Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

kapsel

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez kapsel

  1. Kolego zobacz moduł pod nogami kierowcy czasami zdarza się rzeczywiście że jest mokry zwłaszcza w autach po dzwonie sprawdz kostki (utlenione styki) wyczyść płynem do czyszczenia zalanych elementów elektrycznych wysusz. Nie uszczelniaj nic siliconem bo tym bardziej będzie mokre.
  2. Jaki masz pilot ori. czy dokładany?
  3. Nie montuj do relingu nie ma masy spróbuj z uchwytem na tylnią klapę ewentualnie magnesówka ale niestety rysuje dach. [ Dodano: 09-02-2007, 21:54 ] najlepiej zamontować w miejsce ori. radiowej polecam mini mobile midlanda a do radia załóż ant. wewnętrzną
  4. Sprawdz pompkę pisałem ci już gdzie się znajduje
  5. kapsel odpowiedział(a) na Hugo temat w Lifestyle i Hydepark
    Jestem z wami
  6. Ja również życzę wszystkim sto lat w klubie . Podziękowania dla PREZESA i reszty załogi oby tak dalej
  7. Kolego keżor jeżeli nie znajdziesz nikogo blisko ciebie to zapraszam do mnie zrobimy ten centralny [ Dodano: 08-02-2007, 18:01 ] Titanx sprawdz czy masz zasilanie na pompie od centralnego gruby brązowy kabel masa, gruby czerwony plus ta pompka steruje centralnym,oświetleniem i el. szybami
  8. na 99 % wyłącznik stopu
  9. Musisz pociągnąć za pokrętło do siebie powinno wyjść jeżeli nie to biorę kombinierki i przez kawałek gumy (żeby nie porysować pokręteł) wychodzą bez problemu
  10. Gdybyś musiał wyciągać panel z pokrętłami to uważaj bo śrubki są schowane pod pokrętłami i musisz najpierw wyjąć pokrętła ale zacznij od schowka
  11. kapsel odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Dodam jeszcz że w seo wszystkie kabelki są czarne i domyka szybki bez żadnych dodatkowych modułów extra pilociki z chromem jedne z ładniejszych na rynku
  12. wyskoczyło ci zabezpieczenie pancerza cięgna zdemontuj schowek powinieneś to zobaczyć . Kręć pokrętłem i zobacz gdzie linka jest lużna
  13. kapsel odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Mam seo moim zdaniem jedne z najlepszych alarmów na rynku na około 150 sztuk założonych przezemnie 0 reklamacji to samo silicon na około 200 założonych 0 reklamacji w seo dużo fajnych funkcji piszcie do mnie na pw to wam powiem jak zabezpieczyć autko żeby nie odjechało
  14. kapsel odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Niestety stronka w trakcie tworzenia firma auto multiserwis alarmy montujemy od 1992 roku natomiast firma amt która produkuje unstera mieśći się niedaleko ciebie bo w strzelinie wpisz w gogle amt strzelin to sobie zobaczysz
  15. kapsel odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Mam takie sterowniki na stanie jak chcesz to mogę ci przesłać mogę też przygotować ci instalację żeby to łatwo było podłączyć (4 przwody) jeżeli masz trochę pojęcia o elektronice podłączysz bez problemu
  16. kapsel odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    Kolego schiller żeby w twoim autku alarm domykał szyby musisz dołożyć dodatkowy sterownik np. unster firmy amt u mnie taki kosztuje 30 zł wystarczy podłączyć 4 przewody i będzie domykał szyby automatycznie po każdym załączeniu alarmu.
  17. Musisz wyjąć pompkę central zamka jest zamontowana w bagażniku pod dywanikiem na prawym błotniku (dość duża owinięta taką pianką przypięta gumowym paskiem) wypiąć kostki i psiknąć jakimś kontakt sprajem jeżeli autko jest po jakimś dzwonie to widziałem już pompki pełne wody
  18. ja bym jednak sprawdził w pierwszej kolejnosci drożność nagrzewnicy bo w audi lubi się zasyfić
  19. no to prawdopodobnie klapa zawieszona tylko ciekawe że nie pokazuje błędów
  20. W audi wyłącznik jest zamontowany w klapie i jest to wyłącznik przechyłowy działa dopiero po podniesieniu klapy do pewnej wysokosci
  21. sprawdz jeszcze filtr pyłkowy robiłem ostatnio golfa 4 w którym filtr był tak zasyfiony że nadmuch był zerowy
  22. Sprawdz na klimatroniku czy nie ma błędów jest opisane na forum jak to zrobić jest też opis błędów co i jak
  23. Sprawdz czy gorące są dwa przewody od nagrzewnicy jeżeli dopływ jest gorący o odpływ zimny to zasyfiona nagrzewnica
  24. kapsel odpowiedział(a) na szpak temat w Audi A4 B6/B7
    jutro wieczorem napiszę ci jak to zrobić muszę zerknąć w firmie na schemat bo dokładnie nie pamiętam tego modelu i nie chcę cie wprowadzić w błąd
  25. Zauważ że kolega ma 1,8 T a nie tak jak ty 1,9 TDI :eek:

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.