Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

gilas

Pasjonat
  • Dołączył

  • Ostatnia wizyta

Treść opublikowana przez gilas

  1. Ja dziś zamówiłem właśnie komplet z bexa i chce wsadzic do b7 tylko chcialem zostawić pompe sai to nie wiem czy da rade upchnac nobi pisali tez o jakims trójniku ze zaslepiaja a ja chce zrobić orginal ma ktoś foto z b7 jak to wyglada ?? Jakie rady
  2. Witam pany kto na Vag Nysa się wybiera
  3. A kolega kris ma z bexa czy inne ;-)
  4. Witam ja juz mam kupiony z bexa ale tylko ic i kompletnie nie wiem ile wezy i rur potrzebuje za komplet z bexa chca 450zl wiec to duzoo mugl bys mi powiedzieć albo nawet na szykować taki zestaw jak ty masz oczywiście zapłacę [emoji2]
  5. Dokładnie czekamy na foto i opis jakiś a tak wogule to zmienia sie cos w charakterystyce auta lepiej się zbiera czy coś? czy tylko nie ma takiego ukropu widzę ze u ciebie jest MOC większe turbo, wtryski, DP?
  6. Panowie macie nr węży od bexa? Jakie potrzeba do swapa
  7. Trzeba brać z tdi napewno coś tańszego sie wyrwie
  8. Faktycznie ceny IC z 2.5 śmieszne sa a moze orurowanie do tego z bexa by pasowało ?? Ja kupilem dzis ic z bex a a takie pytanie mam czy kierowca powietrza podejdzie z innej audi np.tdi albo coś innego
  9. gilas odpowiedział(a) na sobota temat w Audi A4 B6/B7
    Flanszy juz gdzies widziałem kiedys na necie rys. No tak zgadza sie nikt nie chce dac bo interes bija na tym
  10. No to tez czekam na foto relacje co i jak moze byc tani odpowiednik a węże z czego dopasowujesz?Pompe nie zostawiasz? ja myślałem żeby gdzieś ja tam zamocować
  11. Tak mi sie tez wydaje a z 2.0 TDI podejdzie czy najlepiej z BEX-A bo wtedy będzie P&P
  12. Witam Dawał ktoś drugi IC z śląskiego kto by mógł pomóc A tak wogule to ciężko znalesc pełny zestaw ;/ moze ktos cos? a moze z S3 8L albo seata ?
  13. gilas odpowiedział(a) na sobota temat w Audi A4 B6/B7
    Tak zgadza się to by była najlepsza opcja tylko nie ja to bym robił tylko znajomy z niemiec i dlatego wolał bym wymiary zresztą on tez A wiadomo ze lepiej żeby sam sobie pomierzył itd no trudno może ktoś coś ma na ten temat jeszcze ...
  14. gilas odpowiedział(a) na sobota temat w Audi A4 B6/B7
    Tez bym sie pisal na rysunek
  15. ja mam taraz taka butle w od podłogi mam 3cm jeszcze
  16. Tak bo pierwszy jest na lpg a te na pb wiec do strojenia instalacja?
  17. http://vaglog.pl/log_214155.html logi na pb http://vaglog.pl/log_214156.html http://vaglog.pl/log_214157.html
  18. Witam mam świeża instalacje lpg nawet nie 850km przejechane ale czuje ze nie idzie tak jak na pb auto jest po programie na okolo 190 koni a w skład instalacji wchodzi qbox 4 wtryski baracuda reduktor ac czerwony przewody faro 8mm zrobiłem logi wczorajhttp://vaglog.pl/log_214158.htmlwiadomo nie byłem nawet jeszcze na pierwszym serwisie gwarancyjnym sle za nim pojadę to chce sie waszej opini posłuchać
  19. 55l ma 600/250 a 60 ma 600/270 czyli dwa centy ?
  20. Właśnie u mnie jest 55 l ale jak patrzałem to około 3cm jest jeszcze to podłogi bagażnikai po bokach butli gdzieś 1cm i sie zastanawiam czy nie pojechać zęby wsadził na styk bo instalacja ma 1.5 miecha i gazownik powiedział ze można wymienić ma ktos na porównanie wymiary z butli 60L??a 55 L
  21. Panowie mam orgnalne audio w b7 radio concert 2 + dension gateway 300 can i pytanie jak kupie subwoofer bose plus tylne głośnik i wzmak bose to wszystko pasuje P&P czy dodatkowe kable do instalacji trzeba ?
  22. Majstry mysle nad wymiana głośnika w półce na inny bo org.nie kiedy pierdzi ... jaki glosnik podejdzie mysle zeby dac maly wzmacniacz do tego suba i zasilanie i inne z org. Pociągnąć czy lepiej podpiąć sie nowym głośnikiem pod org wzmak? Przerabial ktoś temat juz? Moze namiary na głosnik , wzmak .. dodam ze cala instalacja jest org radio concert 2 + dension gateway 300 can
  23. Ja miałem ten błąd i żarówkę namalowaną jak xenon już się kończył i co jakiś czas migał a później się jeszcze okazało ze styki już były dość zaśniedziałe i to przy jednej robocie wszystko ogarniete
  24. Panowie a ze tak zapytam się jakie spalanie pokazuje wam komputer ?? wiadomo ze to spalanie PB ale chce zobaczyc różnice co pisze na nim a co z rzeczywistości interesuje mnie LPG i PB

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.