Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tajfun211

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tajfun211

  1. Sądziłem że któryś z tych dwóch będzie dobry... Zacisk jest TRW (Lucas) czyli tylko coś z od tego producenta?
  2. W takim razie jaki będę potrzebował?
  3. Którym smarem potraktować sworznie i pod gumki? Bremszylinder czy plastilube:
  4. Przyszły dzisiaj, dziękuję, jestem krewny flaszkę
  5. Nigdy byś ni zgadł jakie jest faktyczne przeznaczenie tego sprzętu ze zdjęcia ale kosmetykę zacisków również robi fajnie
  6. He he ja na razie męczę zaciski czymś takim ale widzę że do piast nie ma co z tym podchodzić o wiele większa moc będzie potrzebna
  7. Nie mam nikogo zaufanego w okolicy i zbieram know-how aby samemu to zrobić, brat się zaoferował do pomocy on coś tam grzebie przy swoim nieraz, ja inżynier więc podejście mam ale z doświadczeniem kiepsko bo kupę czasu na służbówkach serwisowanych w ASO. Traktuję to jako relaks i odstresowanie
  8. Taki był plan ale gość nie chciał sprzedać tylko zacisków wiesz że na tył to towar deficytowy... To już nie chodzi o pieniądze ale co mam wyrzucić teraz jak wuysłał? Jest jeszcze trochę mięsa i są ori...
  9. No trochę kosztowało
  10. Ja razem z tyłem coś takiego:
  11. Daj znać koniecznie bardzo mi się przyda ta wiedza bo ja zamierzam wymieniać za jakieś dwa tygodnie
  12. Tył tez wymieniałeś na 288?
  13. Jakie miałeś wcześniej?
  14. Być może ale na tym etapie złożyć z powrotem to nie problem. W środku była galaretowata maź z grudkami chciałem to wyczyścić, pytanie czy pakować smar do środka teraz?
  15. Do środka tłoczka smaru nie dawać?
  16. Ok cenna rada przypuszczałem że tam z tym mechanizmem od ręcznego może być ciężko. Czyli zakończyć na tym etapie wszystko spirytusem przepłukać poczekać aż wyschnie później smar i składać?
  17. Dzięki Dev, przyszły smary dzisiaj i zabrałem się za rozbieranie zacisków w drobny mak. Przód poszedł sprawnie, przy tylnych utknąłem na tym co widać na zdjęciu w środku obudowy, muszę jutro kupić odpowiednie szczypce do pierścieni bo te co mam nie podchodzą Przy rozkręcaniu wypadło z środka tłoczka i obudowy zacisku trochę galarety ale smaru tam nie zauważyłem...
  18. Czy ten sworzeń idący do tej tulejki z tworzywa można/trzeba czymś posmarować?
  19. Mówisz o tym miejscu?:
  20. Prawdę mówiąc dwa smary i środek do czyszczenia już zamówiłem a malowane jakoś mi się nie podobają zastanawiam się czy można jakoś zabezpieczyć ale bez dawania koloru. Jak rozbiorę i gumki będą ok to je zakładać z powrotem mówisz? Zamówiłem takie specyfiki: Z tych dwóch wziołem LM
  21. Zaciski TRW pod tarcze 288 mm na tył, zastanawiam się czy kupować reperaturki i wymieniać te gumki czy zakładać tak jak są? Stan na zdjęciach ponżej:
  22. Znalazłem w jednym sklepie ale jakiś dziwny jest: http://partstube.pl/p/264230#data Kupował ktoś u nich? 27 PLN liczą za przesyłkę z pobraniem, niby można przez inpost ale paczkomatu nie można wybrać ...
  23. A kiedy będziesz ? Można to gdzieś kupić ?
  24. Szukam zaślepek do zacisków A6 C6 320:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.