Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. wymien na jednej osi i po sprawie
  2. z ciekawosci ,ile taka kiera kosztuje?
  3. czytam i dziwie sie. albo masz cofniety licznik albo jezdzisz na slabym oleju
  4. jak narazie bym sie tym nie przejmowal
  5. quadral20004 odpowiedział(a) na INFOLUDEK temat w Audi A4 B9
    aso
  6. ewidentnie cos z imo. mozesz sprobowac wymienic cewke gaszaca i wtedy zobaczyc czy cos pomoze.jesli nie to kodowanie od nowa
  7. oszczedzaj to do sierpnia wytrzyma
  8. Glupota pchac sie w koszta i bardziej skomplikowana robote kool ...
  9. Strazak komplet dwumqw i sprzeglo do wymiany
  10. wzytsko jest napisane w tym temacie. nie kieruj sie numerami. bo czesci pasuja z innych modeli a nawet marek
  11. nie tuleje tylko cale wachacze przednie z tulejami 75 mm
  12. 500 zl sztuka 19astki to chyba uzywany kormoran z biedronki
  13. z tym przebiegiem to poleciales po bandzie
  14. quadral20004 odpowiedział(a) na rana temat w 1.6
    stawiam na rozwarstwiony przewod elastyczny
  15. na poczatek sprawdzenie kata synchro
  16. kolego 250 zl roboczo godzina w aso. moim zdaniem bardzo tanio zapalciles jak za ta robote:)
  17. ja mam caga i 210 wymienialem .tak mi sugerowal serwis
  18. dokladnie:)
  19. ktos kiedys pisal w tym temacie ze udalo mu sie przetoczyc stozek wewnatrz i jest ok. wydaje mi sie ze trzeba miec pozadna ,dosc młoda tokarke
  20. dlatego mnie to dziwilo bo u siebie kiedys tez cos pod tym katem robilem i wsyztsko jest ok
  21. nie rozumiem czemu na zbieznosc kolega chce jechac? przeciez zawieszenia nie ruszales
  22. quadral20004 odpowiedział(a) na mugolina temat w 1.8T
    na sniegu i lodzie nie ma takiego tarcia.regenerowales maglownice bo pewnie uszczelniacze ci poszly.jak poszly to pewnie olej zlecil do tego stopnia ze zbiorniczek byl pusty.jesli mam racje to przytarles pompe. wiec zostaje wymiana jej
  23. moze tu cos znajdziesz
  24. tak mozesz mieszach producentow

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.