Treść opublikowana przez marcindlug
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
a niby jak mialbys spasowac k04 od poprzecznego?
-
Spociki Łódzkie
Ciągle te biedne panie które stać tylko na skrawki ubrań
-
[B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
B5/6/7 - FrankenTurbo
-
Spociki Łódzkie
Ja jestem nieśmiały. Nie wiem jaka wymowke maja inni... Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka
-
Spociki Łódzkie
prawdopodobnie operating system.
-
Spociki Łódzkie
dls r6a albo morel tempo 6. z tych ktore wymieniles wszystkie zagraja identycznie. bedziesz je pedzil z radia czy ze wzmacniacza?
-
Spociki Łódzkie
Rozmiar cycka nie ma znaczenia! Pani jest fajna ale niestety zyje w biedzie
-
Spociki Łódzkie
straszna bieda na tym zachodzie... pani nie stac nawet na ubranie!
-
Spociki Łódzkie
Fak ju! :* <3
-
Spociki Łódzkie
zawsze 18, czasami zmiana miejsca na port
-
Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
jak bedziesz mial do wydania dwie banki na auto to mozna przyjac smiale zalozenie ze dziwnym trafem panie same sie znajda- Spociki Łódzkie
i znowu baby... :/- Spociki Łódzkie
fak ju! zwinny jestem jak malpa! ale masz racje ze ciezko jest...- Spociki Łódzkie
no dobra - w lupiszczu jest ciezko figlowac z gola baba- Spociki Łódzkie
to chyba nie jest temat przeznaczony na zdjecia golych a nawet ubranych bab? ja tu przychodze o autach rozmawiac!- Spociki Łódzkie
- Spociki Łódzkie
Kurcze... ale wy macie fajne kolezanki! Ja takich nie mam...- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
wiem wiem cytowalem go tylko odnosnie wydajnosci. jezeli chodzi o regeneracje to obstawiam ze nie powinno byc problemu. zasadniczo to sprezarka kkk i mysle ze wszelkie tematy lozysk/panewek, uszczelnienia itp itd to standardowe czesci. roznica to wirniki turbina/kompresor i obudowy strony zimnej oraz goracej (wydaje mi sie ze tutaj tylko klapka i sama srednica wastegate jest inna niz w k04-015)- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
na audizine masz sporo aut 1.8t i 2.7bit latajacych na frankenturbo. nie widzialem zadnego tematu ze komus sie poddalo. wydajnosc f4h-l jest podobna do gt2x. jak kupowalem w zeszlym roku to wymienilem kilka maili z producentem odpowiedz:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
tez mam oske i takie turbo czeka na montaz w kartonie przy lozku moze wez pod uwage turbo frankenturbo f4h-l (teraz nazywa sie chyba f21). podchodzi pod seryjny kolektor. bede mial niebawem caly zestaw do ozenienia (turbo - 10tys km przebiegu, wtryski 440cc, wydech 2.5", dolot, ic i orurowanie)- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
bo to piekne bydle z potencjalem na ~380-400KM. jedyny problem to jej dostepnosc- Spociki Łódzkie
Amadeo - J23 (live!) - YouTube :decayed::banan:- [B5/B6/B7] Modyfikacje 1.8T - Pytania i odpowiedzi
celuj w TD05HR-16G6-10.5T 01580- Spociki Łódzkie
potwierdzam ze Seba zyje - Spociki Łódzkie