Treść opublikowana przez quadral20004
-
Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
Od a5 q5 a4 pasują. Prawdopodobnie od Passata tez
-
klima nabita ale nie działa wtf ?
- klima nabita ale nie działa wtf ?
Poczekaj a za jakiś czas wydasz te 2650zl- Przyciemniane tylne szyby i po dowodzie
jedz do kogos kto ci zrobi przeglad bez usuwania foli i po problemie- Fotele, plamy
u mnie tez zostaja plamy z brudnej wody.ciepla czysta woda z plynem do plukania i wszytsko znika- Przypalone sprzęgło
wiekszosc osob wymienia komplet.niech twoj mechanik oceni w jakim stanie jest dwumas. jesli go zostawisz to pewnie za jakis czas padnie ci dwumas i znow bedziesz musial zrzucac skrzynie i wymieniac komplet- Drgania na kierownicy w zakresie prędkości 110-140 km/h w Audi A4 B8
kup banany poliftowe z tulejkami poliftowymi,stocz poliftowe tuleje na wymiar tych co masz i bedzie git- Switch off engine and check oil level
dolej olej i po klopocie bedzie- ASR stały z ESP?
jesli to b5 to asr nie masz.w nowszych modelach asr i esp wylacza sie jednym kliknieciem a zeby samo esp wylacyc to trzeba ten guzik chwile przytrzymac- Przypalone sprzęgło
tarcza sprzeglowa i dwumas do wymiany,musiala byc juz byc juz wykonczona jesli po takim zabiegu padla- Switch off engine and check oil level
Komunikat mówi o niskim stanie oleju.dolej i będzie git- Ślizga sprzęgło
cuda sie zdarzaja:)- a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
łee to lepiej wygladala,zepsules troche ja:p- A4 B9 Avant sport 2.0 TDI quattro S tronic
robicie z igly widly.jakie ma znaczenie ten czynnik? wazne ze spelnia swoje zadanie i tyle!- a4 b8,5 s4/sline/gwint AP/ kola SQ5 20``/ neon/ledy
ładna,fotele s4,ktos ładnie modził zdjecie kalkulatorem robiles chyba ,bo nie widze czy to 3g?- A4 B5 Ogłoszenie niby 24,500 przejechane :)
zdesperowany sprzedawca:D- Jaki olej polecacie do A4 B8 2.0 TDI CR?
co ty za bzdure piszesz?????????????? przedewszystkim na korku wlewu oleju jest wybite "castrol" , czyli seryjnie lane do motorow vw druga sprawa ostatnio wlalem motula i zjada mi go wiecej jak casrtola.przy nastepnej wymianie napewno wleje castrola najzwyklejszego 5w do silnikow z dpfem. art111222 smialo lej castrola- Ślizga sprzęgło
jaki wyklad ale popieram:)- Ślizga sprzęgło
tarcza do wymiany,tak to bywa po czipie:)- Montaz szyb eletrycznych
poszukaj tu na forum,napewno jest o tym mowa- klima nabita ale nie działa wtf ?
Kolego, po zatarciu, wymieniłeś tylko sprężarkę i nic więcej nie robiłeś? Jeżeli tak to nie licz na to, że układ będzie działał prawidłowo i bezawaryjnie, Po zatarciu sprężarki jest kilka rzeczy do wymiany, i płukanie układu, poczytaj, jest o tym trochę w sieci. Sam jestem dopiero co po zatarciu sprężarki, nie nadawała się do niczego, wymieniony osuszacz dysza rozprężna, chłodnica (skraplacz), plus płukanie układu, koszt 1900zł., 12 miesięcy gwarancji na kompresor. dokladnie tak:)- Zakup z salonu Audi A5
nie lepiej wziac roczne i miec 30% taniej?- Blokujący się kluczyk
po co kostke??!! kostka to styki,jakby byla walnieta to nie odpalalby .wkladka do wymiany- klima nabita ale nie działa wtf ?
napewno sprawidzl jakie napiecie wychodzi z przekaznika i jakie wchodzi na kompresor? jesli jest inne to gdzies styku nie ma albo przewod przetarty dostal wody,skorodowal i moze zaklocac napiecie- Zakup z salonu Audi A5
nie bralem nigdy auta z salonu.heh dobrze wiedziec.a co do cen to logiczne ze jak na firme to netto a brutto wartosc dodana,ktora urzad skarbowy wroci:) - klima nabita ale nie działa wtf ?