamulca jest czujnik co zwalnia blokadę w drążku zmiany biegów, podejrzewam że w tym drążku jest elektromagnes po dźwięku jaki u mnie się wydobywaWysłane za pomocą Commodore C64 hydrokinetyczne
-
Nie moge ruszyć wajchą od skrzyni biegów
Boze .nie pisz wiecej prosze!
-
Czy warto zalewać do pełna?
Zaczni cztac ze xrozumieniem. Co do tankowania.jak najbardziej do pierwszego odbicia
-
A4 B7 - Podczas wymiany górnych wahaczy przednich pękła zwrotnica
widzisz.mielismy racje:)