Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

quadral20004

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez quadral20004

  1. wywala przed i po wymianie plynu tym zaworkiem.bo jakos tak przez przeonania to napisales:)
  2. bez rozebrania tapicerki nie dostaniesz sie do klamki
  3. moze rzeczywiscie rozrusznik.jedna szczotka nie dociska jak powinna ,kreci ale nie ma pelnego momentu obrotowego.a disel tego nie lubi
  4. quadral20004 odpowiedział(a) na djmesiu temat w 1.9TDI
    oswiece cie danolek po zerwanym pasku rozrzadu o odszkodowanie lub naprawe na koszt aso mozesz sie starac tylko i wylacznie wtedy jak autko na biezaco jest serwisowane u nich .czyli chcesz gwar na rozrzad,wymien go w aso,serwisuj stan paska w aso ,plac dla aso:)
  5. ja mam 187 tys najechane. jak u ciebie zero znakow zuzycia.choc boje sie ze mopja ciezka noga szybko ja wykonczy.
  6. sprawdz czy czasami masa na silniku ci sie nie poluzowala.moze to byc zawor na listwie wtryskowej lub zaworki w pompie wtryskowej. opcji jest mega duzo.bez logow chybna nie trafisz za pierwszym razem
  7. do b8 cr caha nic nie ma:( a szkoda:)
  8. stawiam na potencjometr pod pedalem gazu
  9. ja mam prawie 190 i smigam na org.fakt poprzednik byl dziadkiem:)
  10. odepni czujnik i kontroluj czy sie wlacza.jesli przestanie to masz odp
  11. podlacz sie pod kompa.on ci prawde powie. zadnych objawow oprocz tego nie ma?
  12. jeszcze tylko zaloz swiatlowody z tylu i bedzie idealna;)
  13. cos pieknego.lampy ze swiatlowodami 2012 rok podchodza bez problemu do tych wczesniejszych ledowanych?
  14. tak jak mowisz.kwestia zaprogramowania centralnego z kluczykiem
  15. quadral20004 odpowiedział(a) na qewqeqw temat w 2.0
    heh to nic nie pomoze:) sam kiedys to uzywalem.pic na wode fotomontaz chociaz slyszalem ze ceramizer wysokiej jakosci pomaga.ale pol liyta tego specyfiku kosztuje cos kolo 200 zl. zeby byl jakis efekt trzeba to wlewac co wymiane oleju
  16. przedewszytskim sprawdz stan filtra powietrza. stan przewodow ktore wyzej wymienilem.czy z intercooler jest szczelny.jesli wszystko bedzie ok to zostaje turbinka.ale nie konecznie wymiana .moze lopatki zarypaly sie brudem.
  17. tu masz schemaciki przekaznikow.przy okazji wyczytalem ze styki w kostce kolo silniczka sniedzieje i tez moga sie tak objawiac http://a4-klub.pl/index.php?/topic/178919-b6-amb-przekazniki/
  18. jakby sie zapowietrzyl to kiera by ciezko chodzila kolego.na 99 procent ktorys lacznik poszedl.mozliwe tez ze swozen .no ale on by stukal.
  19. wydaje mi sie ze w sterowniku cos sie pomieszalo.podlacz sie pod kompa.
  20. quadral20004 odpowiedział(a) na qewqeqw temat w 2.0
    owszem bialo-niebieski.ale to tez zalezy od oleju. typowo bialy jest jak spala sie plyn chlodniczy.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.