Treść opublikowana przez Czaszy
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
no k04 ma chodzic na 100% a co do lc i fs to oczywiscie bedzie
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Kuta korba miala być po czasie jak dozbieram funduszy a z racji ze projekt i tak sie przeciagnął w czasie... co było w sumie do przewidzenia jak zwykle.. to wlatuja kute korby no i celujemy w jakieś 340 kuca i 440 niuta a to juz wartosc kiedy cos z korba wypada zrobic
-
[B6 Bfb] A4 Avant 1.8T Quattro 163Km By Czaszy
Ostatnio mam baaardzo mało czasu więc jak to sie mówi, nie wiem co pierwsze olać. A z aktualizacji to: wleciało k04 wydech z nierdzewki na tłumikach magnaflow walbro 255 + bosch 550 wieksza przepływka i przepustnica cewki r8 zderzak tył s4 przód wycięty kątówka na razie musi wystarczyć jak znajde czas upoluje jakeis s4 na przod no i listwy na drzwi heble czekaja na razie.. na razie wyszło 260 koni i 300 niuta potencjał jest jednak zapadła decyzja o kutej korbie na którą czekam. Bedzie chwila to skoncze temat silnika. Obecnie jest bardzo milo zamykam skrzynie przy jakiś 270 km/h. Co by tu jeszcze.. aa końcówki bedą dalej wystawać na równo ze zderzaka bo na razie sie za bardzo schowaly. Chyba tyle. Czechu strzelił kilka fotek. Na zachęte reszta w linku https://www.flickr.com/photos/125975979@N07/albums/72157656973421554 https://www.flickr.com/photos/125975979@N07/albums/72157656973421554
-
Jakie koncowki tlumika do zderzaka S4 B6
90 sa git tj to juz 3.5 cala czyli dwie takie jak w subaru
-
Wydech z S4 B6 do 1.8T
zrob po prostu wydech z nierdzewki i bedziesz mial spokoj bo ten z s4 to tez zgnije za Twojej kadencji zapewne bo nowego na pewno nie kupujesz, co do dzwieku: klapki otwarte bedzie glosniej ale sam wydech z s4 nie spowoduje dzwieku v8
-
DPF - żółta kontrola z tłumikiem na konsoli
albo przepalowac czasem pomaga
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
powiem tak jest basowo do 3 tys ale powyzej 4 tys gada bardzo fajnie i kurde bede chyba musial cos podzialac w kierunku zmienszenia basu na poczatku nagram to podrzuce moze hmm w niedziele wieczorem, zobacze jak z czasem..
-
Problem pulsowanie auta
moze krzywe piasty, b6 maja alu i slyszalem ze czasem jak ktos za mocno je dokreci to sie lubia krzywic
-
Budowa układu wydechowego w Audi A4 B6/B7 1.8T
wyszło tak generalnie dp 3 cale potem komorowy nastepnie 2.75 i dwa przelotowe, wszystkie z magna flow gada za***iście okolo 3 tys jest basowo za polowa obrotow juz gada bardzo fajnie ogolnie polecam jak ktos chce nadac choc odrobine jaj furze
-
[Gliwice, Katowice, Rybnik i okolice] Widziany, widziana
s4 w gliwicach okolo warszawskiej sg 34xxL okolice 12:10, fajne
-
Bardzo dymi na zimnym i ciepłym
wiele warsztatow przeprowadza testy woda w oleju albo olej w wodzie najlatwiej podjechac do kogos podpytac aby sprawdzili uszczelke obecnie nie trzeba juz gdybac dosc latwo to zdiagnowac a przy takich ubytkach raczej bedzie to uszczelka
-
1.8t bfb 163 szarpniecie na zakrecie w okolicach 3 tys obr
Witam, mam dosc dziwny problem a minowicie dosc czesto podczas ostrego zakretu np wjazdu slimakiem na autostrade utrzymujac 3 tys obr wyjezdzajac na prosta dodaje gazu i czuc szarpniecie czasem mocniejsze czasem słabsze - jest to cos takiego jak strzal ze sprzegla. Problem nie wystepuje na prostej drodze. Nie jest zalezny od paliwa gdyz przed montazem gazu bylo tak samo po montazu wystepuje rowniez na gazie. Podejrzewalem przycinajaca sie pompe wspomagania gdyz miala plynu na minimum jednak po uzupelnieniu problem dalej wystepuje. Założone sa cewki ktore nie maja wypadania zaplonow. Jedyny blad silnika to czujnik g83(chyba g83 w kazdym razie ten odpowiedzialny za temperature wody w chlodnicy) jednak to nie bedzie mialo wplywu na prace silnika. Macie jakies sugestie? Jak logi to ktore grupy zrobie jutro bo bede mial czas. Pozdrawiam
-
[B6 AVJ] 1.8 Big Ass Turbo 513HP 557Nm, 600HP+ wkrótce
Krótka skrzynia na 3 biegu dopiero 100 zapierdziela to jak dzik jest osom
-
stag 4 do oceny
z tego co wiem korekty maja byc jak najblizej 0
-
1.8t b7 2006r..bfb dlugo kreci po przestoju zanim odpali
ja bym nawet proponowal zakrecic gaz nastepnie wyciagnac wtryskiwacz badz waz do listwy nie wiem jaki masz gaz, wtedy zmontowac calosc odpalic silnik niech se przepali resztki i wtedy zostawic auto na noc i sprawdzic czy jest poprawa
- 1.8 t 163km
-
Jak osiągnąć taki efekt ?
wszystko masz napisane: down pipe 3 cale potem przelot 2.5 cala i dwie koncowki 3 calowe
-
Wstawienie KATA 1.8
sa gusta i gusciki ja bym kata wycial reszte wydechu dokladnie sprawdzil czy szczelna i jezdzil
-
dymi na biało z wydechu
skoro nie gubi oleju to tylko wymiana slupka szkoda nawet pieniedzy na rozbieranie bo wyjdzie na to samo jak nie drozej
-
Jaki wosk kupić ?
3 ryski chyba na lewej tylnej klamce ja wosk polecam collinite i jest malinka
-
zamiana kierownicy z a3 8l do a4 b6
ta ale polecam uzywac google do takich prostych pytan
-
Panowie mam sporo problemów 2.0 fsi
nagraj moze filmik jednak to moze byc wszystko eot poza tym dlaczego masz zaznaczone 2.0 fsi a paliwo on w profilu?
-
A4 B8 wykres po modyfikacji w GCS Tuning
1.8t to za niedlugo bedzie jak 1.9tdi byle mechanik otwarty i juz tuningi robia
-
Luzy na przekładni kierowniczej - pytanie
skoro drazki pukały bardziej a przekladnia mniej to mogles jej nie słyszeć, nie mowił Ci pewnie o tym bo moglo być sprawne i jeździłbyś kolejne 50 tys a tak to wiedzialbys ze cieknie i martwilbys sie niepotrzebnie
-
ustawienie lewarka zmiany biegów
kurde robilem to jakis czas temu ale z tego co pamietam gorna po prostu przykrecilem a dolna ustawilem tak aby lewarek byl w wygodnym miejscu bedac na luzie, za bardzo z tego co pamietam nie ma tam dokladniejszej regulacji