Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. jak juz taka powazna operacje robisz to jedz z ta glowica do warsztatu gdzie regeneruja glowice.oni ci najlepiej powiedza co z tym fantem zrobic
  2. heja,a czemu ci tak zalezy na tych kobietach?? przeciez faceci sa bardziej kobiecie potrzebni
  3. nie przejmowalbym sie tym,poki nie ma objawow.nikt ci nie powie czy to wytrzyma czy nie.bo nikt nie jest jasnowidzem.
  4. teraz powinno dzialac.chcialem naprawic to sam,ale nawal pracy i brak czasu zmusil mnie oddac autko do serwisu.w poniedzialek maja dzwonic z diagnoza i wycena.
  5. u mnie przez pekniecie dostawala sie woda do komory spalania.nie wiem jakie ty masz objawy
  6. oczywiscie ze spawaja takie uszkodzenia. mi jak glowica pekla to zaplacilem 1000zl za regeneracje.moze kupno uzywanej bardziej sie oplaci
  7. Panowie koszt tej naprawy aso lubin 1000 zl z czego czesci 500zl. Wracajac do mojego "luzu" . podczas jazdy gdy ostro przyspieszam to nic nie slychac ,natomiast jak puszcze noge z gazu na biegu to slychac ten stukot,tak samo jak dam luz.wszytsko sie dzieje z zakresie 70-100 km/h . podnioslem dzis lewe kolo,wbilem szostke ,ruszylem -cisza. podnioslem prawe ,ruszylem i w momencie schodzenia skrzyni z obrotow slychac stukot. rozebralem oslony zeby blizej to zobaczyc.jest luz ale wzdluzny.Gora-dol praktycznie w ogole nie ma. czy to jest ten sam problem co maja wszyscy?? chce to naprawic na wlasna reke . powiedzcie czy obudowa mechanizmu roznicowego zejdzie mi bez demontazu skrzyni??bo z tego co widze to chyba bez jej sciagnecia nie wyciagne calego walka z lozyskami. ponizej zamieszczam film dla pewnej diagnozy mojej usterki. jesli ktos robil prawa strone i wie jak to rozebrac to prosze o wszelkie informacje
  8. ok sprawdzone.mam luz po prawej stronie.czas zadzwonic po czesci do aso
  9. moglby mi ktos powiedziec jakie byly poczatkowe objawy?
  10. amorki,lozyska ,zawiecha
  11. odgrzewam temat.od kilku dni podczas delikatnego przyspieszania ,od 70-100km/h i zwalniania na biegu lub luzie slysze delikatne rytmiczne stuki(podobnego jakby osolona plastikowa mi pod wplywem powietrza oscylowala) wjechalem na kanal,wszystkie oslony zamocowane jak trzeba.lapiac przegub wew lewy przy zbiorniczku zero luzu.lapiac lewa polos zero luzu.natomiast prawa polos ma luz ale wzdluzny .prawego przegubu wew nie zlapalem poniewaz nie mialem czasu aby rozebrac oslony. wyieranie sie gniazd w skrzyni tez wam sie tak objawialo?? czy sie tym nie martwic i nie szukac tam przyczyny?
  12. skrzynia na stoł
  13. czyli jakis wloski shit. kupe tego na portalach aukcyjnych
  14. org to nie jest ale jakis model firmy borbet
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na kamil0305 temat w Audi A4 B6/B7
    trzeba go wyczyscic
  16. quadral20004 odpowiedział(a) na Bartollo temat w 1.8TFSI
    jak nie slychac pompki to trzeba szukac przyczyny tam wlasnie. te nieszczesne 1.8tfsi
  17. jak dla mnie fajna sprawa dla TURBO KAMERY
  18. siema.wrzuc fotki
  19. quadral20004 odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    Ten przy skrzyni. Półośkę tak łatwo się nie ukręca. mialem podobnie i zew przegub szlag trafil
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na pitbulx temat w Audi A4 B5
    przegub sie skonczyl albo polos z niego wyskoczyla
  21. Boze .nie pisz wiecej prosze!Chodziło mi o pedał sprzęgła, to że jest sprzęgło to jest zeczą oczywistą, może nie napisałem precyzyjnie ale jak ktoś już grzebie w aucie to powinien się domyśleć że chodzi o 3 pedał sprzęgła, często się używa tego określenia, wcisnąć sprzęgło a wcisnąć pedał sprzęgła, proste więc nie naskakuj, dokładnie w temacie to na pedale hamulca jest czujnik co zwalnia blokadę w drążku zmiany biegów, podejrzewam że w tym drążku jest elektromagnes po dźwięku jaki u mnie się wydobywaWysłane za pomocą Commodore C64 hydrokinetyczne
  22. Boze .nie pisz wiecej prosze!
  23. Zaczni cztac ze xrozumieniem. Co do tankowania.jak najbardziej do pierwszego odbicia

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.