Treść opublikowana przez Tajfun211
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Tylko za pobraniem nie zaufam Ci ponownie, uzgodnione 80 PLN+wysyłka
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Ale w niczym to nie zmieni faktu, że zaproponowałem ci zwrot 80 PLN. Nie chcesz się dogadac to Twoja sprawa. Tyle z mojej strony. Znów się mijasz z prawdą, przyjąłem twoją propozycję zwrotu 80 PLN ale ty żądasz abym pokrył koszty wysyłki co jest absurdalne
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Początkowo nie miałem takiego zamiaru, zawsze kupuję nowe, byłem zainteresowany tylko zaciskami ale po otrzymaniu informacji że są prawie nowe, stan igła itd niepotrzebnie się skusiłem Nie podałem twojego nicka nie dlatego że twierdze że masz coś do ukrycia ale dlatego żeby zachować bezstronność to jest temat o stanie tych konkretnych klocków i nie rób OT. Twoją subiektywną ocenę znamy: "klocki ferodo stan igła"..."Klocki sa praktycznie nowe"..."musiałybyc niedawno wymieniane". Potrzebujemy teraz oceny obiektywnej i po to jest ten wątek.
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Nie zrozumiałeś tego zdania mój błąd polegał na tym że uwierzyłem Ci na słowo które powtarzałeś kilka razy jeszcze raz zacytuję "klocki ferodo stan igła"..."Klocki sa praktycznie nowe"..."musiałybyc niedawno wymieniane" jak można takie coś pisać o tym co my tu widzimy? Nie podzielałeś mojej oceny dlatego założyłem ten wątek aby postronni ludzie wypowiedzieli się obiektywnie. Zauważ że nie podałem twojego nicku, poprosiłem tylko o ocenę tego co widać na zdjęciach w odniesieniu do tego jak je opisywałeś. Wątek ten tylko i wyłącznie dotyczy oceny stanu tych klocków więc proszę nie robić OT.
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
To prawda dostałem zdjęcia ale tylko widok z góry, mój błąd że nie dopytałem o inne ujęcia i pomiar i uwierzyłem na słowo cytuję: "klocki ferodo stan igła"..."Klocki sa praktycznie nowe"..."musiałybyc niedawno wymieniane" Dogadaliśmy się na zwrot 80 PLN ale kolega chce teraz abym w tej cenie zawarł wysyłkę pobraniową na co nie mogę się zgodzić.
-
Ocena stanu klocków hamulcowych tył na tarczę 288
Witam, Jako że z kolegą z forum mamy rożne zdanie w ocenie stanu klocków hamulcowych (tył 288) zwracam się z prośbą o bezstronną obiektywną ocenę. Według kolegi stan jest następujący cytuję: "klocki ferodo stan igła"..."Klocki sa praktycznie nowe"..."musiałybyc niedawno wymieniane".[/size] Pomiar okładzin suwmiarką to: 5,20mm; 5,36mm; 6,07mm; 6,15mm. Zdjęcia poniżej, proszę o komentarze: http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http:// http://
-
LEDy w miejsce świateł postojowych i dziennych - fotostory
Czy ktoś testował może takie cacko? http://allegro.pl/nowosc-h4-led-philips-az-9000-lm-generacja-iii-3d-i4957983983.html
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Ok dzięki czyli same zaciski ewentualnie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Witam mam okazję tanio kupić zestaw kompletnych hamulcy z A6 C6 320mm, zaciski wiem że są takie same jak w B7. Pytanie czy tarcze też podejdą bez problemu?
-
Wałek rozrządu i dziwne dudnienie w obudowie filtra powietrza A4 B6 1.9TDI PD
Jak mechanik poradził sobie z tym brokiem?
-
Obudowa kierownicy
ETKA pokazuje 166,76 PLN
-
1.9 TDI 116kM BKE po light sofcie by Daron7
Myślałem o tym turbo jeszcze przed programem ale ostatecznie zdecydowałem zostawić swoje jako jeszcze nie wysłużone. Góra mnie w zupełności wystarcza (przynajmniej na razie) myślisz że z tym AWX dół byłby wyraźniejszy?
-
1.9 TDI 116kM BKE po light sofcie by Daron7
Spalanie na FIS bez zmian, ale coś więcej powiem jak wyjeżdżę kilka zbiorników. Sprzęgło daje radę.
-
1.9 TDI 116kM BKE po light sofcie by Daron7
Witam, Autko seryjne nic nie dłubane, EGR ciągle ON, z fabryki wyjechało bez DPF. Celem było zwiększenie dynamiki ale bezpiecznie bez wytrysków i zero dymu. Stroił kolega z forum Daron7, szczerze polecam full pro-feska! Przejechałem jak na razie około 200 km, dynamika się znacznie poprawiła szczególnie powyżej 2400 RPM. Wykresik: http://www.directupload.net/file/d/3871/buyf89lt_jpg.htm
-
tapicerka słupków
Z którą masz problem? Z tą: http://www.directupload.net/file/d/3871/4rx9cy2h_jpg.htm
-
Chip 1.9 BRB 116PS w GOODHOPE co myślicie?
Mozesz zmienic turbosprezarke na ta od AWX/AVF + strojenie i celowac w 165-170 PS i 360-370 Nm . W BRB będzie ciężko o taki wynik, choc mozliwy ale sa tam za cienkie wtryski A BKE tez ma takie słabe pompki?
-
Montaż tylnych poduszek powietrznych w Audi A4 B6
Jak by ktoś potrzebował to mam takie boczki z poduchami
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Nieprawda, oczywiście można również stosować go wlewając do baku ale wtedy jest mniej skuteczny, tutaj fachowy instruktarz trenera LM: https://www.youtube.com/watch?v=QIZmIzrjjFk
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
też miałeś filterki usyfione czarnym brudem po operacji? Nie miałem syfu na filtrach z trudem trzeba było się wpatrywać aby cokolwiek zobaczyć, ale ja robiłem zabieg profilaktycznie nic z autem się nie działo
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Ten o którym piszesz jest przeznaczony do czyszczenia przy użyciu specjalnego urządzenia które się nazywa JET CLEAN
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Tak kilka razy podczas czyszczenia zwiększałem obroty co około 5 minut. Na początku do 2 tys i przytrzymałem przez kilkanaście sekund oraz krótkie przegazówki dochodzące do 3 tys.
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Niespecjalnie tyle co dojechałem na stacje benzynową gdzie to robiłem jakieś 1,5 km jazdy
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
To prawda ale taki zabieg trwa około 30-40 min zanim spali te 0,5 litra specyfiku, więc powinno już lecieć czyste po jakimś czasie. Ja założyłem dwa filtry aby wyłapały większość zabrudzeń w przypadku gdyby było dużo syfu, możesz robić tak samo koszt nie zwiększa się znacznie...
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Filtr podczas zabiegu będzie wyłączony z obiegu, więc jak dobrze przeczyścisz to nie musisz wymieniać jeśli masz mały przebieg na nim.
-
Czyszczenie wtryskiwaczy - pompowtryskiwaczy Diesla
Koszt nieduży więc dałem na powrocie również. Jak masz świeży to nie ma potrzeby wymieniać, ja nie wymieniałem bo na tym niecałe 8000 km przejechane.