Treść opublikowana przez dembu19
-
Montaż kamery cofania After Market MMI 3G Basic do Audi
Rozumiem, że będzie działała jakakolwiek kamerka w systemie PAL? Co się wyświetla, jak nie zewrze się kabelków od linii ?
-
Poszukuje kodowania sterownika ABS A4/A5 B8 lift
Może ktoś się bawił VCDS-em i źle powpisywał wartości. Trzeba by było sprawdzić, co tam jest poprzestawiane, bo może te opcje które nie działają są zdeaktywowane
-
Czytanie kodów błedów, proszę o pomoc w naprawie usunięciu błedów
A po skasowaniu błędów wracają te same ?
-
Problem z obniżeniem lusterka podczas cofania w Audi A4 B8
A u mnie bez pamięci foteli wraca trochę za wysoko i trzeba przestawiać samemu to chyba kwestia sterownika fotela
-
Komendy głosowe przy MMI
Raczej nie liczyłbym na to
-
Jak rozpoznać jaką mamy nawigacje MMI ?
Tak są, 6.24.2 z 2017
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
To jest dobra opcja ... ja zawsze jak jadę w trasę to włączam filmik i wszyscy oglądają (oczywiście oprócz kierowcy )
-
Panel srodkowy w audi a4 b8 manualna skrzynia
Trzeba rozebrać niestety cały panel
-
MMI 3G
Ja miałem to samo. Sformatowałem jeszcze raz na FAT i zaczęła działać.
-
Navi pomoc proszę
No niestety, jakoś traktują navi Basic po macoszemu
-
Navi pomoc proszę
są nowsze ... jest 6.24.2 z 2017 roku Zawartość dodana 1 minute later Przed wgraniem nowych map musisz zrobić update softu, bo ten jest stary i nic nowego raczej nie obsłuży.
-
Co sądzicie o tym jak to możliwe?
Szkoda, że nie powiedział komendy, która jest zainstalowana.
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Ale to robi się programowo, czy trzeba dołożyć jakiś moduł?
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Dzięki serdeczne !
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
Jasne, że mozna obejść. Nawet na forum jest instrukcja Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana Głośników na B&O
Myślałem, że moze mają inne kostki lub np. Wbudowany wzmacniacz. Czysto jest pług and play? Czy taki sub b&o pasuje w to samo miejsce przy kole zapasowym ? Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Spolszczenie MMI 3G HIGH
Super! Dzieki serdeczne za info, nie zauważyłem tego wątku Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
-
Wymiana Głośników na B&O
A czy Subwoofer B&O będzie grał jak podłączy się go zamiast standardowego Suba?
-
Spolszczenie MMI 3G HIGH
A jaki jest u Ciebie koszt spolszczenia MMI 3G ?
-
Niskie napięcie ładowania w Audi A4 B8
Dzięki, to w takim razie muszę go wyjąć z bagażnika i wsadzić na miejsce
-
Dubaj w marcu
Znajomy właśnie dzisiaj poleciał ... temperatury ok. 30 st. więc jak chcesz wygrzać tyłek, to śmiało. Teraz jest najlepszy okres, bo w lato można się zesrać z gorąca.
-
Awaria świec żarowych
Trzeba skasować błędy i zobaczyć co powróci. Nie wygląda na to, żeby ktoś skasował, skoro nadal pojawia się coś starego sprzed 20.000km.
-
Brak reakcji na wyświetlanie zadanej temperatury wnętrza na wyświetlaczu MMI 3G
Chyba tak, bo u mnie na 3-strefowej też się nie wyświetla
-
Nagrywanie DVD dla MMI 3G HIGH
A czy znacie jakiś program "na czasie", który pobiera teledyski z youtube?
-
Wypadanie zapłonów, wyłączenie cylindra
A taki masz teraz przebieg ? Bo data usterki to 2010 rok...