Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tajfun211

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tajfun211

  1. Gdzie to najlepiej kupić aby jakościowo sprostało, skoro to nie ori?
  2. Jak montowaliście te ośki dźwigienek po zabiegu to użyliście tych samych śrub?
  3. Te z zestawu od klocków służą do przykręcenia zacisku do jarzma. Brakuje Ci śrub jarzmo-zwrotnica. według ETKI są M10x1,25x52,5 (górne 2szt) oraz M10x1,25,62,5 (dolne 2szt). Najlepiej wziąć od razu na normalną nasadkę bo imbus to trochę problem z odkręceniem po jakimś czasie Jasne dzięki, rozumiem że starych z obecnego jarzma 245 się raczej nie zakłada... rozmiar chyba jest ten sam
  4. A to nie są te co w komplecie do klocków dają:
  5. U mnie w 1.9 TDI BKE w serii jak wiadomo straszna bida 288/245, także zbieram graty na swap 320/288. Większość już mam, chciałem zapytać co jeszcze mi brakuje (wraz z najmniejszymi detalami) i czy zabierać się za to samemu czy szukać mechanika? (Dev jak bym miał do Ciebie bliżej to już bym się ustawił w kolejce ) Poniżej to co udało mi się zgromadzić (większość kupiona na forum za co wielkie dzięki) : https://www.youtube.com/watch?v=qVFV17CHNws&feature=youtu.be Zaciski z A6 C6 Tarcze przód OZ 320/30/46.6mm - 100.1249.20 Klocki przód Ferodo FDB1629 Płyn Ate typ200 Osłony tył pod 288 Zaciski tył 288 Tarcze tył 288 ori używane, były w komplecie z zaciskami jeszcze trochę pojeżdżą Klocki Ferodo na tył FDB1636
  6. Dzięki Dev przyda się bardzo
  7. Tak zamierzam full przegląd wiosenny będzie, spryski też przepłukam do silnika Liqui Moly Pro-Line Engine Flush Motorspulung 500 ml 2662 tylko jeszcze brakuje mi czegoś do odessania resztek z zakamarków po zabiegu A do pompek Liqui Moly Diesel System Reiniger Jet Clean 500 ml 5154
  8. Skoro tak to powinienem zauważyć, dam znać
  9. Motul Specyfic 505.01 5W-40 zakupiony od kolegi z forum spróbuję się dopatrzyć jakiejś różnicy po przesiadce z Castrol Edge 5W-30
  10. Witam doradzicie który płyn lepszy do mojego wozidła Ate sl6 czy type 200?
  11. I o to mi chodziło dzięki teraz wszystko jasne
  12. To że do mojego silnika producent zaleca min 505.01 ale można też wlać z wyższą czyli 506.00, 506.01, 507.00 tylko czy jakościowo ma to wpływ na plus na pracę silnika itd, są one droższe ale 20 PLN jeśli warto to żadne pieniądze
  13. Ok to prawda a czy z tym silnikiem jest sens się pchać w wyższe specyfikacje niż jest wymagana?
  14. Lepszy będzie od tego Motul Specyfic 505.01 5w-40 ?
  15. Ok przyjąłem, a do płukania może być coś takiego Liqui Moly Pro-Line Engine Flush Motorspulung 500 ml 2662?
  16. Dziękuję a z gamy LM i Valvoline nie będzie nic lepszego, nie warto dopłacić kilka PLNów?
  17. Pacjent to 1.9 TDI BKE (czyli seryjnie bez DPF), do tej pory jeździł na Castrol Edge 5W-30, chciałbym zmienić na coś lepszego co polecacie?
  18. Np Otto Zimmerman 320/30/46.6mm - 100.1249.20 Tylko sprawdź jakie masz felgi ten zacisk o ile się dobrze orientuję w B6 nie pod każdą felgę 16 ori alu się zmieści (ale pod biedronkę ET 42 wchodzi)
  19. Witam, Termostat na rozgrzanym silniku trzyma mi 81 stopni. Auto B7 silnik 1.9 BKE, logi na rozgrzanym silniku poniżej: http://vaglog.pl/log_195546.html Rozgrzałem auto i z podłączonym VAGiem patrzyłem kiedy temperatura zaczyna spadać, działo się to przy temperaturze 81-82 stopnie, czy nie powinno to być 87 stopni?
  20. Dobra skończmy to bo już się robi naprawdę bardzo żenujące, wyślę Ci ten złom najtaniej jak się da i czekam na przelew.
  21. Przestań bo już nie mogę znowu się mijasz z prawdą, już mi się nie chce pisać nawet. Na jaki Twój koszt wysłałeś niby? Dogadaliśmy cenę z wysyłką mam Ci zacytować?
  22. Tłumaczyłem już że chciałem kopić tylko zaciski, klocki zawsze kupuję nowe ale skusiłem się bo zapewniał że stan igła no i mam nauczkę
  23. Dokładnie tak chcę zrobić ale on mówi że odda kasę dopiero jak mu je odeślę i to na mój koszt
  24. Podzielam Twoje zdanie że to złom i już zamówiłem nowe. Możesz wysłać koledze tauka bo on uważa że to igły i chce abym mu je odesłał pokrywając dodatkowo koszty wysyłki
  25. Nadal żądasz abym pokrył koszty wysyłki na co nie mogę się zgodzić.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.