Treść opublikowana przez quadral20004
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
skad wiesz ze na dlugi czas.audi nie bez powodu zmienilo m 12 na m14 z reszta kupilem je za 250zl z tulejkami,sam wymienilem,przetoczenie gratis wiec zaoszczedzilem 1750 zl
-
Problem z łożyskiem
jesli przy skrzyni to wymienilbym lozyska na polosi
-
Felgi 19" 8,5J (ET42) + 9,5J (ET40) do B7
smieje sie bo tez bym pojechal na przymiarke
-
Ubezpieczenie warsztatowe a kolejny błąd warsztatu !
sa srodki do plukania,ale on musial ewidentnie cos spierdzielic co powinno dac ci do myslenia,zeby nie robic tego w tym warsztacie.pomijajac to,bierz znow ase i nie rob tego juz u nich
-
Felgi 19" 8,5J (ET42) + 9,5J (ET40) do B7
- Problem z łożyskiem
no to wymienili ci chyba nie to lozysko... innej opcji nie ma. na polosi w skrzyni masz kilka lozysk- Nowicjusz - wątek powitalny
- Problem z półośką i przegubem a4 b5
mozliwe ze zle zlozyli wszystko nie dali podkladek dystansowych .2 cm to za duzo.pol cm to max- Problem z łożyskiem
jak nie lozysko to opona- Subwoofer MMI 3G HIGH
sub jest w kole zapasowym.zaraz zrobie ci fotke- EGR problem
odme wymien to ona rzyga olejem i zalewa ci dolot. normalnie powinno sie pocic a nie cieknac tak jak jest u ciebie.gozej jak to rzyga turbo- Problem z półośką i przegubem a4 b5
poloska krzywa bilaby.bez zabezpieczenia wyskoczylaby. luz wzdluzny zawsze bedzie ,u ciebie jest on troche za duzy.- wyciek zielonego płynu
klima sie rozszczelnila.na 1 zdjeciu pod tym torxem masz uszczelniacz,najprawdopodobniej on jest do wymiany,- klima nabita ale nie działa wtf ?
nic nie wymieniaj,sciagni sprezarke i ja sprawdz najpier,nic praktycznie nie bedzie cie to kosztowalo- Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
kazdy serwisant klimatyzacji ci to zmierzy i powie czy ciesnienie jest w normie- Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
http://a4-klub.pl/index.php?/topic/236554-klima-nie-dziala-czy-to-czujnik-cisnienia-klimatyzacji/ czujnik na 99 procent masz wkrecony do chlodnicy klimy koszt nie duzy http://allegro.pl/czujnik-cisnienia-klimatyzacji-audi-a4-b5-b6-b7-b8-i5519063319.html- [BLB] Brak ciśnienia na 3 cylindrze pomocy
zawor pewnie sie upierdzielil i wpadl do komory.glowica do sprawdzenia,jak ok to planowanie .zawory,uszczelniacze,tlok do wymiany.na twoim miejscu wymienialbym juz komplet,jeszcze trzeba zobaczyc czy cylinder nie dostal w tylek,ale stawiam ze bedzie tez do szlifu.panewki do wymiany,wal korbowy do sprawdzenia pod katem mikropekniec no i czy sie nie wykrzywil.ogolnie nie wiem czy nie lepiej kupic ci nowy silnik,wymienic rozrzad ,filtry i smigac- Spadek mocy po wymianie sprzęgła
moze podczas demontazu skrzyni wezyki podcisnienia ktos uszkodzil lub wyrwal- Powyżej 2tys obr. Nie działa klimatyzacja
czujnik lub za duzo czynnika- URWANY JAKIS DRUT WISI
Foto jakies- Problem z Fazami rozrządu
-20 trochę dużo. Przestawcie o jeden zab tak by zmniejszyć ta wartosc.zobaczcie co czy wywalić blad- Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
Lejcie 4.6-4.8 litra i koniec tematu- [BLB] Brak ciśnienia na 3 cylindrze pomocy
Wlej 10ml oleju do tego cylindra.podlacz manometr .jeśli ciśnienie pójdzie do góry to napewno pierscienie.jesli nie to któryś z zaworów szlag trafil- Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
Podczas przyspieszania to raczej nie lozyska- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
dobre podejscie do sprawy,stawiam na lozyska skrzyni:) bo tam wszyscy maja luz - Problem z łożyskiem