Treść opublikowana przez quadral20004
-
Co sądzicie o tych felgach ?
??
-
[BPW] 2.0 TDI Biały dym z rury wydechowej. Pomocy !
czyli zjada olej.pierscienie do wymiany.lepiej zmien silnik
- stukanie
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
A jak to nic nie da to wymieniamy zamek. dokladnie. wtedy 100 procent pewnosci ze sie posypal.
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
ten sie smieje co sie smieje ostatni warto zaryzykowac . w stanach wyplacili wszystkim od 5 do 10 tys dolcow
-
Przekręt VW Emisja spalin EA189 (23Q4)
pany wlasnie ogladam w tv ze polacy skaldaja zbiorowy pozew do sadu. chca 30 tys zl odszkodowanie i odkupienie aut przez producenta. wiecie gdzie co i jak.z mila checia przytule taka gotowke
-
Zamek drzwi w Audi A4 B8 nie otwiera się z pilota
najpierw sprawdzamy ,czyscimy piny w gniezdzie zamka.jesli to nic nie da rozbieramy zamek i podginamy nozki silniczkow
-
Brak dźwięku radio audi concert.
mialem tak ale w innym radiu,powodem byly koncowki mocy
-
Zmiana oleju.
przy tym przebiegu nie powinno sie nic stac ale patrzac na rocznik to nie wierze w taki przebieg i zostalbym przy polsyntetyku.najlepszy olej motul
-
Zorganizowanie grupy aktywnej na spoty woj. Lubuskie
wszyscy na ksw
-
lampy słabo świecą!
scignij folie z lamp to bedzie tak jak ma byc
-
Dziwne brzmienie wydechu
Tak
-
Mocne wibracje podczas gaszenia auta
Przy wcisnietym sprzegle zgas.jesli bedzie drgalo to nie dwumas
-
Dziwne brzmienie wydechu
to wywal to dziadostwo
-
Przepływomierz AEB pytanie
Powinien byc oring.ktos przed toba ewidentnie grzebal
-
nie gaśnie światło stop vw polo 9n
Wymienilem czujnik na kolejny i jest git.temat do zamkniecia
-
Stukot na biegu jałowym - luz łożyska półosi w skrzyni
wszytskie skrzynie audi b8 maja z tym problem
-
nie gaśnie światło stop vw polo 9n
pany ! żonie zapalilo sie epc.poczytalem w necie, okazalo sie ze nie ma 3swiatla stopu.szybko do znajomego na szrot ,nowy czujnik stopu w reku,szybka wymiana i co ?zonk ! swieca sie wszystkie stopy teraz,na nowym i na starym czujniku .gdzie zrobilem blad?
-
Przepływomierz AEB pytanie
dwa ze bedzie sie nagar robil .dlugo nie smigaj bez niej
-
Audi Q7 3.00 dziwne odgłosy dzignia skrzyni biegów w pozycji P
czyli bez dwumasy.teraz to jak wrozenie z fusów,ale wydaje mi sie ze cos ze sprzeglem hidrokinetycznym
-
Audi Q7 3.00 dziwne odgłosy dzignia skrzyni biegów w pozycji P
jaka masz skrzynie? jesli z dwumasa to napewno ona:)
-
Rozrusznik czy aku?
masa idzie do bloku silnika.
-
Rozrusznik czy aku?
Oczywiscie .nie ma odpowiedniego amperarzu.zwyklym miernikiem tego nie zbadasz. Najlepiej podlacz sie kablami pod drugie auto.jak zapali lepiej to aku.
-
Spolszczenie MMI 3G HIGH
Bynajmniej 2 lata temu na forum tak czytalem
-
Coś nie tak z ledami- światła pozycyjne
Moze czysty przypadek