Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. TOM3K odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B7
    Pisz do RS on montował u siebie tyle ze w wersji 170 km wiec ma dwa IC
  2. TOM3K odpowiedział(a) na mravel temat w Audi A4 B7
    Bedzie wszystko dobrze Powietrze będzie dochodziło do IC bez problemu
  3. Wydaje mi się że uciągnie, miałem 90km w b5 i dawało rade nawet nie odczułem zbytnio spadku mocy
  4. w PL 215 zł za sztuke w De wychodzi troszke taniej bo 45€ bez rabatu
  5. wiem , że kiedyś się trafi. ale szybciej ASO odwiedze Jeszcze raz Gratuluje autka
  6. Poszczęściło Ci się Ja przeszukałem wszystko i nimaa
  7. Dobre autko, robi wrażenie Powiedz mi gdzie klamki dorwałeś ? w ASO ?
  8. TOM3K odpowiedział(a) na Nosb temat w B6 Division
    pierwszy post
  9. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zwykły zderzak nie ma kratek, to jest jedna całość
  10. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    jak kompletny w ładnym stanie to może z 600-700 ale to moje przypuszczenia, nie miałem w sumie styczności z takim
  11. TOM3K odpowiedział(a) na H4mm3R temat w B7 Crew
    zwykły zderzak
  12. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Audi A4 B6/B7
    tak będę musiał zrobić . ale są dwa typy RNS i Bose. Wydaje mi się ze to raczej bose bo w RNS wentylatorek się wyłącza a w głośnikach szumi i co jakiś czas tak jakby strzeli odłącze kostke od wzmaka i sprawdze wtedy pobór prądu. A więc wyszło że to dokładane Bose rozładowuje aku. Tak więc czeka poprawka...Teraz niestety musze za każdym razem odłączać kostke żeby się nie zdziwić...
  13. TOM3K odpowiedział(a) na kanonier714 temat w 1.6
    W instrukcji masz czarno na białym gdzie co jest i do czego służy .
  14. Bez przyciemnionego przodu już nie to samo Ale i tak jest ładnie
  15. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Więc może Kolega trafił na kogoś w wydziale komunikacji kto był starej daty i nie nauczyli go nowych przepisów co w Polsce jest normalne
  16. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    hmmm, ciekawe to . W takim razie mój błąd. Ale dlaczego w takim razie w wydziale komunikacji powiedzieli koledze , że nie ma takiej możliwości ? :eusathink:Było to troche dziwne dla mnie bo przecież to są pieniądze dla państwa...
  17. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A kiedy to było ? może coś się pozmieniało. kolega miał ta akcje dość nie dawno
  18. Jesteś pewny że są inne te w drzwiach i centralny ? W temacie o bose kilka postów widziałem że wysokotonowe są te same
  19. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    tak samo jakbyś kupił auto w polskim salonie i wziął do niemiec i później do polski i chciał jeszcze raz do niemiec . Taką mają państwa polityke, chociaż tracą na tym kase jak widać
  20. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    A ja Ci mowie ze nie. Kolega miał taki zamiar i mu nie wyszło w auto kupę siana wpakował i sprzedał je tu za psie pieniądze
  21. TOM3K odpowiedział(a) na TOM3K temat w Europa i świat
    Auto rejestrowane było w lipcu HU mam z 2014 marca. wiec teraz będę musiał zrobić. jeśli sprowadziles auto z niemiec do polski i chcesz je spowrotem w DE zarejestrować to ok. ale jeśli już je tutaj zarejestrujesz nigdy już to auto nie będzie mogło być w polsce zarejestrowane

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.