Treść opublikowana przez A4_Raf
-
Piłka nożna
Czyli szansa na madrycki finał jest Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Oj dzisiaj jest dobrze, a jutro będzie sprzedaż, gdyż klub słabo prosperuje. Ile będą mieli takich sezonów. Dokładnie jeden, ten obecny. Nic nie wygrają w przyszłym roku. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Masz rację Kamyk, ale jest też argument zarobienia pieniędzy przez klub Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
W przyszłym sezonie, to zapomnisz pewnie co to za drużyna, bogate szejki i inni pewnie wykupia pół składu Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Tak. Pozostaje czekać do środy. Wróci pewnie Ronaldo, a sam Real pewnie zagra ciut odważniej. Pytanie hak zachowa się City. Aczkolwiek mam.wrazenie, że Wolfsburg był trudniejszy do ogarnia. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Hahaha.... Damian spoko Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Akurat w m jak miłość w ogóle raczej nie ma emocje, więc nie mam pojęcia gdzie można by umieścić ten mecz. Natomiast teoretycznie wynik dobry dla Realu. Nie spodziewalem się tak słabej gry Ani Realu ani City. W sumie szkoda,że Pepe skopal setkę Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Zapowiada się ciekawy rewanż Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Haha z tym San Marino dobre.... Chyba prawdopodobieństwo wyładowania ufo jest mniejsze Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Czy tam większe, zależy jak na to spojrzeć xd Stawiam, że na ufo pewnie kurs 4000 do 1 xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Tak, że Leicester wygra.. Ale może jestem w błędzie Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Nie zjedzcie mnie, ale Leicester gra z Utd teraz i pewnie wygrają... Więc myślę że będą w niedzielę świętować Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jest mistrz? Ciekawe w sumie wystarczy wygrać jednej mecz z pozostałych 3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Żenada. Tragedia i tona wodorostow. Co to się dzieje. Zawiesić palanta, kolejny kupiony cienias. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka Dopisujac, przecież i takby wygrali. Niech zrobią te powtórki czy coś. Bo sędziowie to marni aktorzy. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Polecane opony letnie
Ja się nie znam, ale poszukaj dobrze w postach Fido, on jest fachowcem Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
5 pkt przewagi, 4 mecze zostały chyba. Leicester da radę xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ok aczkolwiek zobaczymy kto wygra. Hiszpania zawsze była najpotężniejsza i taka jest prawda. Mam tu namysli pojedynczy klub, a to Real a to Barcelona, ale zawsze ktoś. Natomiast tak potężnej ligi nigdy bym się domyslil. Atletico? I do tego taka dominacja w LE? Nie jest możliwe, aby też co roku trzymać tak wysoki poziom przez każdą drużynę, gdyż zadyszka zawsze przyjdzie. Natomiast mnie najbardziej zaskakuje brak finansowych potęg angielskich Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
No to 2. Powiem, że moja wiara w Real wzrosła ogromnie. Ale nawet jeżeli tak się skończy ten dzisiejszy mecz. To Real musiałby Liczyć na remis lub porażkę zarówno Barcelony i Atletico. O to może być ciężko. Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Cóż, 1-0 przegrywa Barcelona. Ciekawe jak to się skończy Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
I już 1 -0 MISZCZ Anglii się zbliża <3 Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Real 5-1. Jese naprawdę w porządku dał za darmo Ronaldo bramkę Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Powinieneś użyć słowa Katalonii Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Niech będzie xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Jest szansa na dwa hiszpańskie finały. To byłaby deklasyfikacja innych lig. Ale z drugiej strony jakby doszło do meczu Real atleti to nie wiem czy nerwowo dałbym radę xd Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Ok dzięki :-) No to Real spotyka swojego starego trenera Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Hehe Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
-
Piłka nożna
Kamyk byłeś blisko z tym 0-0 hehe. Niezła ilość bramek ;-) Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka