Treść opublikowana przez TOM3K
-
Zderzak DTM do 2.0 TDI BLB
Pisz do RS on montował u siebie tyle ze w wersji 170 km wiec ma dwa IC
-
Zderzak DTM do 2.0 TDI BLB
Bedzie wszystko dobrze Powietrze będzie dochodziło do IC bez problemu
-
Ekolot :-) czyli 1.6Tdi FL mint :-))))))
Wydaje mi się że uciągnie, miałem 90km w b5 i dawało rade nawet nie odczułem zbytnio spadku mocy
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
ooo Było by super
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
w PL 215 zł za sztuke w De wychodzi troszke taniej bo 45€ bez rabatu
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
wiem , że kiedyś się trafi. ale szybciej ASO odwiedze Jeszcze raz Gratuluje autka
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Poszczęściło Ci się Ja przeszukałem wszystko i nimaa
-
Individual avant vol. III B7 USA by jozek726
Dobre autko, robi wrażenie Powiedz mi gdzie klamki dorwałeś ? w ASO ?
- B6 DIVISION
- B7 Crew
- B7 Crew
- B7 Crew
-
Padnięty aku
tak będę musiał zrobić . ale są dwa typy RNS i Bose. Wydaje mi się ze to raczej bose bo w RNS wentylatorek się wyłącza a w głośnikach szumi i co jakiś czas tak jakby strzeli odłącze kostke od wzmaka i sprawdze wtedy pobór prądu. A więc wyszło że to dokładane Bose rozładowuje aku. Tak więc czeka poprawka...Teraz niestety musze za każdym razem odłączać kostke żeby się nie zdziwić...
-
Opis i polozenie czesci.
W instrukcji masz czarno na białym gdzie co jest i do czego służy .
-
[B7 BPW] niestandardowe wozidlo... czorny AVANT
Bez przyciemnionego przodu już nie to samo Ale i tak jest ładnie
-
A4-KLUB.GERMANY
Więc może Kolega trafił na kogoś w wydziale komunikacji kto był starej daty i nie nauczyli go nowych przepisów co w Polsce jest normalne
-
A4-KLUB.GERMANY
hmmm, ciekawe to . W takim razie mój błąd. Ale dlaczego w takim razie w wydziale komunikacji powiedzieli koledze , że nie ma takiej możliwości ? :eusathink:Było to troche dziwne dla mnie bo przecież to są pieniądze dla państwa...
-
A4-KLUB.GERMANY
A kiedy to było ? może coś się pozmieniało. kolega miał ta akcje dość nie dawno
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
z ciekawosci sprawdze jak mam u siebie
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Więc widocznie nie mieli racji
-
Audi A4 B7 1.9 TDI Sedan S-Line 2007r/ RECARO /FOTOCHROM+KOMPAS/18CALI RS6+EIBACH-30/Program 145KM/340 NM
Jesteś pewny że są inne te w drzwiach i centralny ? W temacie o bose kilka postów widziałem że wysokotonowe są te same
-
A4-KLUB.GERMANY
tak samo jakbyś kupił auto w polskim salonie i wziął do niemiec i później do polski i chciał jeszcze raz do niemiec . Taką mają państwa polityke, chociaż tracą na tym kase jak widać
-
A4-KLUB.GERMANY
A ja Ci mowie ze nie. Kolega miał taki zamiar i mu nie wyszło w auto kupę siana wpakował i sprzedał je tu za psie pieniądze
-
Czarno-czarny avant (pakiet S4, 9Jx19 ET33 VW savannah, carbon S4, recaro, hamulce 345/288)
do zdaj relacje po tych trasach jestem ciekaw
-
A4-KLUB.GERMANY
Auto rejestrowane było w lipcu HU mam z 2014 marca. wiec teraz będę musiał zrobić. jeśli sprowadziles auto z niemiec do polski i chcesz je spowrotem w DE zarejestrować to ok. ale jeśli już je tutaj zarejestrujesz nigdy już to auto nie będzie mogło być w polsce zarejestrowane