Treść opublikowana przez Matt V
-
Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Dzieki goldi
-
Wkreca sie na maksymalne obroty po wymianie o-ringu w pompie.
Czesc chłopaki. Wczoraj wymieniałem o-ring na głowicy tłokorozdzielacza. (ten duzy). Odpowietrzyłem pompe i w końcu gdy juz odpalił to silnik wkreca sie odrazu na maksymalne obroty, az tak że nie da sie go wyłączyc zapłonem. Musze zadusic wyzszym biegiem. Czytałem kiedys, ze moze takie cos wystapiuc po rozbieraniu nastawnika ale ja go nie ruszałem bo i po co. Licze na pomoc osób w temacie. Pozdrawiam.
- Uszczelka pod komputer
-
Uszczelka pod komputer
Dostane gdzies w sieci?
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
Ale to tak jak samekgsx550 pisze? Kluczem 13? Dokładnie tak. Lepszych patentow nie opracowywałem bo ten jest dobry
-
Zbyt duża dawka a przeładowane turbo.
Za pozbycie sie kata wziąłem sie juz własciwie po rozmowie z Toba 600 zł ?? to chyba gdzies w podkarpackim heh. Jak usłysze gdzies taka cene za ta usługe to wole wziac dzien urlopu i sam cały dzien stracic hehe
-
Jak podłączyć wzmacniacz i skrzynie
Co do grubosci kabli to jezeli chodzi o zasilajacy to grubosc ma znaczenie. Dasz grubszy to wzmak bedzie mial wiekszy zapas mocy. Mase i reszte mozesz zostawic.
-
Zbyt duża dawka a przeładowane turbo.
BTW. Ktos zna moze kogos zaufanego co by solidnie wyczyscil turbo za rozsadne pieniadze w kujawsko-pomorskim? Oczywiscie demontaz i montaz tez wchodzi w gre. Niestety w moim przypadku rozruszanie sztangi pomoglo tylko na kilka dni eh
-
tylna wycieraczka
Boś chińszczyzne kupił i sa efekty... Szukaj używki ori. Ogólnie jest ciezko z tym silniczkiem ale czasami sie znajdzie. Nie koniecznie musi byc od Audi. Pasuje tez od A3, Passata b5, GolFa IV. Ja osobiscie kupiłem używke od VW Fox i też podszedł
-
tylna wycieraczka
Dokładnie. Sam to ostatnio rozbierałem i było dużo korozji w srodku. Nasmarowanie i wyczyszczenie mechanizmu powinno pomóc.
-
BOSE pierdzi
Przyłoz ucho do kazdego głosnika i słuchaj Mi pierdział w drzwiach kierowcy (byłą peknieta membrana). Demontujesz boczek drzwi co zajmuje jakies 2 min. odłaczasz kostke i demontaz głosnika z boczka.
-
Zbyt duża dawka a przeładowane turbo.
Nie przestawiałem dawki 2,8 mg raz, że przywróciłem turbo do pełnej sprawności i tak jak mowiliscie, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Po drugie auto przy tej dawce jest zywsze i bardziej elestyczne. Mam porównanaie z tescia passatem z AFN który ma ustawione 4,8 mg i czuc troche różnice. Codo spalania to przy obecnej temp. otoczenia nie podchodzi mi powyżej 5,5 litra
-
AFN 110 km/h i zdycha moc
Próbowałes ta sztange rozruszac? Mi odcinało turbo za kazdym razem przy 3200 rpm. Rozruszałem ja konkretnie 2 razy po 15 min. i dopiero po drugim razie pomogło. Tak jak mi polecił goldi. Po ruszaniu sztanga góra doł odrazu przegoniłemna 4 ciągnałem do 4500 obr. narazie jest ok
-
BOSE
Kupujesz specjalny adapter (na allegro jest tego w pip) Taka przejściowka dzieki której podłączysz inne radio niż oryginalne. Do tego adaptera podłączasz złącze iso o ile potrzebujesz je (nie wiem jakie masz radio), don złącza iso podłączasz radio i wszystko gra jak należy. Wtyk od anteny jest taki jak wszedzie wiec bedzie pasował, przynajmniej u mnie w bose tak jest. Co do wzmacniacza to powinines juz go mieć wbudowanego razem z subem.
-
Problem po wymianie uszczelek pompy wtryskowej
Taa i jeszcze najnizsza krajowa podniesie... No co ty ale spokojnie jak ci sie rece mocno nie trzesa to spokojnie trafisz
-
Remont silnika, ustawienia, kąt wtrysku itp afn
Przesuwaniem nastawnika na pompie to możesz jedynie dawke zmniejszyc/zwiekszyc ale nie polecam tego robic na odpalonym silniku... W strone koła rozrzadu zmniejszasz dawke a w druga zwiekszasz. W vagu 3 grupa bodajze 2 kolumna powinno byc około 4-5 mg
-
Bład 17965 - Prosze o ocene logów
Ale, że recznie? Zapieczona czy cus?
-
Bład 17965 - Prosze o ocene logów
Od jakiegos czasu odcina mi turbo przy 3200 rpm. Bład 17965 Wklejam do oceny log dynamiczny grupy 011 (tam sa wklejone 3 ale ten ostatni na dole godz. 12:23 jest najbardziej udany http://vaglog.pl/log_195735.html
-
Kopci po odpalenu
Co jakis czas 'siknij' chocby wd-40 i próbuj wykrecac tylko na ciepłym silniku.
-
Kopci po odpalenu
Ty zmien tego elektryka kolego. Sam szybciej sprawdzisz te swiec podajac 12v na góre swiecy, gdy jest dobra to iskrzy. Na to czy prad jest na kapturkah tez sa proste spospby. Jeden kreci na zapłon a ty sprawdzisz żaróweczka czy jest prad ew. lampka przygasa ta w podsufitce gdy swiece biora prad.
-
Zbyt duża dawka a przeładowane turbo.
Witam. Co jakis czas pojawia mi sie bład 17965, objaw jest taki, że odcina turbo przy 3200 obr. Obecnie mam ustawioną dawke 2,8 mg. Wiem, że tolerancja jest 3mg-9mg, wiem jaka powinna być prawidłowa i na dniach mam zamiar korygować. Interesuje mnie czy tak duża dawka może miec powiązanie z tym odcinaniem turbiny?
-
Jaka pokrywa silnika do AVG?
Tak myślałem Dziex
-
Car audio a4 b5, slabo slyszana tuba z bagaznika.
A co to za sub i wzmacniacz? Podłaczyłes go dobrze? Ewentualnie moze masz w radiu sterowaie subem zminimalizowane.
-
A4 B5 Avant słabe nagłośnienie
No ale konkretniej czego oczekujesz Bo jeżeli tylko zeby było głosniej to wystarczy jakis sub 10" z 300W w rms. Na poczatek wygłuszenie drzwi bo to podstawa. Głośniki z przednich drzwi tez przydałoby sie wymienic na konkretniejsze. To tak na start
-
Jaka pokrywa silnika do AVG?
Jezeli ktoś w temacie to poprosiłbym o jakies zdjecie pogladowe, bo mam motor goły a zima idzie i chce go ubrac hehe A tak na poważnie to może ktoś ma niepotrzebna to odkupie Mowa oczywiscie o tej zaraz pod maska plastikowej na 2 śruby.