Treść opublikowana przez TOM3K
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Spoty wrocławskie
Ja mam zaufanego mechanika robiłem u niego moje pierwsze b5 ojciec robi swoje moje b7 tez u niego robiłem (w sumie to tylko wymiany oleju) b8 tez będę do niego oddawał bo wiem ze gościu zrobi jak należy i przy tym zostawi czyste auto.
-
Spoty wrocławskie
Ten gościu to jakiś żart.Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis Zgadzam się z Tomkiem. Panowie z Wesółki to żart. Ogólnie w Twardogórze nie ma mechaników , są tylko wymieniacze. Żadnemu bym nie oddał mojego samochodu. Jeszcze Sieroka dodać kolejny cudowny mechanik w Twardogorze
-
Spoty wrocławskie
Nie powiem Ci który to robił. Auto było do niego zaprowadzone bo biegi nie wchodziły jak należy to wymyślił że skrzynia padła .mówiłem wtedy dziewczynie ze weźmiemy to auto do mojego mechanika tak zrobiliśmy mój mechanik poszukal okazało się że poprostu rozleciala się ta plastikowa kulka przy lewarku zmiany biegów koszt praktycznie zerowy w porównaniu do wymiany skrzyni biegów. Wcześniej byl problem z ładowaniem niby wysłał alternator do regeneracji po wyjeździe od niego nic się nie zmieniło i stwierdził że trzeba nowe aku kupić co było kłamstwem... Nie dawno jej szwagier się uparł żeby do niego jechać tez mówił ze dobry i tak dalej wymieniali mu coś tam przy zawieszeniu bo stukalo ale chyba nawet nie sprawdzili czy problem znikł bo stuka dalej albo im się nie chciało bawić z tym dalej...
-
Spoty wrocławskie
Masz takie prawo
-
Spoty wrocławskie
Ten gościu to jakiś żart. Zajmował się autem mojej dziewczyny wymieniał wszystko do okola oprócz tego co trzeba. Kasowal jak Autoryzowany serwis
-
Audi A6 C7 by 7ups
Już je masz, bo jestem ciekaw jak to się prezentuje wszystko
-
B7 Crew
to Ci pewnie policzyli amortyzacje tych części i wcześniejsze ich uszkodzenia. Mi tak chcieli policzyć przy wycenie plastików uszkodzonych przy kradzieży ale miałem pełno zdj gdzie było widać że wszystko było w stanie idealnym i musieli przyznać mi racje.
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
B8 TrOOOOp
Juz znalazłem odpowiedz coś musiałem pomieszac. dzięki
-
B8 TrOOOOp
kiedyś mi się obiło coś o uszy ze to nie zadziała. Dlatego pytam wiem przecież ze samego wyświetlacza się nie wymieni
-
B8 TrOOOOp
Dobrze kojarzę ze jak jest mono fis to na kolor się nie da zmienić?
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Miałeś walony tył czy jak ?Sorki jozek726 Zrobił swapa na 1.9 tdi
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Nawet gdyby to co? Komentujesz każdego auta a swoje gdzie pokazałeś ?
-
Individual avant vol. IV by jozek726 NA SPRZEDAŻ
Naprawdę wszędzie musisz się każdego czepiać ? Gdzie nie zajrzę coś Ci zawsze nie pasuje...
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
nie no na lifta nawet się nie czaje. Chodzi o to żeby sobie siadła do b8 w pełnej skórze przejechała się autem z podobnym silnikiem i automatem.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
dlatego zabieram ja do Audi zentrum niech sobie poogląda wsiadzie fakt ze maja tam tylko polifty ale chociaż się przymierzy
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
uwierz chciałbym jeszcze mała szansa jest. Na weekend umówiłem się na dwie do obejrzenia w okolicy tej białej. Gościowi się nie spieszy ze sprzedażą i cały czas nią jeździ.
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
nie wiem jak u Ciebie ale u mnie nie warto... Kontrolują na obcych blachach i czepiają sie. Jakieś kary śmieszne daja. Po drugie sprowadzić to auto do polski i tam rejestrować wykupić ac itd to tez kosztuje
-
a4 b7 2x s-line 2.0/USA/RNS-E LED/Tuba Q5 !
A5 mi się bardzo podoba. Jednak roznica w ubezpieczeniu między a4 a a5 jest dość spora prawie 800 euro rocznie
-
Środek do pielęgnacji kokpitu (platików)
Z colourlock będziesz zadowolony jak nie jest mocno zabrudzone to kup wersje soft. co prawda na skórach volvo ale tu też się spisza