Treść opublikowana przez gilas
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Ja dziś zamówiłem właśnie komplet z bexa i chce wsadzic do b7 tylko chcialem zostawić pompe sai to nie wiem czy da rade upchnac nobi pisali tez o jakims trójniku ze zaslepiaja a ja chce zrobić orginal ma ktoś foto z b7 jak to wyglada ?? Jakie rady
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
EEE tam
-
SPOTY ŚLĄSKIE - każdy piątek, godz.18.00 - C.H. FORUM GLIWICE
Witam pany kto na Vag Nysa się wybiera
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
A kolega kris ma z bexa czy inne ;-)
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Witam ja juz mam kupiony z bexa ale tylko ic i kompletnie nie wiem ile wezy i rur potrzebuje za komplet z bexa chca 450zl wiec to duzoo mugl bys mi powiedzieć albo nawet na szykować taki zestaw jak ty masz oczywiście zapłacę [emoji2]
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Dokładnie czekamy na foto i opis jakiś a tak wogule to zmienia sie cos w charakterystyce auta lepiej się zbiera czy coś? czy tylko nie ma takiego ukropu widzę ze u ciebie jest MOC większe turbo, wtryski, DP?
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Panowie macie nr węży od bexa? Jakie potrzeba do swapa
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Trzeba brać z tdi napewno coś tańszego sie wyrwie
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Faktycznie ceny IC z 2.5 śmieszne sa a moze orurowanie do tego z bexa by pasowało ?? Ja kupilem dzis ic z bex a a takie pytanie mam czy kierowca powietrza podejdzie z innej audi np.tdi albo coś innego
-
wymiary i dane - downpipe
Flanszy juz gdzies widziałem kiedys na necie rys. No tak zgadza sie nikt nie chce dac bo interes bija na tym
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
No to tez czekam na foto relacje co i jak moze byc tani odpowiednik a węże z czego dopasowujesz?Pompe nie zostawiasz? ja myślałem żeby gdzieś ja tam zamocować
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Tak mi sie tez wydaje a z 2.0 TDI podejdzie czy najlepiej z BEX-A bo wtedy będzie P&P
-
Montaż prawego intercoolera 1.8T BEX
Witam Dawał ktoś drugi IC z śląskiego kto by mógł pomóc A tak wogule to ciężko znalesc pełny zestaw ;/ moze ktos cos? a moze z S3 8L albo seata ?
-
wymiary i dane - downpipe
Tak zgadza się to by była najlepsza opcja tylko nie ja to bym robił tylko znajomy z niemiec i dlatego wolał bym wymiary zresztą on tez A wiadomo ze lepiej żeby sam sobie pomierzył itd no trudno może ktoś coś ma na ten temat jeszcze ...
-
wymiary i dane - downpipe
Tez bym sie pisal na rysunek
-
Jaka butla LPG do sedana A4 B6?
ja mam taraz taka butle w od podłogi mam 3cm jeszcze
-
1.8t BFB po programie analiza logów
Tak bo pierwszy jest na lpg a te na pb wiec do strojenia instalacja?
-
1.8t BFB po programie analiza logów
http://vaglog.pl/log_214155.html logi na pb http://vaglog.pl/log_214156.html http://vaglog.pl/log_214157.html
-
1.8t BFB po programie analiza logów
Witam mam świeża instalacje lpg nawet nie 850km przejechane ale czuje ze nie idzie tak jak na pb auto jest po programie na okolo 190 koni a w skład instalacji wchodzi qbox 4 wtryski baracuda reduktor ac czerwony przewody faro 8mm zrobiłem logi wczorajhttp://vaglog.pl/log_214158.htmlwiadomo nie byłem nawet jeszcze na pierwszym serwisie gwarancyjnym sle za nim pojadę to chce sie waszej opini posłuchać
-
Jaka butla LPG do sedana A4 B6?
55l ma 600/250 a 60 ma 600/270 czyli dwa centy ?
-
Jaka butla LPG do sedana A4 B6?
Właśnie u mnie jest 55 l ale jak patrzałem to około 3cm jest jeszcze to podłogi bagażnikai po bokach butli gdzieś 1cm i sie zastanawiam czy nie pojechać zęby wsadził na styk bo instalacja ma 1.5 miecha i gazownik powiedział ze można wymienić ma ktos na porównanie wymiary z butli 60L??a 55 L
-
Subwoofer Audi A4 B6 Sedan !
Panowie mam orgnalne audio w b7 radio concert 2 + dension gateway 300 can i pytanie jak kupie subwoofer bose plus tylne głośnik i wzmak bose to wszystko pasuje P&P czy dodatkowe kable do instalacji trzeba ?
-
Demontaż tylnej półki sedan - wymiana suba
Majstry mysle nad wymiana głośnika w półce na inny bo org.nie kiedy pierdzi ... jaki glosnik podejdzie mysle zeby dac maly wzmacniacz do tego suba i zasilanie i inne z org. Pociągnąć czy lepiej podpiąć sie nowym głośnikiem pod org wzmak? Przerabial ktoś temat juz? Moze namiary na głosnik , wzmak .. dodam ze cala instalacja jest org radio concert 2 + dension gateway 300 can
-
Co to za błąd na fisie?
Ja miałem ten błąd i żarówkę namalowaną jak xenon już się kończył i co jakiś czas migał a później się jeszcze okazało ze styki już były dość zaśniedziałe i to przy jednej robocie wszystko ogarniete
-
Spalanie LPG w waszych Audi A4 B5 1.8T po mieście
Panowie a ze tak zapytam się jakie spalanie pokazuje wam komputer ?? wiadomo ze to spalanie PB ale chce zobaczyc różnice co pisze na nim a co z rzeczywistości interesuje mnie LPG i PB