Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

TOM3K

Klubowicze
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez TOM3K

  1. właśnie nie szarpie nic, był już wymieniony zawór n75,przepływka i wywalony kat . chyba poł osprzętu bede musiał wymienić moze trafie
  2. mam ten sam problem co kolega , ale doradzali mi wyczyścić turbine a to jednak wtrysk ?
  3. Witajcie . Moje autko to Audi b5 z 1997 r. z silnikiem AHU czyli skromne 90 km ;| . Kupiłem je w lipcu 2013 od handlarza który zapewniał że jest na "tip-top" , tak było przez pierwszy miesiąc później pierwsza przygoda w Opolu gdy brakło wstecznego na parkingu . Czyli do wymiany skrzynia a przy okazji sprzęgło . Po jakimś czasie doszly inne pierdoły i tak już się nazbierała ładna sumka...(Była chwila zawachania i auto stało na sprzedaż) Ale nie dawno skończyłem robić wszystkie rzeczy które wymagały naprawy bądź wymiany tak więc przyszedł czas aby troche upiększyć Audiczke . Na wyposażeniu skromnie: -4 poduszki -Klimatronik -2x elektryczne szyby -elektryczne lusterka -podłokietnik z tyłu i dzielona kanapa -domykanie szyb -zamykanie drzwi od środka i to chyba na tyle Jak narazie dużo nie zrobiłem przy niej , ale o to rzeczy które wymieniłem: -Podświetlenie na LED (niebieskie) -Jakoś grające audio z wygłuszeniem przednich drzwi (maty czekają na bagażnik) -Wywalony Kat -Felgi 16" do tego nóweczki opony Michelin Enegry saver+ 205/55/16 -Montaż podłokietnika -Wywaliłem popielniczke a w miejsce tego mały schowek Auto ma grill kamei i lampy jakieś tam niby soczewkowe ale to nie jest moj "mod" tylko poprzedniego właściciela Sam wiem że auto w tym stanie to prawie seria hmm, jako że temperatura na się podnosi przychodzą do głowy co raz nowsze pomysły . Moje plany na dzień dzisiejszy to: -Zmiana radia na 2 din - Wszystko jest, czeka na montaż -Montaż FiS -Demontaż listw dolnych z drzwi -Lampy raczej z polift (przód/tył) - SĄ !! -troszke go obniżyć ( zbyt dużo nie moge bo codziennie dojeżdzam do pracy) -Felgi myśle nad 17" być może 18" (te obecne troche małe)- 18" będą w następnym tyg na aucie -delikatnie przyciemnić szyby jakieś 40% -Klapa tył USA -Fotele recaro A co do mechaniki to narazie nie mam pomysłów może coś mi doradzicie A4 planuje jeździć jeszcze jakiś czas więc nie boje się w nią wkladać pieniędzy i poświecać czasu ) Zdj są jeszcze bez felg które są obecnie bo były robione jakiś miesiąć temu ale jutro postaram się zrobić nowe zdj A i brewki są ściągnięte bo obrzydliwie to wyglądało ... zdj w obecnym stanie...
  4. A powiedzcie czy jak mam licznik do 220km/h to moge wstawić 260 i będzie dobrze pokazywal czy musze szukać do 220 ?
  5. Witajcie . Na imie mam Tomek. Jeżdże oszczędną Audi a4 b5 AHU .
  6. TOM3K opublikował(a) temat w Europa i świat
    Badenia - Wirtembergia Barto89 - 69115 Heidelberg czester - 78531 Tuttlingen hiszpan123 - 79206 Breisach am Rhein kuba93 - 78165 Donaueschingen Pablo2506 - 71522 Backnang Bawaria A-rek - 91522 Ansbach ksiu85 - 80331 München moglaj80 - 94315 Straubing i Straubing-Bogen slusek19 - 80331 München Shiftback - 93047 Regensburg Brema GILI - 28195 Brema Dolna Saksonia Leon_17 - 49356 Diepholz Prezes870 - 38100 Braunschweig prezes4reral - 30657 Hannover TOM3K - 30657 Hannover Hesja domialex - 63225 Langen kamikadzex - 63654 Wolfernborn laki83 - 36304 Alsfeld Moraj87 - 64283 Darmstadt seba3112 - 64625 Bensheim slavko87 - 65183 Wiesbaden Nadrenia Północna - Westfalia arni1.8turbo - 58452 Witten Filutek - Leverkusen mkris - 59469 Ense pawel55 - 53111 Bonn PawelMika - 44623 Herne RS - 33602 Bielefeld zadra - 59759 Arnsberg Saksonia gabalo - 04683 Naunhof Szlezwik-Holsztyn Muskel1 - 24791 Alt Duvenstedt Turyngia BananMczop - 99001 Erfurt

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.