Treść opublikowana przez Matt V
-
Przerywacz migaczy
Cały włącznik jest inny, nie wiem jak przekaźniki. Do B5 po lifcie pasuje np od A8 D2
-
Brak zasilania gniazda 12V w bagażniku
Witam. Nie dochodzi w ogóle prad do kostki. Ktos miał podobny problem?
-
Uszkodzony kluczyk, dodawanie nowego.
Witam. Nie działa mi już żaden z dwóch pilotów (scyzoryk) i przymierzam się do kupna nowego. Moje pytanie brzmi czy wystarczy, ze zakupie sobie nowy lub używany kluczyk o takim samym nr katalogowym i o tej samej częstotliwości? Następnie dodam kluczyk za pomocą kombinacji na włączonym zapłonie i wsio będzie działać?
-
Zaciski hamulcowe tylne z B6 do B5?
No teraz się upewnilem. Linka ręcznego ani przewód nie podejdzie.
-
Różne zużycie klocków Audi a4 b5 1996 r.
Tak jak kolega wyżej pisze. Prowadnice zapieczone mogą być. Wyciągnij te śruby z jarzma, wyczyść i nasmaruj.
-
Zaciski hamulcowe tylne z B6 do B5?
Podejda do polifta? Mam okazję wziąć takie za dobre pieniadze. Teoretycznie wyglądają podobnie.
-
Bład Airbag 01218 po demontażu kierownicy.
Narazie pomogło podgiecie stykow w kostce już 2 dni spokój. Znajac zycie nie długo znowu wyskoczy airbag to wtedy sobie polutuje na krótko. W każdym badz razie dziekuje za cenne rady temat można zamknąć.
-
Bład Airbag 01218 po demontażu kierownicy.
Witam. Wymieniałem ostatnio manetke kierunkowskazów demontujac przy tym kierownice i poduszke rzecz jasna i po tym zabiegu pojawia mi sie ten o to bład na vagu 01218 - Side Airbag Igniter: Passenger Side (N200)32-00 - Resistance too high. Bład po skasowaniu odrazu pojawia sie na nowo. Jak rozumiem bład tyczy sie poduszki pasażera a tej przeciez nie ruszałem. Czy mogłem uszkodzic jakies połaczenie? Kable wszystkie całe, kostki pod fotelem również.
-
Powiadomienie o zużytych klockach a klocki jak nowe
Po każdym odpaleniu auta pojawia mi sie na wyświetlaczu symbol zużytych klocków. Sprawdziłem wszystkie 4 z przodu i jest ich całkiem sporo jeszcze, kable od czujników wygladaja na całe. Nie wiem co sie dzieje. Ktos cos?
-
Co z tym klimatronikiem?
A sprezka przestaje chodzic jak wylaczysz ten platek sniegu? Moze poprostu ten przycisk wariuje.
-
Jakie sprzeglo sprezarki klimatyzacji?
Tak jak w temacie. Widze ze jest tego kilka rodzaji a na pewno ktos z Was wie jakie konkretnie bede potrzebowal. Ewentualnie jakis nr katalogowy plis :-D
-
"Świerszczenie" po załączeniu klimy. Napinacz ?
Jak przestanie piszczec gdy wyłączysz climatronic to na 100 % sperzgło sprezarki.
-
Nie zalacza sie klima po zimie
Po serwisie. Układ był pusty ale szczelny niby.. Możliwe, że jest gdzies jakas 'mikronieszczelnosc' - gosc stwierdził. Umówił sie ze mna, że za 2 tyg. sprawdzi czy jest ubytek. Zeby nie zakładac nowego tematu, któs wie jakie sprzegło sprezarki potrzebuje? Działa jeszcze ale strasznie hałasuje i chce je tez wymienic. Konkretnie chodzi mi o typ i moze z jakiej konkretnie firmy polecacie. Bo troche tego jest
-
CIagla informacja o niskim poziomie oleju.
