Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tajfun211

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Tajfun211

  1. Turbo AWX podejdzie do BRB/BKE p&p czy trzeba jakieś przejściówki?
  2. Kolejna potencjalna przyczyna: Spróbuj powiązać czy przypadłość jest powiązana z temperaturą silnika przy jakiej odpalasz. Mimo że akumulator dość świeży to może sobie nie radzić z rozpędzeniem zużytych podzespołów do odpowiedniej prędkości obrotowej przy której podawane jest paliwo na ciepłym silniku. Jak jest ciepły (>70 stopni) to rozrusznik musi go rozkręcić aż do 280 RPM aby komputer podał paliwo na wtryski. Tak jest ustawiona mapa aby nie męczyć dwumasy. Tylko jak temperatura jest poniżej 20 stopni to paliwo jest od razu podawane i pali od razu. Poniżej konkrety dla EDC16 ale u Ciebie powinno to podobnie wyglądać:
  3. Ok tak też myślałem, a wiesz może jaki jest login do adaptacji w moim silniku?
  4. Podpinałem i nie widzę długiego kodowania, chodzi mi głównie o MCE i Engine
  5. A jak jest w przypadku 1.9 TDI PD BKE?
  6. Zrobiłem dzisiaj jeszcze raz logi dynamiczne tym razem od 1500 rpm (poprzednio pedał w podłogę był trochę za wcześnie od 1000 rpm). Trzeba poprawić ten program czy nie? DYNAMICZNE: Grupa 002: http://vaglog.pl/log_217600.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_217599.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_217601.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_217605.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_217598.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_217604.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_217602.html Grupa 023: http://vaglog.pl/log_217603.html Wykres z grupy 11 przed zrobieniem softu: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_193139.html Wykres z grupy 11 po programie: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_217604.html Wykres programu:
  7. Logi BS pokazują że sztanga pracuje postaramy się zrobić dynamiczne może coś więcej będzie widać
  8. Witam, U kolegi w skodzie silnik 2.0 TDI AZV turbina wchodzi w tryb awaryjny po wciśnięciu gazu w podłogę na 4-tym biegu. Zdarzyło mu się już dwa razy w ostatnim tygodniu i pojawia się poniższy błąd, co może być przyczyną? 000564 - Boost Pressure Regulation: Limit Exceeded (Overboost Condition) P0234 - 000 - - - Intermittent Freeze Frame: Fault Status: 00110000 Fault Priority: 2 Fault Frequency: 1 Mileage: 143616 km Time Indication: 0 Date: 2006.14.31 Time: 21:08:29 Freeze Frame: RPM: 2583 /min Speed: 88.0 km/h Load: 72.5 % Voltage: 14.29 V Bin. Bits: 00101000 Absolute Pres.: 2325.6 mbar Absolute Pres.: 2590.8 mbar
  9. Jaką ma grubość warstwa utwardzona o której mówisz, u mnie jedna krzywka ma zjechane boki ale na czubku trochę fazki jeszcze zostało jak na zdjęciach poniżej (pozostałe krzywki jak nowe):
  10. Witam, Silnik 1.9 TDI BKE 116 KM przejechane 7 tysięcy kilometrów po zrobieniu programu na 150 KM (wykres na dole). Prośba o analizę logów. BASIC SETTINGS: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_215346.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_215345.html STATYCZNE: Grupa 023: http://vaglog.pl/log_215344.html Grupa 018: http://vaglog.pl/log_215343.html Grupa 013: http://vaglog.pl/log_215342.html Grupa 007: http://vaglog.pl/log_215341.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_215340.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_215339.html Grupa 002: http://vaglog.pl/log_215338.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_215337.html DYNAMICZNE: Grupa 013: http://vaglog.pl/log_215336.html Grupa 011: http://vaglog.pl/log_215335.html Grupa 010: http://vaglog.pl/log_215334.html Grupa 008: http://vaglog.pl/log_215333.html Grupa 004: http://vaglog.pl/log_215332.html Grupa 003: http://vaglog.pl/log_215331.html Grupa 002: http://vaglog.pl/log_215330.html Grupa 001: http://vaglog.pl/log_215329.html WYKRES: Dodaje jeszcze wykresik z dynamicznych grupy 11: Grupa 011: http://vaglog.pl/log_215335.html A tutaj przed programem: Grupa 03:
  11. B7 juz sie pojawiło . Jak wejść w długie kodowanie w B7?
  12. Właśnie o to chodziło miało być przede wszystkim bezpiecznie, założenia były 140 kM i 320 Nm ale seria okazała się zdrowa więc po lekkim sofcie wyszło 150/330. Przejechane 7000 km na programie, na razie zero problemów logi tutaj: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/318470-prosba-o-analize-logow-po-programie/
  13. Mam takie samo odczucie choć na siłę dosłuchiwałem się poprawy... być może jest lepiej dla silnika ale tego nie słychać...
  14. 320/288 http://a4-klub.pl/index.php?/topic/18311-upgrade-hamulcow-w-naszych-a4/?p=4399902
  15. Hamulce założone, przejechane około 500 km jeszcze je troszkę oszczędzam ale różnica już jest bardzo duża na plus... powiem więcej to jest przepaść! Nie obyło się bez problemów z odpowietrzeniem tyłu ale poszło, tutaj podziękowania dla Dev'a Kilka fotek z montażu: Przód: Tył: A tak wyszły na przeglądzie:
  16. Motul zalany tak to pracuje: Motul Specific 505.01 5W-40 https://www.youtube.com/watch?v=mzP8R-yv8uQ&feature=youtu.be A tutaj dla porównania Castrol Edge 5W-30 https://www.youtube.com/watch?v=QlFmaEIT62s
  17. To się zgadza dlatego na blacie mi pokazuje 90 cały czas, zorientowałem się że termostat trzyma 81 podczas logowania VAGiem Po wymianie termostatu trzyma 90 stopni na G62. Temat do zamknięcia.
  18. Ok czyli np. do gwintu zaworu odpowietrzającego
  19. Dev dorwałem trochę tego smaru z ASO: Czy mogę go użyć do trzpieni i gumowych osłon jarzma?
  20. Tu jeszcze jest ciekawa tabela która teoretycznie dopuszcza Plastilube... (prawym klawiszem myszki - Otwórz grafikę w nowej karcie- i coś może będzie widać)
  21. Do tłoczków mam coś takiego: Do prowadnic: Wiem że niektórzy Plastilube używają też do sworzni i gumowych osłonek ale zmartwił mnie napis: Miedź to zło:
  22. Nazwę znalazłem ale tak jak mówi Dev jest problem z dostępnością...
  23. Super ja już mam praktycznie wszystko co potrzeba do swapa, być może w najbliższy weekend uda się zmienić napiszę jak to u mnie się będzie sprawować
  24. A oprócz tych początkowych bolączek jak wrażenia po zmianie w jakości hamowania?

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.