Treść opublikowana przez Czaszy
-
Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
a w profilu tylko PB a bo profil zakladany przed zakupem aktualizowany po zakupie a gaz byl później juz edytuje
-
Jaki gaz założyć do 1,8T 150 km bez kompromisów.
jw tyle ze ja posiadam stag 4 qbox niezawodne i dobre instalacje na polski gaz
-
Polecany przez AC zestaw stag do weryfikacji.
Ja mam gazior i z tego co widze zagladajac glebiej pod maske na bloku widac opilki po wierceniu. Z jeden strony zle z drugiej 3 min w google i spalanie odbywa sie w wysokiem temperaturze co momentalnie przetopi te wiurki. Autem zrobilem 10 tys od montazu i nie widze zadnych wad takiego montazu. Same głodzie cylindrów nie sa aluminiowe z tego co się orientuje wiec uszkodzenie ich miekszym materialem jest trudne.
-
Polecany przez AC zestaw stag do weryfikacji.
Dlaczego to takie wazne?
-
Czerwony S-Line AVF 2004
Fajna, jak szukasz pomysłów to proponuje glebe
- A4 b7 1.8t
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
masz takie zaciski na tył te 324 mm moze?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a jakbym nawiercil po prostu tarcze z cayena to sie osadzenie nie bedzie zgadzac?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
ja wiem sorry ale ja juz teraz mam sieczke w bani z tymi heblami a czytajac 250 stron tematu o swapach 312 na 320 nie dojde ladu, szukam tego mla
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
a wiesz z czego tarcze podchodza?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
Dev potrzebuje pomocy, mając zaciski brembo z porshe cayenne 6 tłoczków przod tarcza 350 mm i tył 330 mm i 4 tłoczki te najpopularniesze z czego powinienem dobrać tarcze żeby pasowały bez przewiercania otworów w tarczy? Drugie pytanie jak wyglada sprawa ręcznego? Kupuje zestaw z tego co tarcze i pasuje i na tym sie konczą kombinacje? Jest to wtedy p&p ? Foto: http://www.m-drive.pl/am-brakes/realizacje/Obraz572.jpg
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
taki zestaw da sie ogarnac w dobrych piniondzach i chyba w tym kierunku bede sie kierowal w takim razie
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
jak to cenowo sie prezentuje? zakup i eksploatacja
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
takie 360 albo 365 bym przygarnal
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
400 to juz na palecie trzeba transportowac poza tym musi mnie sie to zmiescici w zimowe 18 cali
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
moglbys podeslac zdjecia i ceny na pw?
-
Upgrade hamulców w Audi A4 B6/B7
czesc, przerabiałeś coś wiekszego do a4 b6 niz 345? przejzalem troche stron do tylu ale tam raczej mniejsze rozmiary tarcz..
-
A4 B6 1.8T + K04
zalezy ktore k04 chcesz wsadzic jak z 2.0 tfsi to zapas jest do ponad 300 KM sam bede taka ladowal
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Wleciał fmic 550x140x65 na dniach bedzie short shifter i powoli przygotowywuje sie do przyrostów mocy. Na razie takie brzydkie niepomalowane ale bedzie lepiej jak tylko znajdę chwile czasu bo cale mocowanie robiłem w czasie deszczu. A pod zderzakiem to wygląda tak: Do tego troche sie poslizgalem z racji wysypanego piasku na europie centralnej(?) polecam ogladac od 0:30 a i tak były to bardzo zapobiegawcze poslizgi bo intercooler był na tyrytytki :E https://www.youtube.com/watch?v=UJBFMapTUwA&list=UUW8IEBkjlku3NaQRqwdLTPA&index=1
-
[1.8 BEX] Skazany na Audi
Podziwiam, sam miałem podobną historie ale z szitroenem, belka tył, hamulce przód i tył, zawieszenie tj wszelkie gumki, kompletny wydech, rozrząd. Generalka auto miało mieć dożywocie. 500 km później obróciło panewke, nowy silnik i do żyda teraz zmieniłem taktyke i staram sie kupować droższe a z założenia zadbane niż sam odrestaurowywać trupka :E
-
PMW S4 B6 Avant 03
auto mega, wrzuć jakieś 19 potem obniż i jest kosior
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Ramki na razie sa takie a jak będe zmieniał to raczej tylko i wyłącznie na czarne ponieważ jestem sceptycznie nastawiony do roznego rodzaju naklejek podpisów haseł itp
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Dzieki za pozytywne komentarze w srodku skóra, chromy, grzane d*py i zepsuty cup holder dlatego nie ma zdjęć środka ogarne i coś cykniemy, co do zlotów to ciężko z czasem ale jak akurat będzie odrobina to można się spotkać
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Witajcie, nareszcie nadszedł ten czas na zaprezentowanie mojej "aczwórki", długo szukałem w końcu znalałem. Auto polubiłem a po 6 tys i niecałych 2 miesiacach mogę stwierdzić, że jestem zadowolony z zakupu. Planów jest sporo: sline, jakieś smaczki we wnętrzu na razie idą na drugi plan, po wakacjach będzie program, intercooler co by przekroczyć 200 koni a po zimie atak na 300 przy sprzyjających warunkach. Na razie auto dostało gwint, koło z rs6 plus bixenon z b8 i tyle musi mu wystarczyć. Karki łamie więc robi robote. Jak będę miał trochę czasu zrobie pełną polerkę i położę kwarc. Pozwole sobie zrobić mała reklame, że zajmuje się tym na codzień i jak ktoś jest z Gliwic bądź okolic to zapraszam dla klubowiczów będzie taniej. Wracając do konkretów oto i zdjęcia wykonane z moim kumplem którego fanpage na facebooku również polecam.
-
[B6 BBK] rodzinne S4 ;) - sprzedane.
Petarda