Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. czyli zjada olej.pierscienie do wymiany.lepiej zmien silnik
  2. quadral20004 odpowiedział(a) na jankesik1995 temat w Audi A4 B5
    swozen
  3. A jak to nic nie da to wymieniamy zamek. dokladnie. wtedy 100 procent pewnosci ze sie posypal.
  4. ten sie smieje co sie smieje ostatni warto zaryzykowac . w stanach wyplacili wszystkim od 5 do 10 tys dolcow
  5. pany wlasnie ogladam w tv ze polacy skaldaja zbiorowy pozew do sadu. chca 30 tys zl odszkodowanie i odkupienie aut przez producenta. wiecie gdzie co i jak.z mila checia przytule taka gotowke
  6. najpierw sprawdzamy ,czyscimy piny w gniezdzie zamka.jesli to nic nie da rozbieramy zamek i podginamy nozki silniczkow
  7. mialem tak ale w innym radiu,powodem byly koncowki mocy
  8. quadral20004 odpowiedział(a) na Vynidaron temat w 1.8
    przy tym przebiegu nie powinno sie nic stac ale patrzac na rocznik to nie wierze w taki przebieg i zostalbym przy polsyntetyku.najlepszy olej motul
  9. scignij folie z lamp to bedzie tak jak ma byc
  10. Przy wcisnietym sprzegle zgas.jesli bedzie drgalo to nie dwumas
  11. to wywal to dziadostwo
  12. quadral20004 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    Powinien byc oring.ktos przed toba ewidentnie grzebal
  13. Wymienilem czujnik na kolejny i jest git.temat do zamkniecia
  14. wszytskie skrzynie audi b8 maja z tym problem
  15. pany ! żonie zapalilo sie epc.poczytalem w necie, okazalo sie ze nie ma 3swiatla stopu.szybko do znajomego na szrot ,nowy czujnik stopu w reku,szybka wymiana i co ?zonk ! swieca sie wszystkie stopy teraz,na nowym i na starym czujniku .gdzie zrobilem blad?
  16. quadral20004 odpowiedział(a) na grantz temat w 1.8T
    dwa ze bedzie sie nagar robil .dlugo nie smigaj bez niej
  17. czyli bez dwumasy.teraz to jak wrozenie z fusów,ale wydaje mi sie ze cos ze sprzeglem hidrokinetycznym
  18. jaka masz skrzynie? jesli z dwumasa to napewno ona:)
  19. masa idzie do bloku silnika.
  20. Oczywiscie .nie ma odpowiedniego amperarzu.zwyklym miernikiem tego nie zbadasz. Najlepiej podlacz sie kablami pod drugie auto.jak zapali lepiej to aku.
  21. Bynajmniej 2 lata temu na forum tak czytalem
  22. Moze czysty przypadek

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.