Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Matt V

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez Matt V

  1. Czesc chłopaki. Wczoraj wymieniałem o-ring na głowicy tłokorozdzielacza. (ten duzy). Odpowietrzyłem pompe i w końcu gdy juz odpalił to silnik wkreca sie odrazu na maksymalne obroty, az tak że nie da sie go wyłączyc zapłonem. Musze zadusic wyzszym biegiem. Czytałem kiedys, ze moze takie cos wystapiuc po rozbieraniu nastawnika ale ja go nie ruszałem bo i po co. Licze na pomoc osób w temacie. Pozdrawiam.
  2. Matt V odpowiedział(a) na Matt V temat w Audi A4 B5
    Dzieki
  3. Matt V opublikował(a) temat w Audi A4 B5
    Dostane gdzies w sieci?
  4. Matt V odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Ale to tak jak samekgsx550 pisze? Kluczem 13? Dokładnie tak. Lepszych patentow nie opracowywałem bo ten jest dobry
  5. Za pozbycie sie kata wziąłem sie juz własciwie po rozmowie z Toba 600 zł ?? to chyba gdzies w podkarpackim heh. Jak usłysze gdzies taka cene za ta usługe to wole wziac dzien urlopu i sam cały dzien stracic hehe
  6. Co do grubosci kabli to jezeli chodzi o zasilajacy to grubosc ma znaczenie. Dasz grubszy to wzmak bedzie mial wiekszy zapas mocy. Mase i reszte mozesz zostawic.
  7. BTW. Ktos zna moze kogos zaufanego co by solidnie wyczyscil turbo za rozsadne pieniadze w kujawsko-pomorskim? Oczywiscie demontaz i montaz tez wchodzi w gre. Niestety w moim przypadku rozruszanie sztangi pomoglo tylko na kilka dni eh
  8. Matt V odpowiedział(a) na heniekpp temat w Audi A4 B5
    Boś chińszczyzne kupił i sa efekty... Szukaj używki ori. Ogólnie jest ciezko z tym silniczkiem ale czasami sie znajdzie. Nie koniecznie musi byc od Audi. Pasuje tez od A3, Passata b5, GolFa IV. Ja osobiscie kupiłem używke od VW Fox i też podszedł
  9. Matt V odpowiedział(a) na heniekpp temat w Audi A4 B5
    Dokładnie. Sam to ostatnio rozbierałem i było dużo korozji w srodku. Nasmarowanie i wyczyszczenie mechanizmu powinno pomóc.
  10. Przyłoz ucho do kazdego głosnika i słuchaj Mi pierdział w drzwiach kierowcy (byłą peknieta membrana). Demontujesz boczek drzwi co zajmuje jakies 2 min. odłaczasz kostke i demontaz głosnika z boczka.
  11. Nie przestawiałem dawki 2,8 mg raz, że przywróciłem turbo do pełnej sprawności i tak jak mowiliscie, jedno z drugim nie ma nic wspólnego. Po drugie auto przy tej dawce jest zywsze i bardziej elestyczne. Mam porównanaie z tescia passatem z AFN który ma ustawione 4,8 mg i czuc troche różnice. Codo spalania to przy obecnej temp. otoczenia nie podchodzi mi powyżej 5,5 litra
  12. Matt V odpowiedział(a) na kipomek temat w 1.9TDI
    Próbowałes ta sztange rozruszac? Mi odcinało turbo za kazdym razem przy 3200 rpm. Rozruszałem ja konkretnie 2 razy po 15 min. i dopiero po drugim razie pomogło. Tak jak mi polecił goldi. Po ruszaniu sztanga góra doł odrazu przegoniłemna 4 ciągnałem do 4500 obr. narazie jest ok
  13. Kupujesz specjalny adapter (na allegro jest tego w pip) Taka przejściowka dzieki której podłączysz inne radio niż oryginalne. Do tego adaptera podłączasz złącze iso o ile potrzebujesz je (nie wiem jakie masz radio), don złącza iso podłączasz radio i wszystko gra jak należy. Wtyk od anteny jest taki jak wszedzie wiec bedzie pasował, przynajmniej u mnie w bose tak jest. Co do wzmacniacza to powinines juz go mieć wbudowanego razem z subem.
  14. Taa i jeszcze najnizsza krajowa podniesie... No co ty ale spokojnie jak ci sie rece mocno nie trzesa to spokojnie trafisz
  15. Przesuwaniem nastawnika na pompie to możesz jedynie dawke zmniejszyc/zwiekszyc ale nie polecam tego robic na odpalonym silniku... W strone koła rozrzadu zmniejszasz dawke a w druga zwiekszasz. W vagu 3 grupa bodajze 2 kolumna powinno byc około 4-5 mg
  16. Ale, że recznie? Zapieczona czy cus?
  17. Od jakiegos czasu odcina mi turbo przy 3200 rpm. Bład 17965 Wklejam do oceny log dynamiczny grupy 011 (tam sa wklejone 3 ale ten ostatni na dole godz. 12:23 jest najbardziej udany http://vaglog.pl/log_195735.html
  18. Matt V odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Co jakis czas 'siknij' chocby wd-40 i próbuj wykrecac tylko na ciepłym silniku.
  19. Matt V odpowiedział(a) na Wegor temat w 2.5TDI
    Ty zmien tego elektryka kolego. Sam szybciej sprawdzisz te swiec podajac 12v na góre swiecy, gdy jest dobra to iskrzy. Na to czy prad jest na kapturkah tez sa proste spospby. Jeden kreci na zapłon a ty sprawdzisz żaróweczka czy jest prad ew. lampka przygasa ta w podsufitce gdy swiece biora prad.
  20. Witam. Co jakis czas pojawia mi sie bład 17965, objaw jest taki, że odcina turbo przy 3200 obr. Obecnie mam ustawioną dawke 2,8 mg. Wiem, że tolerancja jest 3mg-9mg, wiem jaka powinna być prawidłowa i na dniach mam zamiar korygować. Interesuje mnie czy tak duża dawka może miec powiązanie z tym odcinaniem turbiny?
  21. Matt V odpowiedział(a) na Matt V temat w 1.9TDI
    Tak myślałem Dziex
  22. A co to za sub i wzmacniacz? Podłaczyłes go dobrze? Ewentualnie moze masz w radiu sterowaie subem zminimalizowane.
  23. No ale konkretniej czego oczekujesz Bo jeżeli tylko zeby było głosniej to wystarczy jakis sub 10" z 300W w rms. Na poczatek wygłuszenie drzwi bo to podstawa. Głośniki z przednich drzwi tez przydałoby sie wymienic na konkretniejsze. To tak na start
  24. Matt V opublikował(a) temat w 1.9TDI
    Jezeli ktoś w temacie to poprosiłbym o jakies zdjecie pogladowe, bo mam motor goły a zima idzie i chce go ubrac hehe A tak na poważnie to może ktoś ma niepotrzebna to odkupie Mowa oczywiscie o tej zaraz pod maska plastikowej na 2 śruby.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.