Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

dembu19

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez dembu19

  1. Właśnie tez mi szkoda ... ale w trasy chcieliśmy nim polatać i jednak może to być uciążliwe ... będę myślał co zrobić ... Żonie pokazałem tryb sport, to pierwsze co robi jak wsiada do auta to go włącza Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  2. Jakby co to ja przejąłem tę furę Jak na razie trochę głośny ... orientujesz się co można zrobić, żeby go trochę wyciszyć ? Jak wróciłem od Ciebie to myślałem, ze mi głowa pęknie Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
  3. Zależy co się trafi
  4. Autko sprzedałem i planuję kupić jakiegoś polifta
  5. dembu19 odpowiedział(a) na devilosek temat w 2.0TDI
    Uszczelka pod głowicą, albo pęknięta głowica
  6. Dzięki za te informacje, bo nawet nie miałem o tym zielonego pojęcia. Dobrze to wiedzieć w przypadku awaryjnym. Nigdy nic nie wiadomo
  7. dembu19 odpowiedział(a) na damian2916 temat w 2.0TDI
    Ja u siebie wymieniałem przy 239000 km i też był oryginał. Co prawda wyglądał kiepsko, ale wszystko działało.
  8. U nas to się nazywa akcyza, a w innych krajach się nazywa inaczej ... poczytaj sobie ... chyba każdy kraj bierze kasę za sprowadzenie auta.
  9. Dzięki za info
  10. Dzięki ... a gdzie robicie spota ? Tak jak kolega wspomniał, niestety planuję sprzedaż, ale znajomy mi takie ładne fotki porobił, że przynajmniej nie ma wstydu żeby je tutaj wstawić Zawartość dodana 1 minute later To przypadek, że założyłem dwa tematy ... Kolega starał się porobić ładne fotki, a tę z zegarami sklejał z dwóch chyba z godzinę ... więc to też ukłon w jego stronę, bo cały czas się pyta, czy zdjęcia mi się podobają Ogólnie to plan jest, żeby zmienić na nowy model
  11. Znajomy mi robił ... ma chłopak zdolności ... fotkę z testem zegarów składał z dwóch
  12. Dzięki
  13. To może pochwal się, co było uszkodzone ...
  14. I co? Udało Ci się je zresetować ?
  15. Też chętnie bym się dowiedział, kluczyk wygląda na rozbieralny, ale boję się podważać go śrubokrętem, żeby nie uszkodzić plastyku.
  16. Chyba Audi musiałoby zmienić firmware, żeby była tak możliwość ... może przy którymś update to wprowadzą, ale nie sądzę, żeby zajmowali się jeszcze starymi jednostkami.
  17. Wygląda to czadersko.
  18. Mój znajomy też to kupił, mówił że jakość tragiczna, a lakiernik nie chciał tego lakierować.
  19. Obawiam się, że bez polerki się nie obejdzie. Trzeba by było sprawdzić na małym kawałku jak to się zachowuje przy jakieś paście do polerki chromu.
  20. A gdzie kupowałeś? Ja szukam takiej, która nie będzie kolidowała z tymi szynami od taśmy zabezpieczającej.
  21. U mnie idzie w dół, ale jak wraca to odrobinę wyżej. Nie zauważyłem żeby szło w bok.
  22. I jaki był w końcu koszt? Robiłeś w Audi i czy pokryli jakąś część naprawy?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.