Treść opublikowana przez Tajfun211
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Gdzie to najlepiej kupić aby jakościowo sprostało, skoro to nie ori?
-
[B7 BKE] Głośny warkot - film - Rrozwiązanie ! Wypadł brok
Jak montowaliście te ośki dźwigienek po zabiegu to użyliście tych samych śrub?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Te z zestawu od klocków służą do przykręcenia zacisku do jarzma. Brakuje Ci śrub jarzmo-zwrotnica. według ETKI są M10x1,25x52,5 (górne 2szt) oraz M10x1,25,62,5 (dolne 2szt). Najlepiej wziąć od razu na normalną nasadkę bo imbus to trochę problem z odkręceniem po jakimś czasie Jasne dzięki, rozumiem że starych z obecnego jarzma 245 się raczej nie zakłada... rozmiar chyba jest ten sam
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
A to nie są te co w komplecie do klocków dają:
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
U mnie w 1.9 TDI BKE w serii jak wiadomo straszna bida 288/245, także zbieram graty na swap 320/288. Większość już mam, chciałem zapytać co jeszcze mi brakuje (wraz z najmniejszymi detalami) i czy zabierać się za to samemu czy szukać mechanika? (Dev jak bym miał do Ciebie bliżej to już bym się ustawił w kolejce ) Poniżej to co udało mi się zgromadzić (większość kupiona na forum za co wielkie dzięki) : https://www.youtube.com/watch?v=qVFV17CHNws&feature=youtu.be Zaciski z A6 C6 Tarcze przód OZ 320/30/46.6mm - 100.1249.20 Klocki przód Ferodo FDB1629 Płyn Ate typ200 Osłony tył pod 288 Zaciski tył 288 Tarcze tył 288 ori używane, były w komplecie z zaciskami jeszcze trochę pojeżdżą Klocki Ferodo na tył FDB1636
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dzięki Dev przyda się bardzo
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Tak zamierzam full przegląd wiosenny będzie, spryski też przepłukam do silnika Liqui Moly Pro-Line Engine Flush Motorspulung 500 ml 2662 tylko jeszcze brakuje mi czegoś do odessania resztek z zakamarków po zabiegu A do pompek Liqui Moly Diesel System Reiniger Jet Clean 500 ml 5154
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Skoro tak to powinienem zauważyć, dam znać
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Motul Specyfic 505.01 5W-40 zakupiony od kolegi z forum spróbuję się dopatrzyć jakiejś różnicy po przesiadce z Castrol Edge 5W-30
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam doradzicie który płyn lepszy do mojego wozidła Ate sl6 czy type 200?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
I o to mi chodziło dzięki teraz wszystko jasne
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
To że do mojego silnika producent zaleca min 505.01 ale można też wlać z wyższą czyli 506.00, 506.01, 507.00 tylko czy jakościowo ma to wpływ na plus na pracę silnika itd, są one droższe ale 20 PLN jeśli warto to żadne pieniądze
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok to prawda a czy z tym silnikiem jest sens się pchać w wyższe specyfikacje niż jest wymagana?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Lepszy będzie od tego Motul Specyfic 505.01 5w-40 ?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Ok przyjąłem, a do płukania może być coś takiego Liqui Moly Pro-Line Engine Flush Motorspulung 500 ml 2662?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Dziękuję a z gamy LM i Valvoline nie będzie nic lepszego, nie warto dopłacić kilka PLNów?
-
Jakie oleje do silników TDI montowanych w Audi?
Pacjent to 1.9 TDI BKE (czyli seryjnie bez DPF), do tej pory jeździł na Castrol Edge 5W-30, chciałbym zmienić na coś lepszego co polecacie?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Np Otto Zimmerman 320/30/46.6mm - 100.1249.20 Tylko sprawdź jakie masz felgi ten zacisk o ile się dobrze orientuję w B6 nie pod każdą felgę 16 ori alu się zmieści (ale pod biedronkę ET 42 wchodzi)
-
A4 B7 1.9 TDI BKE czy termostat jest do wymiany?
Witam, Termostat na rozgrzanym silniku trzyma mi 81 stopni. Auto B7 silnik 1.9 BKE, logi na rozgrzanym silniku poniżej: http://vaglog.pl/log_195546.html Rozgrzałem auto i z podłączonym VAGiem patrzyłem kiedy temperatura zaczyna spadać, działo się to przy temperaturze 81-82 stopnie, czy nie powinno to być 87 stopni?
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Dobra skończmy to bo już się robi naprawdę bardzo żenujące, wyślę Ci ten złom najtaniej jak się da i czekam na przelew.
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Przestań bo już nie mogę znowu się mijasz z prawdą, już mi się nie chce pisać nawet. Na jaki Twój koszt wysłałeś niby? Dogadaliśmy cenę z wysyłką mam Ci zacytować?
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Tłumaczyłem już że chciałem kopić tylko zaciski, klocki zawsze kupuję nowe ale skusiłem się bo zapewniał że stan igła no i mam nauczkę
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Dokładnie tak chcę zrobić ale on mówi że odda kasę dopiero jak mu je odeślę i to na mój koszt
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Podzielam Twoje zdanie że to złom i już zamówiłem nowe. Możesz wysłać koledze tauka bo on uważa że to igły i chce abym mu je odesłał pokrywając dodatkowo koszty wysyłki
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Nadal żądasz abym pokrył koszty wysyłki na co nie mogę się zgodzić.