Do tego czasu to mnie to pikanie z butow wyrzuci
-
CIagla informacja o niskim poziomie oleju.
Troche mnie drazni to, ze do tej operacji musze spuscic dopiero co wlany olej no ale takie zycie heh. Ten czujnik to we wszystkich tdi byl taki sam?
-
CIagla informacja o niskim poziomie oleju.
Wtyczka wyczyszczona ale byla jak nowa, przewod na calej dlugosci sprawdzilem jest caly. Sprawdze jeszcze czy jakies bledy na vagu zwiazane z tym sa ale pewnie skonczy sie na wymianie czujnika.
-
CIagla informacja o niskim poziomie oleju.
Witam. Od zmiany do zmiany ubywa mi okolo 1L oleju wlasnie nadszedl czas wymiany i faktycznie byl juz na bagnecie dolny stan a co za tym idzie pojawila sie informacja na wyswietlaczu (ta kobewka od oleju i napis 'min') Problem w tym ze zrobilem wymiane, na bagnecie mam teraz idealny stan a informacja na wyswietlaczu nie zniknela i przy kazdym przekreceniu kluczyka piknie. Ktos cos?
-
Nie zalacza sie klima po zimie
Czynnik raczej 'uciekl' mi caly bo jak maciskam na wentyle na przewodach to jest cisza. Jutro pojade na serwis niech sprawdza gdzie nieszelnosc
-
Nie zalacza sie klima po zimie
Witam. Tak jak w temacie probuje od 2 dni schlodzic w srodku auto ale bezskutecznie. Tzn po ustawieniu najnizszej temp. Na panelu wlacza sie wentylator od klimy na okolo 20 s i staje, na tym koniec. Jeszcze jesienia wszystko bylo w porzadku.
-
Dziwne zachowanie przy wciskaniu gazu AVG 1,9 tdi
Podmien przepływomierz. Spalanie nie wzrosło?
-
Dziwne zachowanie przy wciskaniu gazu AVG 1,9 tdi
Do przejrzenia uklad podcisnienia. Filtr powietrza, paliwa wymienic moze pora.
-
Instrukcja wymiany pompy wtryskowej 1.9 tdi 110km afn
1600 zł ? Za co? Ten tłoczek 11 mm kupisz za 150 zł. Jak można brac takie pieniadze za odkrecenie 7 śrubek...
-
Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Silnik sie uruchamia teraz bez problemu tylkoobroty strasznie skacza. Tzn. jakby ktos co chwile dodawał gazu w takich regularnych odstepach czasu. Skacza o jakies 500 obr./min. Co jeszcze zaauważyłem to napiecie czujnika na zapłonie jest znacznie za duze. W pozycji nastawnika według znaku który zrobuiłem przed demontażem na zapłonie jest ponad 1.500 V i w żadnej pozycji nie chce zejsc ponizej 0.800V. Ktoś sie spotkał z takim czyms? EDIT: Problem zażegnany. Tak własciwie to podejrzewam, ze sam sobie narobiłem gnoju. Po wyczyszczeniu nastawnika i wymianie filtra paliwa problem skakania obrotów ustąpił. Podejrzewam, że zasyfiłem go gdy po złożeniu pompy odpowietrzałem ja ropa 'z butelki' Wziąłem na spokojnie nastwnik do domu wyczysciłem w miedzy czasie wymieniłem filtr i problem po paru km ustąpił. Ustawiłem dawke 3,0 mg i smigam jak wczesniej. Taka lekcja a zarazem przestroga na przyszłosc chyba hehe. Dziekuje wszystkim za pomoc w szczególnosci koledze trepek za cenne porady, temat mozna zamknac
-
Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Na wylaczonym silniku vag mi dawke pokaze? Chyba nie bardzo.
-
Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Dzisiaj zdemontowałem nastawnik, złożyłem spowrotem- myśle, że trafiłem w pierscien i już nie odpala w ogole. Paliwo z rurek przy wtryskach rzyga a zagadac nie chce.