Treść opublikowana przez quadral20004
-
Ubezpieczenie domu
Mozliwe.z autem tak nie bylo.no ale 200zl w skali roku to chyba nie duzo.z reszta odpukac w niemalowane w razie czego dostaniesz dobre odszkodowanie
-
Numer czesci VW
Haha stare golfy i polowki mozna zjesc
-
Napinacz rozrzadu b6 1.8t
Wyglada na napinacz z najnizszej polki
-
Audi A4 b7 2.0 Tdi 8v - ciężko zapala na zimnym silniku
Po tym co napisales stawiam na ktorys wtrysk.ciezko bedzie okreslic ktory,chyba ze podepniesz sie pod kompa.
-
Ubezpieczenie domu
Uniqa kolego.skladki konkurencyjne ,wyplaty odszkodowan bardzo wysokie.kiedys toyote mialem ,chcialem sprzedac za 19tys.pech sie stal dziewczyna skasowala ja.uniqa wyplacila mi 23 tys.nie patrz na opinie w necie bo sa bardzo rozbierzne
-
Tylnia wycieraczka chodzi cały czas
Ja tak mialem ale powodem byl zacinajacy sie wlacznik przy kierownicy.mowisz ze po wymianie klapy sie tak zaczelo.sprawdz kostki,moze ktos ci tam cos nakabinowal.
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Panowie rozebralem dzis odme.prawie polowa membrany jest pomarszczona,tym samym teflon ktory jest w srodku tej membany zle uszczelnia otwor odpowietrzajacy .ciekaw jestem czy jest dostepna sama membrana na rynku? Napewno zjadanie tej mgly oleju dobrze nie wplynie na uklad wydechowy a najbardziej na dpf.
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
No to git
-
Nie działa dmuchawa
Jesli to opornica to ustaw max tem max nawiew.jesli nie ruszy to mozesz miec racje.wydaje mi sie ze przysniedzialy ci gdzies styki
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Pocil ci sie egr.co bylo powodem? A dwumasa od poczatku ta sama,sprawdzalem historie w aso
-
Nie działa dmuchawa
A siliniczek smuchawy sprawny?
-
Jak odpowietrzyć V6?
Musi byc gdzies odpowietrznik nagrzewnicy.termostat sprawdzales?
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Mycha nie gadaj bzdur bo ja mam 187tys i fabryczny dwumas ktorego nie slychac i nie czuc.powiedzcie mi lepiej czy wam olej kapie z przepustnicy?nie wiem czy u mnie to norma.zagladalem dzis w przewod pow przed turbina.widac ze odma troche przepuszcza.nie wiem czy wymieniac.
-
Co to za element w tylniej belce?
Kalkulatorem robisz zdjecia
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
No to zostala ktoras cewka i kable
-
czujnik cofania gdzie go znalesc?
Panowie kupilem taki czujnik w aso bo swiatlo wsteczne wlacza mi sie tylko na cieplym silniku.powiedzcie mi gdzie on jest przy skrzyni bo nie moge go zlokalizowac.sciagnalem dolna oslone skrzyni i silnika ,szukalem z godzine .bez skutku. Przy okazji ,mam olej w dolocie, niewielka ilość.wymiana odmy zalatwi sprawe?pewnie od nowosci nie byla wymieniana. http://zapodaj.net/4e08fba5862d2.jpg.html>20141112_185630.jpg</a>
-
Jakie macie przebiegi swoich 2.0 TDI spalanie
Ja z dwojka i trojka mam problem na zimnym silniku. Martwi mnie jeszcze olej w kolektorze ssacym. Cieknie delikatnie pod przepustnica. Wymienilem olej.po przejechaniu 4tys olej na mmi nie spadl.pewnie macie lub mieliscie ten sam problem.czytalem, ze niby odma lub separator jest tego powodem.moze mi ktos to potwierdzic.jesli tak to jaki to koszt?
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
Daj znac jak to zrobisz
-
Holowanie kempingu
1.9 tdi to bylby najlepsxy wybor ale decyxja nalezy do ciebie
-
Wymiana rozrządu A4 B8 2.0 TDI CR
Przeciez serwis daje gwar na kolejne 210kkm
-
Zerwany pasek rozrządu
Kat wtrysku ok? Jedz do mechaniora co ma blokady.niech ci to zrobi.super ze komprecha jest.
-
Problem:p Szarpie na ciepłym silniku
Cewki pewnie masz dwie.kable, swiece tez moga byc przyczyna
-
Zerwany pasek rozrządu
Kolega mesiu napisal jak bylo.wasza diagnoza powinna byc obiektywna.z reszta pasek strzelil na wolnych obrotach a nie podczas jazdy.co do krzywego zaworu i braku kompresji:wydaje mi sie ze wcale by nie zapalil, a jednak odpala.mesiu sprawdz cisnienie i rozwiej ich kolejne watpliwosci
-
Brak regulacji temperatury nawiewu i pozycji
Klimatronic siadl.a mryga ci wyswietlacz bo przez noc naciagnie wilgoci.
-
Szarpie silnikiem na nie do końca zimnym
Cewka albo wtryski.